​Żydowski parch mówi o polskich chamach

Skoro  polski obywatel  żydowskiego pochodzenia i do tego profesor etyki Jan Hartman , może nazwać Polaków chamami , to ja z kolei mogę go nazwać parchem.

Zwolennik tolerancji  i przeciwnik homofobii po incydencie w którym ktoś zabił mu psa, tak mówi:

Jak ja to znam. Jak ja to znam. Miliony was, chamy, miliony. I co my mamy z wami zrobić? Ale przyjdzie na was czas. A jak nie na was, to na wasze dzieci. Weźmiemy szturmem wasze szkoły, zwabimy was podstępem do teatrów, wyślemy wasze dzieci w świat. I pewnego dnia zniknie ta zabobonna, prostacka i kruchciana Polska, dławiąca się pychą, jakąż to ona jest „prawdziwą” i „wierną” jest. I narodzi się Polska ludzi przyzwoitych, kulturalnych, wiedzących coś o świecie i zdolnych do myślenia społecznego i obywatelskiego. Brzydzących się okrucieństwem i przemocą. I ja o taką Polskę będę walczył, jak potrafię. Tak pomszczę swojego psa.

Etyk i filozof grozi Polakom swego rodzaju holocaustem, tą wypowiedzią powinna zająć się prokuratura. To wszystko przez psa, którego jakiś głupek zastrzelił.   

Na wywody profesora młodzież by powiedziała , ze facet ma coś z glacą , oto jeszcze jedna próbka :

Za pierwszym szeregiem „etosowych myśliwych”, wąsatych „darzborów” i gajowych, skrywają się tłumy zwykłych prymitywnych zwyrodnialców i sfrustrowanych nieudaczników, którzy kompensują sobie swoje niepowodzenia seksualne i życiowe, wyżywając się na zwierzętach.

Profesor wie , że to zrobił katolik jakiś darzbór, pewnie zapomniał ,że był w komitecie poparcia myśliwego Komorowskiego.

Zastanawiam co by było gdyby sprawę odwrócić i jakiś polski profesor tak by pomstował na Żydów?  Oskarżeń o antysemityzm nie byłoby końca, cała lewacka prasa pisałaby o tej wypowiedzi jako o przykładzie antysemityzmu, antypolonizm Hartmana nikogo nie interesuje, prorządowe media milczą na ten temat i sprawy nie ma.
Żydzi chyba  mają antypolonizm i nienawiść do Polaków w Genach. Warto przypomnieć wywiad Hanny Krall z prof. Geremkiem. Przypominam , że Geremka i jego matkę uratowała polska rodzina, oto co mówi  Geremek :  

H.K. Panie profesorze, wydaje mi się, że pan niezbyt lubi Polaków?
 B.G. Niezbyt lubię? Takie określenie jest nieścisłe. Ja ich nienawidzę! .

H.K. Ale przecież pana i pana matkę uratował właśnie Polak!
B.G. To prawda. Stefan Geremek ukrywał nas oboje w Zawichoście a później nawet, kiedy już było pewne, że mój ojciec — Borys Lewartow, nauczyciel ze szkółki rabinackiej zginął w getcie warszawskim ożenił się z moją matką. Niemniej ja od dziecka musiałem ukrywać swoje pochodzenie i nie jeden raz bluźnić Przenajświętszemu, niech będzie przez wieki sławione Imię Jego, że stworzył mnie Żydem. A zresztą czytała pani na pewno pamiętniki Emanuela Ringelbluma?
H.K. Oczywiście, przecież pisałam książkę o getcie warszawskim i bohaterach żydowskiego ruchu oporu.
B.G. No to co pewnego razu powiedzieli Żydzi, którzy wraz z Ringelblumem ukrywani byli w bunkrze przy ul. Wolskiej przez ogrodnika Marczaka i jego rodzinę? Pamięta pani, pani Haniu?
H.K. Tak, pamiętam. Mówili: nienawidzimy Polaków, bo im jest teraz lepiej niż nam.
Mimo tego , ze od wypowiedzi Hartmana minęło 3 dni a od wywiadu Geremka kilkanaście lat, warto o tych wypowiedziach pamiętać, wszak mówią tak o Polakach obywatele polscy żydowskiego pochodzenia, którzy antypolonizm mają w genach, a chcąc odwrócić od swoich fobii uwagę, oskarżają Polaków o antysemityzm.

http://wpolityce.pl/spoleczens...
http://niepoprawni.pl/blog/271...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika jazgdyni

02-03-2015 [09:25] - jazgdyni | Link:

Andrzej!

