Pani Ochojska przykładem nieudolności PO/KE

Z wielkim hukiem odbyła się konwencja PO  z przedstawieniem kandydatów PO na jedynki. Mówią , że nikt wam tyle nie da co PO obieca.

Grzesiek obiecał 1000 zł brutto nauczycielom ale wówczas gdy wygrają wybory, czyli znając zasadę PO nic nie dostaną.

PO wg. zasady sprawdzonej w wyborach na prezydenta np. w Kielcach gdzie wystawił Wentę, byłego obywatela Niemiec, podobny manewr zrobił w podlaskim gdzie na jedynkę wstawił piłkarza Frankowskiego.

Całkiem i straszna i smutna historia wydarzyła się z panią Ochojską, zwabiona do kandydowania jedynką w dolnośląsko-opolskim . Co z tego , że zwabiona, ale mądrale z PO zapomnieli, że pani Ochojska jest osobą niepełnosprawną i nie jest w stanie wejść na podwyższenie gdzie był mikrofon, a chłopakom z PO się jakoś zapomniało i panią Ochojską trzeba było na trybunę wnosić.

Wpadka dużego kalibru, ale po PO można się tego spodziewać, gdzie europosłowie PO pewnie przez zapomnienie głosowali tak jak Niemcy, bo im się zapomniało , że są Polakami i powinni dbać o sprawy polskie nie niemieckie.

Historia z panią Ochojską  pokazuje PO w pigułce.

https://dorzeczy.pl/kraj/97676/To-nie-powinno-sie-zdarzyc-Wpadka-podczas-konwencji-PO.html
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

25-03-2019 [16:28] - xena2012 | Link:

Ciekawa jestem jaka będzie w tym przypadku argumentacja PO/KE odnosnie obarczenia winą za to niedopatrzenie Kaczyńskiego.No,ale po burzy mózgownic cos tam wymyslą. A z tym ,,zwabianiem'' to Pan przesadził.Każdy kto pretenduje do roli celebryty i światłego Europejczyka sam się czym predzej zgłasza.Pani Ochojska nie jest wyjątkiem.

Obrazek użytkownika Andy51

25-03-2019 [18:17] - Andy51 | Link:

Jestem ciekaw czy pani Ochojska jeżeli się dostanie do PE z tych pieniędzy, które będzie zarabiała wybuduje jakąś studnie w Afryce?

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

25-03-2019 [21:54] - hr.Levak-Levatzky | Link:

Jakież to typowe: tym razem trzeba opluć p.Janinę Ochojską, Owsiak na razie dostał już za swoje. No, to walcie dalej,  opluwacze! A czy pośród waszego lepszego sortu potraficie wskazać chociaż jedną taką postać o zasługach dla ludzi potrzebujących, chorych, niepełnosprawnych bodaj w 1/10 części takich jakie mają p.Ochojska i Jurek Owsiak?!

Obrazek użytkownika Andy51

26-03-2019 [08:19] - Andy51 | Link:

Levaku Ochojską  opluło PO nie zapewniając jej wjazdu na trybunę, po prostu ją opluli i olali.

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

26-03-2019 [20:56] - hr.Levak-Levatzky | Link:

SzPan Autor
nie widzi różnicy pomiędzy zwykły niedopatrzeniem, a umyślnym niewpuszczeniem p.Janiny Ochojskiej do Sejmu i trzymaniem jej przed wejściem podczas protestu rodziców osób niepełnosprawnych? A PO opluła i olała p.Ochojską wnosząc ją na podest, do którego zapomniano dostawić  pomost dla jej wózka? Zaślepienie nienawiścią odbiera - jak widać - pamięć, a nierzadko i rozum...

