Reanimacja truchła PZPR w PE rękami Grześka

Jakim trzeba być idiotą, żeby z tak szumnie reklamowanej KE, która wprowadziła do PE 22 posłów tylko 14 teoretycznie jest z PO,  bo panią Ochojską czy byłego piłkarza Frankowskiego trudno zaliczyć do działaczy PO.

Schetyna zrobił przysługę  byłemu betonowi PZPR  umożliwiając im zdobycie 5 mandatów. Jeden z działaczy Solidarności powiedział, że ówczesna  że Solidarność pokonała PZPR, na to działacz PZPR powiedział „ wyście nas nie pokonali, wyście się z nami dogadali” (sic) i nie wiem czy przypadkiem ta umowa nie jest dalszym ciągiem tej umowy z 1989 r.

Jest inna możliwość, że byli postkomuniści zrobili po prostu Schetynę w bambuko.

Ponoć zarazki wąglika mogą przetrwać w ziemi nawet 30 lat, widać, że nie tylko wąglik , ale i byli działacze PZPR.

Czy to jest dalszy ciąg umowy z 1989 r zawartej  z ówczesnymi komunistami tego nie wiem, ale Leszek Miller jest  jedynym wysokim  przedstawicielem reżimu komunistycznego( był zastępcą członka KCPZPR), który  nie dość , że nie odpowiedział za reprezentowanie i bronienie okupanta, którym było ZSRR, ale o ironio losu wprowadzony przez byłego działacza NZS i Solidarności Walczącej na salony europejskie.
Inny członek pezetpeerowskiej kasty były premier , TW Carex, syn czerwonej onucy, która we wschodniej Polsce torturowała żołnierzy wyklętych, mimo tego, że w Warszawie nie powiesił jednego banera czy  plakatu, wszedł do PE otrzymując 200 tys. głosów.

Teraz widać jak na dłoni, że to nie przypadek, że rada miasta W-wy nie chce się zgodzić na likwidację nazwy ulic upamiętniających komunistycznych „bohaterów”, gdzie tym radnym przeszkadza nazwanie  ulicy imieniem bohaterskiej „Inki”, ale mając takie zaplecze w postaci 200 tys. głosów na syna komunistycznego oprawcy, postanawiają  metodą Lenin wiecznie żywy, dalej gloryfikować te postkomunistyczne złogi.

Myślę , że radni POKO w radzie miasta nie powinni jednej z ulic nazwać imieniem czerwonej onucy maltretującej wyklętych,  Mariana Cimoszewicza.
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika ruisdael

31-05-2019 [11:19] - ruisdael | Link:

Czemu się tu dziwić? Ta inna Polska została wytrzebiona w Powstaniu a pokolenie czerwonych onuc połączyło się z tęczową nowoczesnością Zachodu.  Wszystko gra i buczy.

Obrazek użytkownika Andy51

31-05-2019 [13:59] - Andy51 | Link:

Według nich tak.

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

31-05-2019 [17:06] - AŁTORYDET | Link:

Schetyna jeszcze nie zrozumiał, w jakich tarapatach się znalazł. Miller ogłasza, że będzie blokował dotacje unijne, aby uwalić 500+. Dlaczego to robi? Ano dlatego, bo wie, że głoszenie tez skrajnie niepopularnych, wali w Schetynę i PO. A publiczność  (i Zjednoczona Prawica) będzie konsekwentnie mówił, że to wina Grzesia, bo czerwonych wyciągnął z niebytu. Aby zamknąć dziób Millerowi i towarzystwu, Schetyna będzie musiał trzymać z Czarzastym, co więcej, dać jemu i jego komiltonom, biorące miejsca na październikowych listach. Łudził się chłoptaś, że czerwoni szczodrze obdarowani mandatami do PE, poskromią swoje apetyty w wyborach krajowych. Tak ch...j, jak słonia nos! Miller zamknie łaskawie buzię, gdy Schetyna ustąpi. W przeciwnym razie, gadając głupoty, pociągnie PO na dno. Bo on już ma za co żyć. Teraz walczy o chleb dla reszty czerwonej hołoty. Oj Grzesiu, coś ty najlepszego narobił!
 

Obrazek użytkownika Andy51

31-05-2019 [18:24] - Andy51 | Link:

Bardzo dobre wnioski.