Słów kilka o gejach/pederastach pedofilach

Ostatnio w globalnym świecie zaczęto jawnie i głośno rozmawiać o pedofilii w kościele, w której udział  wzięła głowa kościoła  Papież Franciszek, który zorganizował  konferencje  wszystkich kardynałów.

Na tej konferencji  wyraźnie i głośno zabrzmiało potępienie pedofilii, a duchowni, którzy dopuszczają się tych ohydnych czynów są i będą wykluczani ze stanu duchownego.

O ile kościół chce się oczyścić i wykluczyć ze swojego stanu duchownych o takich skłonnościach, to poprawność polityczna nie pozwala na zwrócenie uwagi na pedofilów wśród homoseksualistów.

Jak wykazują badania,  pedofilia wśród homoseksualistów jest znacznie większym problemem niż wśród  duchownych, a „gwiazdą” pedofilii był już nie żyjący  Jimmy Savile , gwiazda BBC który dostał dożywotni tytuł szlachecki, a jego skłonności do kilkuletnich dziewczynek były znane, ale była to tajemnica Poliszynela,  mówi się o około 300 ofiarach tego potwora, a pomimo tego, że BBC wiedziała o jego skłonnościach to tuszowała sprawę, a ofiary milczały bo Savile był zbyt sławny, żeby przeciwko jemu wystąpić.

Inny przykład ze Szkocji gdzie James Rennie  bojownik o gejowskie adopcje! Lider prężnej organizacji LGBT - Youth Scotland! Skazany za pedofilię na dożywocie!!! Chwalił się znajomym, zdjęciami z gwałtu na niemowlęciu. W domu znaleziono 125 tys. zdjęć pedofilskich!

Cohn Bendit eurodeputowany,  dla którego gdy rozbiera go 4-6 letnia dziewczynka jest czymś fantastycznym.

Niektórych pedofilii nasze artystyczne elity wręcz bronią, jak to było z Polańskim.
Pedofilia wśród homoseksualistów jest znaczącym problemem, ale nie za bardzo można o tym mówić, bo homoloby zaraz zacznie narracje, że to jest mowa nienawiści , że to są odosobnione przypadki, itd.

Naukowcy alarmują : Agata Bruchwald ..”Do 40 proc. homoseksualistów to PEDOFILE. W mediach cisza…”Jak pokazują badania naukowców odsetek homoseksualistów, którzy są pedofilami dochodzi do 40 proc. I to oni – jako najgroźniejsi – znacznie częściej molestują dzieci niż tzw. pedofile heteroseksualni “..”Badania nad występowaniem pedofilii wśród gejów nie są obce naukowcom. Sprawą zajęli się m.in. dr Freund i dr Heasman z Clarke Institute of Psychiatry w Toronto. Badania przeprowadzone przez dr Freuda wykazały, że 34 proc. homoseksualistów to pedofile, według drugiego naukowca to 32 proc. “...”We własnej praktyce lekarze zajmowali się 457 pedofilami. 36 proc. z nich okazało się być gejami (Freund K. et al., Pedophilia e heterosexuality v. Homosexuality. J Sex & Martial Therapy, 1984; 10, 193-200). W badaniach przyjęto, że pedofil to osoba, która dokonała przestępstwa seksualnego na dziecku (czy dzieciach). 
https://www.tvp.info/8802733/niezyjaca-gwiazda-bbc-pedofilem
https://www.newsweek.pl/swiat/pedofil-jimmy-savile-prezenter-bbc-pedofilem/525jhsg
https://www.youtube.com/watch?v=cPYm9B707Qc
 
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika mmisiek

20-03-2019 [15:23] - mmisiek | Link:

To tłumaczy skąd takie parcie pederastów na szkoły i przedszkola. Drugi powód to ingerencja w normalny rozwój dziecka i produkcja zaburzonych na masową skalę - budowa neomarksistowskiego 'nowego człowieka' i 'nowego społeczeństwa'.
Trudno natomiast rozsądnie się spodziewać aby takie zdegenerowane społeczeństwo mogło się ostać na dłuższą albo nawet średnią metę; ciekawe jak szybko się to totalnie załamie. Dla Polski to więc coś jak gra na czas, tylko tu potrzeba naprawdę mądrej polityki, a z tym niestety mamy poważny problem.

