Czy mowa nienawiści dotyczy tylko LGBT a wiary już nie?  

Objazdowa trupa pod nazwą LGBT jeździ  od miasta do miasta, ulubionymi ich miastami są miasta rządzone przez prezydentów pochodzących z PO.

Mimo tego, że w Polacy w znacznej większości są  tolerancyjni to epatowanie golizną, wyuzdanym  zachowaniem,  nieobyczajnymi przebierankami, środowisko LGBT przekroczyło pewną granicą.

Prowokacją można określić to zachowanie. Osoby protestujące przeciwko tym praktykom są określane mianem homofobów, lewicowa i liberalna prasa roni krokodyle łzy jaka to nietolerancja panuje wobec tych środowisk.

Natomiast ataki na księży, katolików, wiarę, nie wzbudzają takich emocji. Nic nie mam przeciwko homoseksualistom, niech kochają się jak chcą, niech żyją jak chcą, ale jeżeli ze swojej seksualności robi się ideologie  to staje się niebezpieczne.

Może to niewłaściwe porównanie, ale NSDAP przed wojną, była małą wrzaskliwą partią, jak to się skończyło wszyscy wiemy.

Zwolennicy tej partii też protestowali, co prawda nie z piórkami w d… ale w czarnych mundurach, ale pewne analogie są, tam też były szykany wobec przeciwników tej ideologii, co prawda w obecnej dobie nie są do pomyślenia takie metody, ale w końcówce XX i początku XXI wieku są inne bardziej subtelne metody oddziaływania na przeciwników.

Teraz, ktoś kto nie zgadza się na bezeceństwa tęczowych oskarżany jest o nietolerancje, nazywany jest faszystą, itd.

Natomiast ataki na księży, kościoły, wiernych, nie wzbudzają sprzeciwów  strony liberalno-lewicowej, a przychodzi  im to znacznie łatwiej , gdyż media nie tylko w Polsce, ale i zagranicą w większości są w rękach lewicowych i liberalnych.    
 
https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/456002-srodowiska-promujace-lgbt-jak-hitlerjugend-kto-to-powiedzia
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Darek65

23-07-2019 [11:56] - Darek65 | Link:

Pokazujmy to, obnażajmy ich działania, aby jesienią żaden z nich nie znalazł się w parlamencie. Później trzeba im odciąć tlen w postaci dotacji zamożnych sponsorów.

Obrazek użytkownika mmisiek

23-07-2019 [14:09] - mmisiek | Link:

Gdyby ktoś chciał odciąć im tlen to już dawno by odciął.
A skoro nie ma takiej politycznej woli to i żadne wybory nic nie pomogą.
Jest za to czyjaś wola aby taka zdziczała lewica miała u nas miejsce na scenie politycznej, a być może nawet rosła w siłę.

Obrazek użytkownika Andy51

23-07-2019 [16:42] - Andy51 | Link:

Tlen to może odciąć im Soros.

Obrazek użytkownika Jabe

23-07-2019 [20:25] - Jabe | Link:

Rządzący być może kalkulują, że jeśli jest draka, ludzie tłumnie pójdą do wyborów i ich poprą, bo wierzą, że PiS jest przeciw.

Obrazek użytkownika Andy51

23-07-2019 [16:41] - Andy51 | Link:

Słusznie prawisz.

Obrazek użytkownika mmisiek

23-07-2019 [14:12] - mmisiek | Link:

A co do samej "mowy nienawiści" wymyślonej przez lewactwo to jest to oczywisty miecz, którym temu lewactwu można byłoby obciąć łeb bo im nienawiść aż paruje z czaszek. Problem w tym, że nikt nie chce z tego skorzystać i wszyscy rżną głupa.

Obrazek użytkownika Andy51

23-07-2019 [16:43] - Andy51 | Link:

Fakt, tak jest a dlaczego nikt nie chce tego nie wiem,to jest zastanawiające. 

Obrazek użytkownika xena2012

23-07-2019 [17:24] - xena2012 | Link:

Najbardziej rozśmieszaja mnie filmiki ze spotkań opozycji z ,,ludem'' w terenie. Te przylepione do ust przymilne,sztuczne usmiechy,wyciągnięte miłośnie ręce do ściskania kazdego kto sie nawinie albo nie zdąży uciec przypominają komiwojażera reklamującego swoje wyroby.Tylko jakie to wyroby mogą reklamować kretyńsko wyszczerzona Nowacka czy Arłukowicz? Przecież programu,, ni ma i nie będzie'' niczym ,,piniedzy'' u Rostkowskiego.

Obrazek użytkownika Andy51

23-07-2019 [18:14] - Andy51 | Link:

Do tego puszczając te kretyńskie filmiki, strzelają sobie samobója.

Obrazek użytkownika xena2012

23-07-2019 [18:49] - xena2012 | Link:

Niejaka Aleksandra Kluczyk ,współorganizatorka homomarszu w Białymstoku zatakowała na Facebooku społeczeństwo,władze, Kosciół i oskarżyła Polaków o zbyt małą aktywność na paradzie LGBT.W swojej histerycznej wypowiedzi napisanej w tak rynsztokowym stylu,że w tekście co drugie słowo bylo wykropkowane dała upust nienawiści do wiary-Matkę Boską nazwała typiarą istniejacą w wyobraźni.Całość tego dość długiego tekstu była jedną wielką mowa nienawiści,a Kluczyk tym się wyraźnie szczyciła.Czy taka osobę pan Trzaskowski przewiduje na zajęcia LGBT w szkołach?

Obrazek użytkownika Andy51

23-07-2019 [20:12] - Andy51 | Link:

Nienawiść zaślepia, ten knajacki styl , o którym piszesz, nie wziął się znikąd. Już myśleli, że są w ogródku, że już witają się z gąską, a tu bęc, Polacy powiedzieli nie dla dewiantów.