Kijowski vs Juszczyszyn, który „lepszy” jako „gwiazda” total

Kijowski vs Juszczyszyn, który „lepszy” jako „gwiazda” totalnych?

Pamiętacie państwo 2015 r. kiedy PiS wygrało wybory? Jeszcze nie ukonstytuował się rząd a już powstał KOD, pewnikiem za pieniądze  żyda Sorosa.

Już ci, którzy sprzeciwiali się wyborowi suwerena wiedzieli , że w Polsce jest łamana demokracja. Na przywódcę tego ruchu wybrali nijakiego Kijowskiego, człowieka, który był tzw. alimenciarzem, tzn. nie płacił na swoje dzieci. Kijowski był fetowany, przyjmowany przez licznych polityków na zachodzie, w PE i gdzie tam jeszcze.

Faktem jest, że w pierwszej chwili potrafili zmobilizować dość duże manifestacje, ale w końcu nadmuchany balon pękł.

Wyszło na jaw, że Kijowski nie płaci alimentów na swoje dzieci, do tego okazało się, że jest drobnym krętaczem, wystawiającym lipne faktury na niewykonane usługi.

Gwiazda Kijowskiego zgasła niczym meteor, a spędy KOD-u gromadzą po kilkadziesiąt osób,  sam Kijowski ma sprawy w sądzie, a sam odszedł w niebyt.

Opozycja potrzebowała nowego „bohatera”. Taki się znalazł, jest to sędzia Juszczyszyn z sądu w Olsztynie, który się „wsławił” tym, że podważył statut innego sędziego. Ponieważ sędzia Juszczyszyn był delegowany do SO, ministerstwo cofnęło mu delegacje.

Prasa zaczęła przyglądać się nowemu „bohaterowi” opozycji. Okazało się, że ten nieskazitelny sędzia, doprowadził do bankructwa człowieka, którego sprawę prowadził i gospodarstwo warte  ponad 500 tys. zł oddał za  co 30 tys. zł. Właściciel gospodarstwa zmarł, ale Juszczyszyn dalej jest bohaterem.

Wyszło na jaw, że jakimś cudem sędziemu, który jechał 101km/h w terenie zabudowanym, mimo tego, że zatrzymała go policja, której pokazał legitymacje sędziowską, na skutek późniejszych działań nie zabrano prawa jazdy.

I wreszcie ostatnia sprawa, sędzia, który zarabia  ca. 10 tys. zł występuje do MOPS przeciwko swojej żonie, aby zmniejszyć  żonie 500+ bo MOPS ma obliczyć ile dzieci przebywają u żony a ile u niego, czyli taki trochę Kijowski.

Widać, że drugi po Kijowskim „bohater” totalnych, ma sporo za „uszami”.
 
https://telewizjarepublika.pl/sedzia-juszczyszyn-pedzil-ponad-100-kmh-pokazal-legitymacje-sedziowska-i-popedzil-dalej-tak-dziala-kasta-sedziowska,90570.html?fbclid

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika tricolour

28-01-2020 [12:28] - tricolour | Link:

Alimenciarzem był także Gosiewski. Kurski pędził nie setką tylko znacznie szybciej i za pojazdem na sygnale, bo się spieszył.

Kolega Auchan o tym nie napisze, co?

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

28-01-2020 [13:30] - AŁTORYDET | Link:

Tak przy okazji. Wygląda na to, że sędziowie mają szczególne, nie notowane w innych małżeństwach, relacje z połowicami. Sędzia Juszczyszyn wyrywa z gardła należną mu (jego zdaniem), część 500+, a taki sędzia Łączewski, w obawie przed byłą żoną, stojącą wyżej w hierarchii zawodowej SR w Puławach, załatwia  u ówczesnego Ministra Sprawiedliwości, Gowina, przeniesienie (będące w istocie awansem,) do SO w W-wie. Sędzia Żurek też miał swoje pierepałki z byłą. Czas najwyższy dołączyć do klątwy: "bodajbyś cudze dzieci uczył", niemniej skuteczną: "bodajbyś za sędziego wyszła". 

Obrazek użytkownika Andy51

28-01-2020 [16:46] - Andy51 | Link:

Jaki w życiu prywatnym taki i w sądzie.

Obrazek użytkownika Darek65

28-01-2020 [14:28] - Darek65 | Link:

To zadaj sobie pytanie, jakie są cechy wspólne obu person. Porównaj je do innych, im  podobnych, a wyjdzie Ci obraz środowiska, które reprezentują. Mnie przeraża coś innego. Tak dużo Polaków niestety tkwi jeszcze w okresie Homo Sovieticus oraz jest podatna na propagandę środowiska, które obaj panowie reprezentują.

Obrazek użytkownika Andy51

28-01-2020 [16:45] - Andy51 | Link:

Jeżeli miało się rodziców lub dziadków Sovieticusów, to wg. teorii Darwina dotyczącej doboru naturalnego, samemu się staje Homo Sovieticusem.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

28-01-2020 [18:04] - Imć Waszeć | Link:

Porównując sylwetki trybunów "ludowych" czasów Donosa, Polmosa i Bigosa z dzisiejszymi marionetkami, trudno oprzeć się wrażeniu, że wymyślają je ludzie, którzy nijak nie potrafią zrozumieć duszy polskiej. Zaś fakt czy to są sami bolszewicy (ci promotorzy), to już zupełnie inna kwestia.

Obrazek użytkownika Andy51

28-01-2020 [19:18] - Andy51 | Link:

Dzisiaj w RE ( Radzie Europy) odradza się sojusz polsko-radziecki, reprezentantka kraju miłującego pokój czyli Rosji wspólne z totalsami krytykują reformy sądowe w Polsce.

Obrazek użytkownika Marek1taki

28-01-2020 [18:55] - Marek1taki | Link:

Wyznaję zasadę 18+. Za kierownicą. 18 + to co na znaku. I przepraszam, że jestem zawalidrogą. Kto jeździ tyle co na znaku? Ci co ograniczenia wyznaczają potem robią wyjątki dla szlachetnej paczki.