Obrazek użytkownika Andy51

20-03-2019 [15:58] - Andy51 | Link:

To co nie udało się komunistom, próbują zrobić lewacy ze swoją awangardą pederastami. 

Obrazek użytkownika xwro

20-03-2019 [15:24] - xwro | Link:

Czy jest jakaś różnica miedzy pedofilem księdzem a pedofilem gejem? Oboje to zwyrodnialcy, którzy powinni zostać wykastrowani.

Obrazek użytkownika Andy51

20-03-2019 [15:59] - Andy51 | Link:

Nie nie ma, tylko o księżach pedofilach się bębni non stop, a p pedałach pedofilach jakoś mniej.

Obrazek użytkownika terenia

20-03-2019 [16:56] - terenia | Link:

W reakcji na kontrowersyjny film dokumentalny "Leaving Neverland" o życiu Michaela Jacksona (został w nim przedstawiony w niekorzystnym świetle,oskarżony o pedofilię) niektóre stacje radiowe postanowiły zaprzestać grać jego piosenki.Kilkanaście stacji radiowych w Kanadzie i Nowej Zelandii faktycznie przestały nadawać jego utwory.
A w Polsce ...radio ZET usuwa nagrania z playlisty do czasu wyjaśnienia sprawy ( co tu wyjaśniać ...przecież za swojego życia miał procesy,lecz po sowitej zapłacie ofiary (tzn.rodzice wykorzystywanych chłopców) wycofywały oskarżenia.RMF zastanawia się nad decyzją ??? Natomiast POLSKIE RADIO (szok) zadeklarowało,że nie planuje zaprzestania puszczania muzyki Jacksona.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

20-03-2019 [19:17] - Imć Waszeć | Link:

Turing był pedałem, dlatego powinno się zakazać używania Maszyny Turinga i spalić wszystkie komputery.

Obrazek użytkownika terenia

20-03-2019 [19:32] - terenia | Link:

No tak ..Alan był homosiem ( chyba jednak jest różnica między pedałem a pedofilem ) .F.Mercury też był homo (niektórzy twierdzą,że biseks),lecz to nie przeszkadza mi ,by cenić jego talent wokalny.

Obrazek użytkownika Andy51

20-03-2019 [19:35] - Andy51 | Link:

Nie wiem kto to był Turing..

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

20-03-2019 [20:16] - Imć Waszeć | Link:

Och nikt wielki, to taki gruby bambaryła spod Kielc co kapustę kiszoną wynalazł.

Obrazek użytkownika terenia

20-03-2019 [21:00] - terenia | Link:

Wprawdzie uzyskał pan odpowiedź od Imć Waszecia....ale Alan Turing uznawany w świecie za tego,który rozszyfrował Enigmę (przy współpracy polskich uczonych,których pomijano milczeniem).W ubiegłym roku jego bratanek napisał książkę o rozszyfrowaniu i udziale w tym Polaków ...https://www.dzieje.pl/aktualno.....  

Obrazek użytkownika Andy51

21-03-2019 [07:17] - Andy51 | Link:

To  Waszeć się myli? niemożliwe.

Obrazek użytkownika Pani Anna

20-03-2019 [19:31] - Pani Anna | Link:

Sprawa Jacksona nie jest wcale taka oczywista i owszem, byłoby co wyjaśniać, ale zmarły nie może się bronić. Zastanawiająca jest ta zajadłość, z jaką jest niszczony nawet po śmierci.
Jego dzieci mówią o nim, że był najlepszym ojcem, co w świecie, w którym "dobrze" jest przyznawać się do bycia molestowanym jest co najmniej zastanawiające. Jego córka Paris, przypłaciła nagonkę na ojca chorobą i kilkukrotnym pobytem w klinice psychiatrycznej. Inna była dziecięca gwiazda, ofiara pedofilii w Hollywood Macaulay Culkin, który przyjaźnił się z Jacksonem  potwierdził, że Michael nigdy nie był pedofilem. A trzeba pamietać, że Culkin zrezygnował z kariery w Hollywood i schronił się w Paryżu właśnie przed pedofilią wszechobecną w tej stolicy kina... Udało mu się cudem tylko dzięki wielkiej czujności i opiece jego matki. Chodzą plotki, że Jackson właśnie próbował się temu przeciwstawić i zadarł z nieodpowiednimi ludźmi, stąd jego dziwny zgon i wendetta po śmierci. W świetle tego, jak skończył chociażby Mel Gibson, który również otwarcie mówi o tym, co dzieje się w Hollywood to wcale nie musi być kolejna spiskowa teoria... Tylko tak wielka gwiazda jak Clint Eastwood mógł sobie na to pozwolić, z racji wieku i pozycji, ale również i on sam musi produkować swoje filmy. Jak to mówią, najlepiej chronione są te tajemnice, które widać gołym okiem...

