Wiarę i katolików można obrażać, gejów( pedałów) nie

W Polska  w niektórych sferach przypomina Sowietów z czasów stalinizmu. Weźmy taki zespół „Tulia”, który nagrał clip z piosenką na festiwal w Izraelu. W wersji polskiej pojawia się krzyż a w wersji angielskiej krzyż został wygumkowany, podobnie jak Jeżow w latach 30-tych został wygumkowany z otoczenia Stalina.

Rozgrzani sędziowie , którzy tak chętnie karzą za obrażenie pedała , uniewinnili piewce stanu wojennego Jerzego Urbana, któremu Sąd Rejonowy zasądził 120 tys.  zł za obrażanie uczuć religijnych, Sąd Okręgowy przypuszczam w osobie sędziego lub sędzi przypuszczam chodzących na spędy  z koszulką z napisem Konstytucja w jakimś sensie odpuścił Urbanowi.

Pamiętamy wielką aferę z tortem z wafelków ułożonych w kształt hakenkreutza , jakie to było oburzenie, natomiast obraz namalowany przez jakąś pseudo pacykarkę miał w swoim wyrazie dwa w jednym.

Obraz ten swoją  wymową zarówno obraził katolików jak i gloryfikował faszyzm. Obok niego stoi a jakże postać z .N pan Mieszkowski.

Pedały i lesby wyciągają brudne łapska po nasze dzieci czego przykładem jest W-wa . Wielkie oburzenie wśród katolików rodziców tych dzieci, ci pedofile tłumaczą brakiem tolerancji.

Świat stanął na głowie, wszelkiego rodzaju zboczeńcy rozpychają się łokciami, ale my rodzice nie możemy dopuścić na deprawacje naszych dzieci.
 
https://www.tvp.info/41702817/z-krzyza-zrobiono-swastyke-posel-nowoczesnej-na-wystawie-sztuki-nowoczesnej
https://wiadomosci.wp.pl/obrazal-gejow-wyprosili-go-z-pociagu-pkp-intercity-6358567997036673a
https://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/593352,jerzy-urban-obraza-uczuc-religijnych-tygodnik-nie-jezus-karykatura-proces.html
 
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

13-03-2019 [18:33] - xena2012 | Link:

Rozmach i gorliwość z jakimi wprowadza się w czyn seksualizację dzieci i mlodzieży rodzi podejrzenie,że za tym wprowadzeniem stoją bardzo grube pieniadze pochodzące ze światowych ośrodków LGBT.Dlatego Rabiej i Trzaskowski tak się trzęsą w bojowej gotowości do wykonania zlecenia a w ślad za nimi bojówki feministyczne czy wygladający jak zombi pozmarszczany Mieszkowski że chyba szkoły się rozlecą od tęczowych piątków,sekswarsztatów, przebieranek,produkcji transparentów na protesty i manifestacje. Ten kretyn aby sie wykazać pisze prymitywne twity do Kaczyńskiego aby poddał się seksualizacji i przypuszczam,że w niedługim czasie nie tylko młodzież ale i poltycy zostaną objeci seksedukacją.

Obrazek użytkownika Andy51

13-03-2019 [20:32] - Andy51 | Link:

Tak na to wygląda, bogate lewactwo w tym min. Soros chce dokonać inżynierii społecznej, żeby było im łatwiej sterować społeczeństwami.