Nie zniżaj się!
Przecież to obrzezany bydlak i degenerat.
Podejmowanie z nim dialogu, ba... nawet wspominanie o nim uwłacza ludzkiej godności.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Andy51

02-03-2015 [10:20] - Andy51 | Link:

Cześć
Nie mam zamiaru się poniżać i z nim polemizować, nazwałem go tak jak na to zasługuje.

Szacunek

Obrazek użytkownika Lektor

02-03-2015 [10:21] - Lektor | Link:

A ja osobiście lubię żydów - ale tych w Izraelu !!!!!!!!!!!!

Obrazek użytkownika Andy51

02-03-2015 [11:29] - Andy51 | Link:

Są daleko , to ich można lubić.

Obrazek użytkownika Secesh

03-03-2015 [00:45] - Secesh | Link:

Nie kto inny, tylko ci z Izraela chcą wydębić od Polski $65mld.

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

02-03-2015 [10:50] - Zygmunt Korus | Link:

GUDŁAJE U STERU
Tych gudłai jest już setki tysięcy przy polskich sterach (vide wspólne obrady pt. Knesejm na Wawelu; 100 euro comiesięcznego dodatku emerytalnego dla cwaniaków w myckach uchwalone jednogłośnie przez niby elektoralnie wybranych krypto-Polaków z Wiejskiej; zażydzeni do dolnych lamówek togowcy pracujący na rzecz domiaru niesprawiedliwości; pejsate łże-obrzez-me(n)dia) - dlatego takie wyczyny hartowanych nienawiścią do Lachów wszelkich Hartmanów uchodzą im bezkarnie. Domyślnie, z tego co wyżej, spodziewane listy proskrypcyjne sporządzane na autochtonów - to specjalność tych pasożydów pod każdą szerokością geograficzną, gdzie owi niezasymilowani doznawali pogromów wskutek bezczelnego kiwania i dojenia swej gościnnej macierzy. I niczego się z własnej narodowej gehenny specjaliści od lichwy nie nauczyli: nadal jątrzą i prokurują oblężoną twierdzę "bliższych Bogu", z której wysyłają obłędne sygnały, jak im to niedobrze w otaczającej ją chmarze półdzikich gojów. Sami przez takie zaczepne politykierstwo zrobili owo jakieś "aj!- waj!" z rzeczywistych tragicznych holokaustów, jakie przeszli cudem podtrzymując swą dziwną nację.

Obserwując to, co się dzieje obecnie nad Wisłą, można chyba już postawić pytanie:  Kto tu naprawdę ma się w Polsce kogo bać?!

Obrazek użytkownika Andy51

02-03-2015 [11:30] - Andy51 | Link:

"Obserwując to, co się dzieje obecnie nad Wisłą, można chyba już postawić pytanie:  Kto tu naprawdę ma się w Polsce kogo bać?! " - bardzo dobre pytanie.

Obrazek użytkownika wandaherbert

02-03-2015 [13:41] - wandaherbert | Link:

U nas na Ślasku Żydow bylo malo.Z opowiadań babci uwazalem Zydow za porządnych ludzi .Obecnie ,gdy poznaję liczne, haniebne zachowania w stosunku do Polakow i Polski ,ktorych nie sposob tu wszyskich wymieniac ,zaczynam nimi gardzić ,powiem więcej nienawidziec .Mowie to, jako Slązak,ktorego rodzina po wojnie doznala rożnych opresji,ale nigdy bym nie oskarzal , o to Polskę i Polakow ,lecz pewnych nadgorliwych polskich nacjonalistow

Obrazek użytkownika Andy51

02-03-2015 [14:22] - Andy51 | Link:

Mamy wspólne korzenie, moi rodzice byli Ślązakami urodzeni jeszcze przed wojną ( piszę byli bo nie żyją) ja prawie od urodzenia mieszkam w Trójmieście. Podobnie jak Pan , nie miałem do czynienia z Żydami , ale wymienię trzech żydowskich orłów ponoć Polaków żydowskiego pochodzenia:, Michnik, Geremek, Bartman i nóż się w kieszeni otwiera. 