Obrazek użytkownika terenia

20-03-2019 [21:18] - terenia | Link:

Prawda jak się powszechnie mówi zapewne leży pośrodku.Jego siostra twierdziła,że miał powiedzmy delikatnie...brzydkie skłonności.Była to bez wątpienia kontrowersyjna postać.Być może na dziwactwa i poddawanie się niezliczonym operacjom plastycznym wpłynęło traumatyczne dzieciństwo a w zasadzie jego brak ,wszak występy na scenie rozpoczął w wieku 5 lat.Despotyczny tatuś zaganiał całą piątkę Jacksonów do harówy. Tak córka zaliczyła nie tylko klinikę psychiatryczną,lecz również odwykową (narkotyki) Była żona Lisa Maria Presley też za wiele nie ujawnia "Zapytana, czy utrzymywała z Jacksonem kontakty intymne, Lisa odpowiedziała: "Tak, przez pewien czas".

 

Obrazek użytkownika Pani Anna

20-03-2019 [23:03] - Pani Anna | Link:

Tak się mówi "powszechnie", ale prawda zawsze leży tam gdzie leży, nie koniecznie zaś pośrodku... Jackson sam się już nie obroni, a tak jak napisałam wcześniej, zajadłość tej pośmiertnej wendetty co najmniej zastanawia... Wszak pedofilia dajmy na to Polańskiego jest przez to samo środowisko usprawiedliwiana w ten sposób, że " może on i ma coś za uszami, ale ileż świat by stracił, gdyby nie mógł nakręcić tych swoich filmów". I jakoś nikt jego filmów nie wycofuje z obiegu.
 W przypadku Jacksona dla mnie (i nie tylko dla mnie) płynie taki przekaz: "nieważne, jaką megagwiazdą jesteś, zniszczymy każdego, kto ośmieli się ujawnić prawdę o nas".

Obrazek użytkownika Andy51

21-03-2019 [07:20] - Andy51 | Link:

Ks. Jankowski też jest atakowany po śmierci.

Obrazek użytkownika Andy51

20-03-2019 [19:35] - Andy51 | Link:

O niezdrowych skłonnościach Michaela Jacksona słyszałem, ale filmu Leaving Neverland nie oglądałem stąd trudno mi się wypowiadać, to co zrobiła Kanada i Nowa Zelandia uważam za słuszne.

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

21-03-2019 [09:09] - Kazimierz Kozio... | Link:

terenia: filmow polanskiego jednak nigdzie nie zdecydowali sie bojkotowac i to nie tylko w polin. jezeli pedofil jest slusznej rasy to stosuje sie sluszne kryteria

Obrazek użytkownika Andy51

21-03-2019 [09:21] - Andy51 | Link:

Słuszna uwaga.

Obrazek użytkownika xena2012

20-03-2019 [18:16] - xena2012 | Link:

Zaraz sie okaże,że ci naukowcy są ,,niesłuszni'',ich badania nic nie warte,a uczelnie powinny ich zwolnić Nacisk poprawności politycznej przybrał już formy złowrogiego terroru mniejszości.Każdy kto osmieli się mieć swoje zdanie natychmiast jest szykanowany.W Polsce przybrało to formy pogardy do człowieka,przeciez stale słyszymy o niewykształconych,niewydarzonych,kołtunach z małych miasteczek.Nie trzeba będzie długo czekać aby pedofilia stała się sztandarowym programem LGBT i rzetelne badania naukowców pójdą w kąt.Czy sadzi Pan zresztą,że cofając sie w takim tempie w rozwoju,nie mając żadnych zainteresowań oprócz seksu,nie wynosząc nic ze szkół oprócz wiedzy o płciach i przebierankach pojedziemy kiedykolwiek w kosmos? 

Obrazek użytkownika Andy51

20-03-2019 [19:49] - Andy51 | Link:

Wielu homoseksualistów było muzykami, malarzami, pisarzami naukowcami, itd, ale nie chodzili z odkrytymi  torsami na ulicy z piórkiem w doopie, nie całowali się publicznie, nie prowokowali, ci z LGBT chcą zrobić to co nie udało się komunistom czyli zniszczyć rodzinę, ale niedoczekanie. 

