W PO niedługo rozpoczną się „Idy marcowe”

 Grzegorz Schetyna mistrz zakulisowych partyjnych rozgrywek, znany również jako „ Grzegorz zniszczę cię”, może z zadowoleniem zacierać ręce.

Czarny sen Schetyny Donald Tusk, zrezygnował z batalii o urząd prezydenta RP, bo ten leń nie lubi się przemęczać i Schetyna może odsapnąć.

Przy okazji ujawnili się jego wrogowie, Budka, dostał kopa w górę, będzie szefem klubu, a przypuszczam, że z panią Muchą i panem Zdrojewskim „zatańczy” przy najbliższej okazji. Wszyscy przeciwnicy Schetyny, którzy nieopacznie się ujawnili, mogą niespokojnie spać.

Grzegorz Schetyna nie przebacza i wkrótce wśród jego przeciwników w PO rozpoczną się Idy Marcowe.

Chwiejna przewaga w Senacie i wybór kłamcy prof. Grodzkiego, na marszałka Senatu pozwoli odwrócić uwagę od samego Schetyny, który rozpocznie rozliczanie się ze swoimi przeciwnikami.

Ze Schetyną jest jak z wampirem, tylko przyszpilenie wampira osinowym kołkiem mogło zakończyć jego istnienie.

Ponieważ ani Tuskowi, który go zmarginalizował to się nie udało, bo Schetyna potrafił tak zbałamucić Kopacz i zrobiła go min. spraw. zagranicznych   i Grzesio odetchnął, ale pełną piersią dopiero jak Tusk zrezygnował z kandydowania na prezydenta RP i przed Grześkiem otworzył się Eden.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek1taki

15-11-2019 [17:10] - Marek1taki | Link:

Schetyna zęby zjadł na polityce.

Obrazek użytkownika Andy51

15-11-2019 [18:22] - Andy51 | Link:

Otóż to.

Obrazek użytkownika Marek1taki

15-11-2019 [19:10] - Marek1taki | Link:

Czyż chytry heros łby hydrze wydrze?
Najwyżej przyssawki.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

15-11-2019 [19:05] - NASZ_HENRY | Link:

Dlatego ma sztuczną szczękę ☺
 

Obrazek użytkownika Pani Anna

15-11-2019 [19:18] - Pani Anna | Link:

Co by nie powiedzieć, jak to mówią Schetyna nie do za... a jest, co musi budzić mimowolny podziw, bo cała reszta to przy nim niemal jak przedszkolaki.
Najbardziej lubię na niego patrzeć kiedy ktoś mu zadaje jakieś niewygodne pytanie na które musi odpowiedziec "politycznie", natomiast cała jego mimika, a zwłaszcza ten porcelanowy uśmiech mówią w tym momencie zupełnie co innego:)))
 

Obrazek użytkownika angol

16-11-2019 [02:03] - angol | Link:

Dlaczego tak o nim mowicie , ma taki mily usmiech i tak sie stara. Chyba go nie lubicie.......i ja tez