Obrazek użytkownika lala

02-03-2015 [20:52] - lala | Link:

może by Pan wymienił też - Tuwima? Schulza? Leśmiana?

Obrazek użytkownika Secesh

03-03-2015 [00:49] - Secesh | Link:

Wystarczy palców u jednej ręki, żeby ich wszystkich wymienić czy trzeba będzie dołożyć jeszcze ze dwa z drugiej ręki?

Obrazek użytkownika ExWroclawianin

03-03-2015 [03:43] - ExWroclawianin | Link:

Zygmunt Korus

100/100

Strzal "miedzy oczy w 10-tke" !!!

SUPER!

Jakim cudem DZISIAJ po 70 latach Polska ma zaplacic zydom $65 mld? Skad akurat taka suma? Z ksiezyca? Polacy nie sa odpowiedzialni za smierc i utrate majatkow zydow w Polsce, bo za to odpowiedzialne sa hitlerowskie, nazistowskie NIEMCY! Polacy sami byli pod okupacja mordowani i nie mieli wplywu na los zydow. Gdy okupacja hitlerowska sie skonczyla w maju 1945, to na drugi dzien zaczela sie okupacja bolszewicka ZSRR gdzie we wladzach prosowieckich szczegolnie w Urzedzie Bezpieczenstwa bylo bardzo duzo zydow ktorzy torturowali i mordowali Polakow w ich wlasnym kraju? Czy w tej nowej sytuacji Polacy mieli cos do powiedzenia? NIE! Malo tego, komunistyczna bolszewicka i obca okupacyjna wladza ZNACJONALIZOWALA PRZEMYSL i prywatne majatki, kamienice wlasnie takze zydom. Dekret Bieruta. Czy Polacy mieli wplyw na takie decyzje? NIE !!! Wiec dlaczego dzisiaj zada sie od Polakow wyplacenia $65 mld wlasnie zydom co utracili majatki w Polsce. TO NIE POLACY SKONFISKOWALI TE MAJATKI WIEC WARA OD POLSKI!!! Malo tego Polska powinna wystapic o odszkodowanie do Izraela o przynajmniej $ 50 mld za zydowskie w UB tortury i ludobojstwo na Polakach w latach 1944-1956. Dlaczego wladze Polski jeszcze nie wystawily takiego rachunku zydowskim oprawcom z UB, KBW etc. Gdzie jest elementarna sprawiedliwosc?

A kto zaplaci rachunek za komunizm czy socjalizm w latach 1944-1989 w Polsce gdzie POLACY nie mogli byc suwerennym i niepodleglym krajem tylko byli pod sowiecka okupacja i Polska byla eksploatowana i rozkradzana przez okupanta sowieckiego przez te wszystkie lata? Gdzie sa odszkodowania za zdrade Polski przez Francje i Anglie w 1939 roku? Gdzie?

Obrazek użytkownika lala

02-03-2015 [11:24] - lala | Link:

dobrze, że wspomniano tu Ringelbluma i innych, którzy "ukrywani byli w bunkrze przy ul. Wolskiej przez ogrodnika Marczaka i jego rodzinę " - warto może dodać, że wszyscy zginęli (wraz z ukrywającą ich rodziną), bo jakiś uprzejmy polski sąsiad donosik wysmazył do gestapo....

Obrazek użytkownika Andy51

02-03-2015 [11:57] - Andy51 | Link:

Niestety wśród Polaków byli również szmalcownicy.

Obrazek użytkownika Secesh

03-03-2015 [00:54] - Secesh | Link:

Podziemne Państwo Polskie wydawało na takich wyroki.

Obrazek użytkownika z-k

02-03-2015 [13:58] - z-k | Link:

Skąd wiadomo, że to "polski sąsiad" a nie agent ŻAGWI z jednego z kilku oddziałów posiadanych przez Gestapo na terenie Warszawy? To przecież przy pomocy Żagwi Niemcy wyłapali uciekinierów z Sobiboru a kilkadziesiąt polskich rodzin, które uciekinierów przechowywały, rozstrzelano a zabudowania spalono. Przeczytaj lala "Bez strachu" - książkę A. Siwaka napisaną na podstawie dokumentów uratowanych z niszczonego archiwum KC. Po to zniszczyliście te (i inne) archiwum by teraz pisać podobne głupstwa, kręcić Inki i POkłosia, przeprowadzać "prywatyzację" polskiego majątku i żądać 65 mld. hurtem na finansowanie takich nowych Żagwi.