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

21-03-2019 [01:04] - hr.Levak-Levatzky | Link:

Zadziwiająco niekompetentny tekst i  takież pod nim komentarze: autor plącze pojęcia  pederastii z pedofilią, powołując się, raczej nieco bezmyślnie, na uczone (?) prace uczonych autorów, zwłaszcza zagranicznych, być może ściągniętych  z internetu. Ja się nie mam zamiaru wdawać tu w polemikę udając, że znam tę dziedzinę nauki, ani powoływać na autorów prac na ten temat. Ale co rozumie autor tego tekstu dając dowód na tezę, że wśród homoseksualistów jest 40 % pedofilów pisząc, że ów gwiazdor BBC będąc  gejem, miał skłonności do małych dziewczynek? Czy autor nie widzi tu jakiegoś pomieszania z poplątaniem?
Dziwnie, by nie rzec: niepokojąco pobrzmiewają  wypowiedzi niektórych komentatorów bolejących nad tym, że głośno jest teraz tylko o pedofili w Kościele Katolickim. Czy nie wystarczy, że takie ubolewania wyrazili na niedawnej konferencji prasowej tacy hierarchowie, jak abp.Gądecki czy abp.Jędraszewski, którzy w dodatku porównywali papieską opcję ”zero tolerancji dla pedofilii w Kościele” do nazizmu i komunizmu? A tymi wypowiedziami - niestety - zaszkodzili Kościołowi...
Pobrzmiewają też w komentarzach  hasła (nie dosłownie.of course!) palenia na stosie dzieł  niepoprawnych moralnie twórców:  na razie Michaela Jacksona, pomimo, że sprawa jego rzekomych praktyk pedofilskich nigdy nie doczekała się wyroków sądowych, a tylko co sprytniejsi rodzice posyłający swe dzieci do Neverlandu naciągali muzyka na grube rzekome odszkodowania znając jego ogromne już wtedy bogactwo. Skoro, jak się tu twierdzi, od homoseksualizmu do pedofilii już tylko krok, to kto wie czy tacy artyści jak Michał Anioł, Leonardo, Piotr Czajkowski, Karol Szymanowski i wielu, wielu innych wybitnych postaci nie miało także skłonności pedofilskich. Oni wszyscy już nie żyją, można więc sobie poużywać, a ich dzieła spalić na stosie, Historia zna takie przypadki.
 

Obrazek użytkownika terenia

21-03-2019 [03:21] - terenia | Link:

Szanowny Hrabio
Nie chodzi (of course) o palenie na stosie .Obrzydliwym dla mnie jest gdy dorośli mężczyźni wykorzystują do praktyk seksualnych dzieciaki ! Gdy na seks decyduje się dwóch dorosłych facetów,ich sprawa (decyzja dojrzałych emocjonalnie ludzi).Wiem,że Szymanowski był w związku z dorosłym mężczyzna ,podobnie Iwaszkiewicz z młodszym od siebie inżynierem.Nie mam zamiaru przestać słuchać muzyki Czajkowskiego (wybranych ulubionych kompozycji) tylko dlatego,że był homoseksualistą .Pan epatuje mocnymi określeniami o paleniu na stosie z powołaniem się na znane w historii przypadki. Co do Jacksona ...czyżby żal panu było ,że rodzinka ,która Michaela odtrąciła nie zgarnie należnych tantiem od emitowanych jego piosenek ??? I wcale sobie nie "używam" jak łaskaw był pan określić,wyraziłam jedynie swoją opinię ...dla mnie pedofilia jest większym obrzydlistwem niż gerontofilia.Chyba wolno mi mieć swoje zdanie i nie musi pan pohukiwać w wysokim c !!!  Ps. W okresie wytaczanych procesów Jackson był bogaty...potem nastąpił zastój w karierze,brak nowych płyt ...majątek malał.Przyszedł nieszczęsny rok jego śmierci...parę miesięcy wcześniej podpisał kontrakt na tour 50 koncertów ,by zarobić na długi (robiono wszystko ,by go postawić na "nogi" i trasa mogła być zrealizowana (przy okazji organizatorzy też by się obłowili) Stało się nieszczęście ,ten człowiek był wrakiem w sensie fizycznym i psychicznym.  

