Donosić na Polskę w PE, jeszcze raz donosić i donosić.

Chyba nie ma drugiego takiego kraju w Europie a może i świecie, żeby  tzw. elity donosiły na swój kraj,  na swoją Ojczyznę tak jak to się dzieje w PE.

Ludzie, którzy nie mają nic do powiedzenia , robią karierę na swojej odmienności seksualnej, oskarżając Polskę o tzw. homofobie, a jakimś dziwnym trafem tego zadeklarowanego homoseksualistę Polacy  wybrali do PE, a jego dziewczynę/chłopaka do Sejmu.

Drugą „ gwiazdą” w donoszeniu na Polskę jest wesoła wdówka ,  która zrobiła karierę, na śmierci śp. męża i na tej fali dostała się do PE.

Teraz odwdzięcza się Polsce, oskarżając ja o wszystkie plagi egipskie, faszyzm, nazizm i co tam jeszcze, ale to jest jej rola, ponieważ w ostatnim ataku razem z Biedroniem, Łukacijewską , na Polskę w PE, nie potrafiła nic powiedzieć sama z siebie, a czytała to kto jej ktoś napisał na kartce.

Ta „biedna” wdowa, mająca po mężu kilkadziesiąt kont, kilka mieszkań, której dziadkowie przywieźli z robót w Niemczech walizkę pieniędzy i ponoć za te pieniądze zakupiła wspólnie  ze św. pamięci mężem, po prostu nienawidzi Polski i dlatego ją oczernia.   

W wielu krajach są konflikty, np. w Hiszpanii gdzie jedna z prowincji Katalonia chce się oderwać od Hiszpanii, gdzie policja brutalnie pacyfikuje demonstracje, ale nie słyszałem, żeby europosłowie z Hiszpanii, ale i z innych krajów donosili na swój kraj.

Najgorsze jest to, że ktoś na takie kreatury głosuje.

Pan/i gej Biedroń mówi, że w jego kraju, którym jest ponoć Polska, nie może wchodzić do kawiarni, restauracji, bo jest szykanowany.

Gdy został poproszony o podanie przykładów, nie potrafił ich wskazać, musiał się  posiłkować komórką i w końcu znalazł jeden przykład gdzie w kawiarni w Krakowie na drzwiach była naklejka strefa wolna od LGBT, ale zapomniał dodać, że nikt wchodzących gości nie pyta o preferencje seksualne, natomiast gejowi Biedroniowi nie przeszkadza zwalnianie z pracy za poglądy krytykujące ideologie LGBT, jak to miało miejsce w Toruniu z prof. Nalazkowskim  w Katowicach ma UŚL czy w Ikei.

O lekarzu z Pomorza , który na drzwiach gabinetu przykleił nalepkę o nieprzyjmowaniu sympatyków PiS, czy naklejce na jednym z hoteli prowadzonych przez homoseksualistów o takiej samej treści nie wspomnę.
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Studentka

29-11-2019 [16:13] - Studentka | Link:

Które państwo może pochwalić się tak wysokim stopniem demokracji jak Polska, w której nawet idioci, anty-państwowcy i różnego autoramentu kanalie mają swoją reprezentację w parlamencie krajowym i europejskim !

Obrazek użytkownika Andy51

29-11-2019 [16:58] - Andy51 | Link:

Bardzo dobre pytanie, sam sobie odpowiem, żadne.

Obrazek użytkownika tricolour

29-11-2019 [17:55] - tricolour | Link:

@Andy

Proszę nie mylić Polski z Partią. No chyba, że z Pana Gomułkowiec.

Obrazek użytkownika xena2012

29-11-2019 [19:20] - xena2012 | Link:

Biedroń wszedł na mównicę,potoczył sowim okiem i z patosem dumnie oznajmił-jestem gejem.A właściwie powinien powiedzieć -jestem pasożytem i nierobem.Zamiast epatować inna seksualnością powinien raczej zaprezentować swój dorobek,który jest raczej nader skromny zważywszy słuszny w końcu wiek.Czym może pochwalić się jak do tej pory? Jakim był prezydentem Supska? Nawet nie marnym ,bo żadnym.Zamiast w pracy jako prezydent Słupska czas spędzał na spędach homoseksualistów za granicą,wycieczkach zycia bezwstydnie pobierając pensję za swoje prywatne przecież wojaże.Jedynymi śladami jego aktywności urzedniczej bylo wyniesienie portretu JPII (honorowego mieszkańca Slupska) i udzielanie ślubów,to jednak trochę mało .Otworzył fundację Instytut Myśli Demokratycznej ,która jak sie okazuje naciskała urzedników,radnych ,prezesów spółek do wpłat na rzecz fundacji.Zawiadomienie w tej sprawie do Bydgoskiej Prokuratury Okręgowej w sprawie nieprawidlowości zlożyła organizacja Słupska Inicjatywa Obywatelska.Tu pytanie do pana Andy-naprawdę sądzi Pan,że człowiek tak mierny jak Biedroń,nie mający szacunku do pracy mógłby zająć się czymś innym niż donoszenie? To promowanie homoseksualizmu to dla niego dar,bo tylko na takich sprawach może się finansowo wysoko utrzymywać.Cóż on może mieć do roboty w PE,czym mógłby się zając skoro nic nie potrafi?Można mieć więc pewność,że jeszcze nie raz i nie dwa bedziemy widzieć to smieszne indywiduum w akcjach atakowania Polski.Przecież nawet zapowiadał,że szykuje w Polsce ,,jesien Sredniowiecza''.No, to akurat mu pewnie wyjdzie sądząc po akcjach kopania i lżenia policjantów. 

Obrazek użytkownika tricolour

29-11-2019 [19:36] - tricolour | Link:

@xena

Z Pani dlugiej wypowiedzi wynika, że Biedroń pracowity jest. Całą listę Pani wymieniła...

Obrazek użytkownika Andy51

29-11-2019 [21:15] - Andy51 | Link:

Szanowna xeno2012, z wszystkimi tezami z Twojej notki się zgadzam, zapomniałaś o jeszcze jednym "sukcesie" Biedronia o pobiciu swojej matki a być może złamaniu jej szczęki. Ale jest pytanie, czy można mieć pretensje do mendy za to, że jest mendą? raczej można mieć pretensje do tych, którzy na mendę głosowali. Ale jest jeszcze inne zagadnienie, gdyby media nie byłe w obcych rękach, to prasa by o tym pisała, a media o tym informowały, i być może ta kreatura nie dostałaby się do PE.