Obrazek użytkownika lala

02-03-2015 [20:50] - lala | Link:

poczytaj może dyskutancie prace historyków, którzy zajmowali się tym, kto i co donosił na gestapo - sporo tego ocalało -sa w centralnym archiwum w Koblencji
i nie zwracaj się do mnie per "wy" - nie jestem Pana "towarzyszką" (może Siwak był towarzyszem?)

Obrazek użytkownika Secesh

03-03-2015 [00:53] - Secesh | Link:

Jednym z nich jest Gross?

Obrazek użytkownika yureks52

02-03-2015 [13:13] - yureks52 | Link:

Ktos musial sie pomylic zastrzelil nie tego PSA.

Obrazek użytkownika Andy51

02-03-2015 [13:43] - Andy51 | Link:

Chyba tak.

Obrazek użytkownika JacBiel

02-03-2015 [13:43] - JacBiel | Link:

Obserwacje słuszne, ale chyba niewłaściwie definiuje Pan przyczynę.
Nie słyszałem o genie antypolonizmu.
Powód jest mniej organiczny, co czyni sytuację żydowskich nazistów jeszcze gorszą, gdyż pozbawia ich tego usprawiedliwienia.
To wychowanie, edukacja, a w końcu świadome dorosłe wybory czynią z ludzi nienawistników, antypolaków, dyskryminatorów i nazistów.
W druga stronę, to też zresztą działa - każdy ma szansę zostac katolikiem, cnotliwym mężem, albo chociaż przyzwoitym człowiekiem.

Obrazek użytkownika Andy51

02-03-2015 [14:27] - Andy51 | Link:

Wiecie Państwo użyłem określenia " gen antypolonizmu" jako paralela określenia  Polacy" wyssali antysemityzm z mlekiem matki". Macie rację, wychowanie edukacja , itd, ale z przykładów , które podałem Geremek, Bartman , wynika, że ktoś im tę nienawiść do Polaków zaszczepił.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

02-03-2015 [17:24] - Krzysztof Pasie... | Link:

Niedaleko pada jabłko od jabłoni. Prof. Hertman (UJ) jest wychowankiem profesora Woleńskiego (UJ), który jest zdeklarowanym przeciwnikiem lustracji środowisk akademickich, a więc de facto zwolennikiem uniemożliwiania prowadzenia procesu rzetelnych historycznych badań naukowych.
A chichotem historii jest fakt, że to właśnie profesor Jan Woleński został wyróżniony polskim "Noblem Naukowym", że tak powiem za całokształt.
Jak Pan może wie prof. Woleński pod nickiem "cdn" zapamiętale trolluje na moim blogu na "Naszych Blogach", co również ośmiesza Uniwersytet Jagielloński.
Takie mamy obecnie elity na Jagiellońskiej Wszechnicy.
Nic tylko się pochlastać.
Pozdrawiam,
Krzysztof Pasierbiewicz

Obrazek użytkownika Andy51

03-03-2015 [09:08] - Andy51 | Link:

Współczuje Panu jako nauczycielowi akademickiemu , ale już Gomułka w 1947 r mówił , że będziemy mieli takie elity jakie sobie  wykształcimy i wykształcili , Hartmanów, Geremków i im podobnych.Zgroza.
Szacunek 

Obrazek użytkownika felek

02-03-2015 [20:31] - felek | Link:

Jak to, tylko pod nickiem "cdn"? Zmiana propagandowego konceptu? Już Pan nie rozgłasza, że Jan Woleński pisze pod wieloma nickami, w tym także pod nickiem "felek"?

