Obsesyjna nienawiść Żydów do Polaków

 Polska , która w średniowieczu przyjęła Żydów , którzy byli wypędzani z wszystkich krajów ówczesnej Europy, po kilkuset latach gościnności doczekała się „ wdzięczności”.

Chociaż Żydzi przez kilkaset lat byli naszymi sąsiadami żyliśmy obok siebie może nie w miłości wzajemnej, ale w Polsce nie było pogromów Żydów jak to było w innych krajach.

Czego się od nich doczekaliśmy? Ano wystarczy wrócić do czasów wybuchu II wojny światowej a nawet do wojny polsko-rosyjskiej z 1920 r. kiedy to Żydzi kolaborowali z komunistami, co ze zdwojoną siłą wybuchło po 1945 r. gdzie Żydzi stanowili ca. 80% stanu osobowego UB a ich sędziowie po szkole Duracza skazywali na śmierć najwybitniejszych synów Narodu polskiego, że przypomnę  gen Nila, rotmistrza Pileckiego, czy majora Szyndzielarza.

Żydowscy funkcjonariusze  wykazywali się wyjątkowym okrucieństwem w stosunku do przeciwników władzy narzuconej przez Sowietów.

Wielu z nich uciekło po 1968 r. za granice, często do Izraela, a III RP wypłacała im do śmierci często dość jak na warunki polskie , emerytury.

Żydzi w 1939 r. witali tzw. „bramami’ zarówno Niemców jak i Sowietów. We wschodniej  Polsce, Żydzi wskazywali NKWD Polaków. Nie tak jak Polacy pod okupacją Niemiecką ratując Żydów, często narażali nie tylko swoje życie  ale i swoich rodzin czego dowodem jest rodzina Ulmów.

Polska była jedynym krajem gdzie za pomoc i ukrywanie Żydów groziła śmierć. A mimo to Polacy pomagali. Co ich spotkało od Żydów ? ci często donosili na swoich wybawicieli.

Żydzi , często współpracowali  z Niemcami , jak zarządca getta łódzkiego  Chaim Rumkowski, który dostarczał hurtowo dzieci i współziomków Niemcom.

Wzorem  żydowskiego szmalcownictwa była Stella Kubler, która w czasie wojny, zadenuncjowała ponad 2 tys. swoich współbraci.

Żydzi nie mogąc się pochwalić taką postawą jak Polacy, oskarżają Polaków o antysemityzm. Żydzi potrafili wybaczyć Niemcom bo im zapłacili, Polacy, ponieważ wykazali się heroizmem są przez Żydów postponowani , gdyż nie stać ich było na taka postawę, a swoje winy chcą przypisać Polakom.

Jeżeli Żydzi kłamią, to Polacy mówią o nich prawdę, stąd ta wściekłość.

 Oczywiście w czasie wojny zdarzały się przypadki szmalcownictwa wśród Polaków, ale polskie państwo podziemne takie osoby skazywało na śmierć.

Chciałbym spytać, po wkroczeniu Sowietów na teren wschodniej Polski , ilu Polaków uratowali Żydzi?

Wydaje mi się, że takich przypadków nie było, wręcz przeciwnie, znając swoich sąsiadów Żydzi w mundurach NKWD wyłapywali Polaków skazując ich na śmierć.

Gdyby był taki instytut jak w Izraelu, to podejrzewam , że nie znalazłoby się żadnego Żyda , który uratował Polaka lub jego rodzinę, tak, że nie można byłoby posadzić żadnego drzewka.  

 http://www.wykop.pl/ramka/4824013/zydzi-w-pierwszych-dniach-wojny-w-polsce-witali-niemcow-i-sowietow/
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

04-03-2019 [11:12] - wielkopolskizdzichu | Link:

Co mają wspólnego Żydzi, którzy na ziemiach polskich pojawili się za czasów Piastów i Jagiellonów z Żydami osadzanymi przez zaborców między innym w celach walki  z Polakami, jak na przykład w zaborze pruskim.
Żyd, który pojawił się na ziemiach polskich w wyniku polityki cesarzy, a później Hitlera i Stalina był ich poddanym i nie czuł żadnej jedności z Polską bo takowa w żaden sposób nie kojarzyła mu się z pojęciem ojczyzna lub miejscem schronienia przed pogromami. Dla Żyda ojczyzną były Prusy, Austria i Rosja. Polska jako byt samodzielny i suwerenny to dla większej części z nich, była i jest nadal przypadkową naroślą pośrodku Europy, kaprysem losu i niczym więcej.
W związku z tym Pańskie żale nie mają podstaw .

Obrazek użytkownika Andy51

04-03-2019 [13:47] - Andy51 | Link:

Ano to, że to ta sama grupa , czy Żyd, który mieszka w Polsce od Powstania Styczniowego jest innym Żydem od tego , który mieszkał o 200 lat dłużej? łączy ich wiara i obecna ojczyzna Izrael, z której na wszelkie sposoby atakują Polskę, wraz z dużą częścią diaspory.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

04-03-2019 [14:10] - wielkopolskizdzichu | Link:

Żyd który pojawił się Polsce w roku 1863  w swoim pojęciu jest nadal mieszkańcem Rosji, Prus lub Austrii. Nie można oczekiwać od niego lojalności wobec tworu który w tamtym czasie istniał tylko w marzeniach autochtonów. Jego obowiązkiem jest lojalność wobec jednego z ówczesnych zaborców., a nie lojalność w stosunku do tęsknot uciskanego narodu.
On nawet nie ma potrzeb nauczenia się języka polskiego. . 
 

Obrazek użytkownika Marek1taki

04-03-2019 [11:45] - Marek1taki | Link:

Widać wyraźnie z przytoczonych przykładów, że chodzi o żydokomunę. Fenomen etniczny i patologię ideologiczną. Zadziwia zamilczanie przez dobrą zmianę tej zbrodniczej ideologii najpierw w kontekście związania się sojuszem z USA, a teraz w kontekście ataków amerykańsko-izraelskich. Nie da się tematu uniknąć, a nigdy nie było potrzeby z naszej strony. Zadziwia, że strona żydowska sama nie odcina się od niej. Najwyraźniej podtrzymuje związek z tą antyludzką ideologią. Stanowisko Żydów, którzy się spolonizowali nie jest reprezentowane, ani tych, którzy mogli przeżyć w Polsce bez potrzeby polonizacji przez wieki. Ich nie ma wśród żywych. Ta nieobecność wzięła się z inwestycji amerykańskich w nazizm.

Obrazek użytkownika Andy51

04-03-2019 [13:48] - Andy51 | Link:

Zgoda.

Obrazek użytkownika wilniuk

04-03-2019 [17:46] - wilniuk | Link:

Chcę przypomnieć tylko jedną postać godną posadzenia drzewka, to Dora Kacnelson.   Nie miejsce tu by wyliczać innych Sprawiedliwych Żydów, ale warto pamiętać, że byli (i są), chociaż tak nieliczni... 

Obrazek użytkownika Andy51

04-03-2019 [20:15] - Andy51 | Link:

Czy te osoby ratowały Polaków po wejściu Sowietów w Polsce wschodniej. Nie znam tych faktów , proszę o jakąś źródła.

Obrazek użytkownika xena2012

04-03-2019 [19:44] - xena2012 | Link:

Dzisiaj na Zamku Krolewskim podniosła uroczystość,uhonorowano kilku Polaków za pomoc Zydom.Może więc w imie tej przyjaźni polsko-izraelskiej odznaczyć w końcu kilku Zydów za ratowanie Polaków? Co ,nie ma ich,nie znajdzie sie nawet jeden sprawiedliwy? A to pech.

Obrazek użytkownika Andy51

04-03-2019 [20:15] - Andy51 | Link:

Może to brutalna prawda.