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

21-03-2019 [22:34] - hr.Levak-Levatzky | Link:

SzPaniTereniu!
Rozumiem, że chciała się Pani popisać znajomością tematu i w ogóle sprawami celebrytów  najwyższej półki, ale to niewiele ma wspólnego z moim komentarzem. I dlaczego stawia Pani takie idiotyczne pytanie: "czyżby żal panu było ,że rodzinka ,która Michaela odtrąciła nie zgarnie należnych tantiem od emitowanych jego piosenek ???" - ?
 

Obrazek użytkownika Andy51

21-03-2019 [09:23] - Andy51 | Link:

Levaku, a skłonność do kilkuletnich dziewczynek nie jest pedofilią, rzeczywiście lewackie pojmowanie świata.

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

21-03-2019 [22:27] - hr.Levak-Levatzky | Link:

Pedofil-gej ma skłonności, ale do dzieci płci męskiej - nie widział SzPan ignorant? Więc po co było przytaczać taki nietrafiony przykład: żeby się popisać?

Obrazek użytkownika Andy51

22-03-2019 [07:42] - Andy51 | Link:

Wiesz to z autopsji?

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

23-03-2019 [23:55] - hr.Levak-Levatzky | Link:

Ja nie napisałem "naukowej dysertacji" opatrzonej  uczonym tytułem "Słów kilka o gejach/pederastach pedofilach", w której zapewne zawarł autor własne doświadczenia. 
 

Obrazek użytkownika Marek1taki

22-03-2019 [08:38] - Marek1taki | Link:

Pedofilem może być też homoseksualistka, może być biseksualista. Celem dla większości - tylko się domyślam - będzie chłopiec. Też tylko domyślam się, że inaczej będzie wśród homoseksualistów zgwałconych w dzieciństwie, a inaczej grupie tych, którzy nie przeszli tego urazu. To są dla psychiatrów otwarte drzwi, ale jakoś nie kwapią się by je uchylić w tak potrzebnej jak obecna chwili.

Obrazek użytkownika Pani Anna

22-03-2019 [12:26] - Pani Anna | Link:

Proszę, ilu się tu "fachofców" od zboków zbiegło. Jeszcze tylko wielkopolskizdzicho się nie wypowiedział, pewnie zaspał.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

22-03-2019 [16:43] - Imć Waszeć | Link:

Dlaczego Polański ma być atakowany w Polsce jako "pedofil"? Odpowiedź jest zaje.. prosta. Żydzi traktują polskich oszołomów prawicowych jak wiejskie kundle dające się poszczuwać na tych, którzy ośmielili się wystąpić przeciwko holokaustycznej hagadzie lewusów z USA. Okazuje się to proste jak piłowanie, bo jest to typowa idiosynkrazja "prawicowców" wywodzących się z PRL. Jak nie będą szczekać na "pedofila", to oplują Polańskiego jako żyda. Od lat 90-tych już przechodziliśmy kilka razy w kierunku obydwu okładek tego świńskiego kondensatora propagandowego. Gdzieś np. w końcówce lat 90-tych (ktoś widocznie znał scenariusz i zamierzenia Polańskiego) i na początku 200x Polański był "żydem nie Polakiem", bo ośmielił się nakręcić kwestionujący amerykańską hagadę film pt. "Pianista". Sam był naocznym świadkiem z warszawskiego getta, a do tego jeszcze te pamiętniki Szpilmana, zgroza.

Tu jest dowód na moją tezę: https://www.youtube.com/watch?...
Tu jest o filmie i scena z żydowskim policjantem, a nie granatowym polskim, jak chcą nam wcisnąć gowiniści z PAN: https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika terenia

22-03-2019 [17:28] - terenia | Link:

Małe sprostowanie R.Polański przebywał w krakowskim gettcie

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

22-03-2019 [18:50] - Imć Waszeć | Link:

Czy w krakowskim getcie nie było judenratów i policji żydowskiej?

Obrazek użytkownika terenia

22-03-2019 [19:10] - terenia | Link:

Czy podanie faktu o pobycie w krakowskim gettcie, zgodnie z prawdą!(Polańscy byli mieszkańcami Krakowa , mieszkali w kamienicy na ul.Komorowskiego)uzasadnia zadane przez pana pytanie ? Podałam tylko małe sprostowanie ...i nic więcej.