A poza tym dlaczego niby Jan Woleński ośmiesza UJ? Komentarze pisze jako osoba prywatna, nie wymienia swojego tytułu naukowego, ani miejsca pracy. W odróżnieniu od "dra" Pasierbiewicza, który obnosi się ze swoimi tytułami i wychwala swoje domniemane sukcesy naukowe. O tym, że Jan Woleński jest profesorem UJ dowiedziałem się z plotkarstwa Pasierbiewicza.. Jeśli "cdn" swoimi celnymi komentarzami ośmiesza, to wyłącznie "dra" KP. Z tym, że tylko na tyle, na ile można go jeszcze ośmieszyć, bo Pasierbiewicz doszczętnie ośmiesza się sam. By przekonać się o tym nie trzeba nawet, bo i zresztą nie warto, wgłębiać się w treść jego tekstów. Wystarczy przeczytać jego autorską wizytówkę: "nauczyciel akademicki, naukowiec, tłumacz, autor,niezależny publicysta, człowiek wolny, narciarz i tenisista".

Obrazek użytkownika ExWroclawianin

03-03-2015 [03:13] - ExWroclawianin | Link:

felek

0/100!

Kiedy felek ostatnio robiles MRI glowy?

Mysle ze najwyzsza pora zrobic.............

Obrazek użytkownika andzia

02-03-2015 [21:12] - andzia | Link:

Mściwość Pasierbiewicza nie zna granic.Posuwa się nawet do szkalowania.

Obrazek użytkownika cdn
cdn 2015-02-28 [23:57]

Jan Hartman jest absolwentem Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Promotorem jego pracy magisterskiej był o. prof. Krąpiec. Następnie Jan Hartman odbył studia doktoranckie w Uniwersytecie Jagiellońskim. Promotorem jego pracy doktorskiej był prof. Władysław Stróżewski. Jan Hartman nie chodził ani na moje wykłady ani nie uczestniczył w moich seminariach.

To słowa Pana Woleńskiego (wybaczy Pan Profesorze),ale Pasierbiewicz czyta ze zrozumieniem tylko pochlebstwa.Ten ważny fragment komentarza pod jego własnym wpisem,jakoś mu umknął (???).

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

02-03-2015 [23:29] - Krzysztof Pasie... | Link:

W kwestii etyki i estetyki:
Pan doktor Piotr Gontarczyk z IPN w recenzji zatytułowanej "Słoma z butów Kadafiego. Rzecz o pożytkach z lektury lustracyjnych opusów prof. Jana Woleńskiego" pisze między innymi, cytuję dosłownie:
"Ale te, niestety, podobne ataki na obu wspomnianych polityków korespondują z lekkością, z jaką Autor posługuje się w przestrzeni publicznej insynuacjami i pomówieniami. Z jakimi niewyszukanymi pobudkami i wątpliwymi metodami mamy do czynienia w przypadku pisarstwa Jana Woleńskiego świadczy fakt, że wspomniany sięgnął po insynuacje nawet w sprawie tak trzeciorzędnej jak polemika ze mną (…) Sięganie po insynuacje i pomówienia – tak pod adresem poszczególnych osób, jak i całych zbiorowości – jest immanentną częścią jego „toków argumentacji”(…) Moja ostra recenzja rzeczonej książki, także od strony etycznej i moralnej , jest w pełni uzasadniona. Lustracja jako zwierciadło to objaw wyraźnej „degradacji statusu profesora uniwersyteckiego”. Jej autor nie napisał nic na tyle istotnego, bym zmienił w mojej recenzji którekolwiek z zawartych tam twierdzeń, czy też złagodził jakiekolwiek oceny. Wręcz przeciwnie – po lekturze odpowiedzi prof. Woleńskiego mój krytycyzm wzmocnił się…”, tyle cytatów z Gontarczyka - vide: GLAUKOPIS Nr 28, a.d. 2013..

W razie czego, zacytuję inne fragmenty recenzji pana Gontarczyka.

Pozdrawiam,
Krzysztof Pasierbiewicz

Obrazek użytkownika ExWroclawianin

03-03-2015 [03:10] - ExWroclawianin | Link:

Panie Krzysztofie!

100/100 !!!

Obrazek użytkownika manko1492

02-03-2015 [23:31] - manko1492 | Link:

Andzia nie wystarczy czytać. To co napisał Pan Krzysztof należy przeczytać ze zrozumieniem.