Obrazek użytkownika xena2012

26-03-2019 [09:39] - xena2012 | Link:

Możnaby pomyśleć,że tylko dwoje ludzi w Polsce dba o chorych,biednych ,niepełnosprawnych-Owsiak i Ochojska.Na szczęście jest jeszcze wielu ludzi wielkiego serca tylko nie pchają się do kamer.W ciszy robią wspaniałą robotę i nie oczekują pochwał. Wymienić tu można Caritas zawsze pierwszy w udzielaniu pomocy nie tylko w Polsce,ale i w świecie,chocby tam gdzie przeszły kataklizmy czy wojny.To chociażby lekarze wyjeżdżający na misje,czy zgromadzenia zakonne. Warto przeczytać książkę młodego misjonarza Małeckiego ,,Moja Afryka .com'' opisującego życie mieszkańców,ich choroby,trudności w dotarciu do niektórych wiosek i,rażące braki w wyposażeniu szpitali..W takich warunkach pracują ,nie wdają w politykę na którą nawet nie mają czasu,są blisko człowieka a nie w pobliżu kamery..Ale ludzie pokroju Levatzkiego tego nigdy nie zrozumieją ,co najwyżej oskarżą . 

Obrazek użytkownika Andy51

26-03-2019 [10:02] - Andy51 | Link:

Levak tak ma, jeżeli ogląda się tylko TVN i czyta GW to takie są skutki. 

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

26-03-2019 [20:42] - hr.Levak-Levatzky | Link:

Sz"Komentatorzy(-rki)"!
To wprost żenujące, co przeczytałem po moim komentarzu: nikt nie zaprzecza charytatywnej działalności Caritasu, Lekarzy bez Granic,no i oczywiście misjonarzy w dalekich krajach. Ale twierdzić, że p.Ochojska i Owsiak "pchają się do kamer" i tylko po to harują i jak p.Ochojska narażają się często na niebezpieczeństwa (w krajach objętych konfliktami zbrojnymi) - to już zupełny blamaż. Nawet  zaślepieniem wpojoną Wam nienawiścią nie da się wytłumaczyć takich mega bzdetów. No, ale widać,że opluwacze są zawsze nieprzemakalni wyznając sobie tylko znane niby wartości, np. że w końcu zawsze coś się do opluwanego człowieka przylepi. Żałosne to, bardzo żałosne...

Obrazek użytkownika xena2012

26-03-2019 [21:45] - xena2012 | Link:

Pański patos i te stale powtarzające się zwroty o zaslepieniu,megabzdetach,opluwaczach dopiero to są żałosne.Pytał Pan o wskazanie choćby 1/10 przykładów osób które robią to samo co uwielbiany Owsiak czy Ochojska.Tylko tyle Pan widzi?Owszem,bo to sa najcześciej anonimowi choć wielcy w tym co robia wolontariusze,entuzjaści,lekarze zakony i koscioły.Zapoznał się Pan chociaż z raportami z Syrii,ile szpitali odremontowano ,ile szkół postawiono,ile leków ,żywności,środków czystości dostarczono,ile napawiono sieci elektrycznych i wodociągów nie zważając na niebezoieczeństwo nalotów. A Pan łaskawie okresla ich jako 1/10 Owsiaka i Ochojskiej? To Pan jest żenujący.

Obrazek użytkownika Pani Anna

26-03-2019 [22:10] - Pani Anna | Link:

"Kiedy więc dajesz jałmużnę, nie trąb przed sobą, jak obłudnicy czynią w synagogach i na ulicach, aby ich ludzie chwalili. Zaprawdę, powiadam wam: ci otrzymali już swoją nagrodę. Kiedy zaś ty dajesz jałmużnę, niech nie wie lewa twoja ręka, co czyni prawa, aby twoja jałmużna pozostała w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie." (Mt 6, 2-4)
W przypadku owsiakopodobnych, lewa ręka jednak wie dokładnie co czyni prawa, a mało tego, wiedzą o tym także wszyscy ci, którzy wiedzieć powinni.