Obrazek użytkownika ExWroclawianin

03-03-2015 [02:45] - ExWroclawianin | Link:

Ja sie wstydze i za KUL i UJ ze w ogole przyjeli na studia takiego imbecyla jak JH! To hanba i wstyd! Wstyd takze ze w rankingach swiatowych UJ jest dopiero na 494 miejscu w swiecie! Skoro ma sie takich profesorow i nie przeprowadzono jeszcze zadnej lustracji i deubekizacji to wcale nie dziwota!

Jak mozna miec az tak debilne poglady i az tak NIENAWIDZIEC POLAKOW szczegolnie w Polsce jak JH? Mysle ze nadchodzi pora aby W KONCU POLACY PRZESTALI BYC TOLERANCYJNI szczegolnie dla Zydow, moze w koncu wyjada z Polski bo sa tylko goscmi a nie gospodarzami....macie panstwo w Palestynie wiec prosze tam wyjechac....a nie bruzdzic w Polsce!!!

Obrazek użytkownika ExWroclawianin

03-03-2015 [03:07] - ExWroclawianin | Link:

andzia

I co z tego? Ten facet anty-Polak szkaluje narod polski i kraj w ktorym mieszka!

Ciekawe czy bylby taki odwazny robic to np. w Rosji gdyby tam mieszkal? Podejrzewam ze uciszono by go bardzo szybko!

Tak zachowuje sie zdrajca! andzia a tobie to nie przeszkadza? To sie kiedys moze zle skonczyc dla tego cwiercinteligenta. A ci

profesorowie "z Bozej laski" widac sa tyle warci co JH! To wstyd ze UJ jest dopiero na 494 miejscu w rankingach swiatowych, ale

jak sie ma takich profesorow to wspolczuje....

Obrazek użytkownika andzia

03-03-2015 [08:10] - andzia | Link:

Ho,ho,ho ... i powyżej i poniżej mojego komentarza ... ho,ho,ho !!!

Obrazek użytkownika cdn

03-03-2015 [23:12] - cdn | Link:

Pewna pani opowiadała mi natępującą historię. Pan dr KP systematycznie uczęczczał do pewnego krakowskiego mieszkania na Floriańskiej. Zwykle siadał w kącie i czasem kokietował monosylabami. Owa niewiast chciała z nim porozmawiać, ale nie bardzo udało się. Po latach skomentowała swoją interlokutorską przygodę tak: "Wszystko rozumiem, ale dlaczego on taki głupiutki". Oczekiwnie, że pan dr KP przeczyta cokolwiek ze zrozumieniem, nawet pochlebstwa, jest naiwnością. Taka jego uroda. I na to nie ma rady.
Jan Woleński

Obrazek użytkownika manko1492

02-03-2015 [23:26] - manko1492 | Link:

Nie tylko na Jagiellońskiej. Cóż polskojęzyczni i niemiecko-amerykańscy członkowie tej antypolskiej sekty są mocniejsi od większości Polaków o jeden gigantyczny atrybut dzięki któremu tak często osiągają tzw. sukcesy (np. ida itd.). Totalne gebelsowsko-stalinowsko-nazistowskie kłamstwa.

Obrazek użytkownika Pitek Antropus

02-03-2015 [17:38] - Pitek Antropus | Link:

Samotnego, wałęsającego się, a może kłusującego psa, mógł postrzelić leśniczy.
Ci ludzie mają swoje państwo dopiero od 1949 roku.
Lasów tam raczej nie uświadczysz, więc pojęcia o leśnictwie nie mają.
Im się wydaje, że wszystko dzieje się samo, tak jak samo grzmi i samo się błyska.
Mają w pogardzie pracę fizyczną i ludzi się nią parających.
Nie wyjadą do Izraela, bo normalni Żydzi zmusiliby ich do pracy i służby dla kraju.
"Jednakże (…) żadnej świadomości żydowskiej,
przeciwnie, obrzydzenie i pogarda w stosunku do żydowskiej hołoty, mówiącej w jidysz i chodzącej w kapotach, wrogość (…) cechująca ludzi, którzy z czegoś wyrośli i nie chcą mieć z tym nic wspólnego”.
http://niezalezna.pl/41936-urb...
Wiele wskazuje na to, że są równie okrutni dla swoich, co i dla obcych.
http://naszeblogi.pl/43458-zyd...
Historia antysemityzmu jest równie długa co historia ludzkości.
http://pl.wikipedia.org/wiki/A...
– defekt emocjonalny polegający na braku przyswajania odruchów moralnych i braku empatii
– dominujące w typie impulsywnym zachowania agresywne
– relacje oparte na przydatności innych do własnych celów, płytkie związki
– dominujące w typie kalkulatywnym, ignorowanie konwencji społecznych
– zubożone życie psychiczne, kompensowane przez narcyzm – wyczulenie na przejawy niedoceniania
To społeczeństwo(?) jest znacznie częściej niż inne, dotknięte zjawiskiem występowania osobowości psychopatycznych?
http://pl.wikipedia.org/wiki/O...

Obrazek użytkownika Andy51

02-03-2015 [18:20] - Andy51 | Link:

Zgadzam się ze wszystkim co napisałeś, zwłaszcza z ostatnim zdaniem.

Obrazek użytkownika angela

03-03-2015 [01:01] - angela | Link:

A czego on w tej Polsce jeszcze siedzi, i lży Polaków, i jemu podobni, u niemców słodko,inne wspaniałe kraje tez sa.
A pan Hartman taki nieszczęśliwy wojuje z Polakami, zamiast zażywać dobroci gdzie indziej.
POLACY SA W SWOIM KRAJU I NIE STRASZ!!!!!!

Obrazek użytkownika Andy51

03-03-2015 [08:11] - Andy51 | Link:

Hartman to V kolumna braci starszych w wierze.

Obrazek użytkownika andzia

03-03-2015 [09:19] - andzia | Link:

Andy,ja moją bardzo negatywną opinię o żydach,opieram też na opowieściach mojej śp.Mamy,która urodziła się i wychowała w miejscu,gdzie ponad połowa mieszkańców była pochodzenia żydowskiego (nota-bene dzisiaj wyniosło się ich tutaj na piedestał).Wielką,prawdziwą wiedzę na ich temat można znaleźć w "Pamiętnikach Anny Potockiej".Mnie,po przeczytaniu tychże,przyszła właśnie taka myśl,że to oni wysysają z mlekiem matki nienawiść do Polaków.
Jeszcze gratulacje z okazji zostania Radnym :)!

Obrazek użytkownika Andy51

03-03-2015 [10:07] - Andy51 | Link:

Dziękuję za gratulację. Antypolonizm Żydów jest skrzętnie ukrywany, czasami jakiś Hartman czy Geremek powiedzą co Żydzi sadzą o Polakach.  Ale prawda jest taka jak piszesz.

Pozdrawiam 

Obrazek użytkownika wilniuk

03-03-2015 [10:39] - wilniuk | Link:

Takie credo Hartmana to temat dla prokuratury, ale dobrze, że się wypatroszył, niech wreszcie wszyscy zobaczą kogo wyhodowaliśmy obdarzając tytułami, nobilitując, odznaczając, traktując jako autorytet. Wreszcie widzimy co zamierza zrobić z Polską i Polakami żydowski gad. To już jest robione, już trwa i jeśli w tym roku tej zbrodni na Polsce nie zatrzymamy to ten dawniej dumny a dziś durny narów polski zostanie zgnojony.

Obrazek użytkownika Andy51

03-03-2015 [12:35] - Andy51 | Link:

Ja też uważam , że jego wypowiedź powinna trafić do prokuratury co  zresztą napisałem w notce.

Obrazek użytkownika henrykxx56

23-01-2017 [00:06] - henrykxx56 | Link:

Jestem miłośnikiem zwierząt jak by mnie ktoś zabił psa lub bym widział, że ktoś się znęca nad psem lub kotem to chyba bym takiego człowieka bym zatłók chama. A druga strona medalu to, że nie łubie Żydów to coś innego, bo Żyda miejsce jest w Izraelu a nie w Polsce żeby się mądrzyć. Żyd ma daleko Izraela jak dojdzie do buntu i czy zdąży uciec z tymi, co pomału sprzedać kraj i już nie jeden walczył z tym krajem i nie zdobył jego a morze otworzymy granice Arabom i jak to będzie się podobało Żydom. Żegnam cię Żydzie i czekam na walkę z tobą a zobaczysz w tedy ile państw was kocha, co graniczą z Polską.