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

27-03-2019 [00:00] - hr.Levak-Levatzky | Link:

SzPani Xena
raczy chyba żartować, podając powody, dla których można, a wręcz powinno się opluwać działania p.Ochojskiej czy WOŚP, a mianowicie, że są i anonimowi działacze charytatywni.To prawda, że tacy (nie w nadmiarze)też istnieją. Ale  nagłośnienie przez Owsiaka jego corocznej wielkiej akcji przynosi dzięki temu nagłośnieniu coraz większe i lepsze efekty, bardzo wymiernie np. w sprzęcie szpitalnym do ratowani życia niemowląt. A p.Ochojska znana jest już od lat na całym świecie, po którym wędruje (będąc kaleką) z pomocą dla najbardziej potrzebujących,poszkodowanych przez kataklizmy czy wojny. No to niech SzPani nadal ją opluwa i Owsiaka także powtarzając za niejaką Angelą i jej podobnymi komentatorami, że Owsiak na tej swojej akcji się bogaci, wręcz kradnie zebrane datki, przecież to nie są ludzie Pani ukochanego PiS-u należy więc włączyć nienawiść.

Obrazek użytkownika xena2012

27-03-2019 [09:29] - xena2012 | Link:

Czy Pan swoim małym rozumkiem nie obejmuje prostego trzyzdaniowego komentarza?W czymże opluwam panią Ochojską czy jakiegoś Owsiaka gdzie właczyłam nienawiść? Bo podałam przykłady działalności charytatywnej wielu osób,zgromadzeń,wolontariuszy wykonujących ciężką pracę bez rozgłosu,bez nazwisk,bez reklamy? Im się nie należy dobre słowo chociażby? Czy wg Pana Ochojska i Owsiak mają wyłaczność na działalnośc na rzecz chorych czy poszkodowanych? Doprawdy Miś Puchatek przy Panu to tytan intelektu.

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

27-03-2019 [18:13] - hr.Levak-Levatzky | Link:

SzPani X!
Dzięki za miłą,kulturalną odpowiedź, ale nie umiem odwdzięczyć się tym samym, bo tak mnie wychowano. Dodam tylko,że uparte powtarzanie przeze mnie,iż nikt nie odbiera zasług anonimowym dawcom charytatywnym albo Caritasowi jakoś do SzPani nie dociera. I nadal Pani  -,zapewne z chrześcijańskiej miłości bliźniego - uparcie mówi o jakiejś reklamie robionej sobie przez takie postaci. jak p.Ochojska czy "jakiś"(!)  Owsiak. A kto broni SzPani czy komukolwiek mówienia i rozpropagowywania działalności innych osób czy organizacji charytatywnych? I proszę się nauczyć czytania ze zrozumieniem: napisałem o tym,że nagłośnienia akcji WOŚP przynoszą konkretne wymierne, coraz większe pozytywne rezultaty tej akcji, ale Pani nadal o reklamowaniu się tych osób... Czy naprawdę nie przez  zaślepienie nienawiścią nie chce Pani  dostrzec skutków  działania tych dwojga ludzi? Bo jak inaczej wytłumaczyć taką SzPani niechęć (żeby nie powiedzieć jednak: nienawiść) do tych dwojga? A czy to nie zaślepienie nienawiścią nie pozwala SzPani zauważyć tego wspaniałego zjawiska, jakim jest jednoczenie się podzielonych odgórnie Plaków w tej corocznej charytatywnej, szlachetnej, niezwykle pożytecznej imprezie ogólnopolskiej odbywającej się w atmosferze przyjaznej i radosnej - to także bardzo Panią kłuje w oczy?

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

27-03-2019 [00:06] - hr.Levak-Levatzky | Link:

SzPaniX!
No to jest ktoś czy też nie z PiS (z partii lub jej wyznawców) równy w swej działalności i jej pożtyecznych skutkach p.Ochojskiej lub Jurkowi Owsiakowi? Moje pytanie było proste, a Pani odpowiedź żenująca, niestety...