GŁOSUJĘ NA PLATFORMĘ OBYWATELSKĄ !

(cytat )  :  "Przyszłość ma na imię Polska" - tak brzmi główne hasło zainaugurowanej dziś kampanii prezydenckiej Andrzeja Dudy.  Jak można dowiedzieć się z rządowych mediów...

... hasło przewodnie kandydata Dudy zostało wykupione w internecie przez jego przeciwników i wklepując zdanie: "Przyszłość ma na imię Polska" w googlach, trafiasz na strony platformy. Straszne niedopatrzenie za strony komitetu Andrzeja Dudy!

Już widzę moimi przechlanymi oczyma, oczymi, oczami  (czy jak to POprawnie napisać) te miliony Polaków wklepującyc mozolnie ... P r z y s z ł o ś ć m a n a i m i ę P o l s ka . pl  by dowiedzieć się co ma kandydat Duda do powiedzenia w dniu dzisiejszym... :), no i widzę moimi przechlanymi (jak to się pisze? ) aaaa ! już wiem :) , lewym okiem i prawym okiem jak te miliony googlujących hasło przewodnie kandydata PISu zostaje przekierowane na strony Bronka ze WSI. nO I WIdzĘ te miLIONY PRZEKierowanych  (cholera, prawe oko mi siada) . No widzę że te miliony już nie będą chciały Dudy i wybiorą Bronka ze WSI...

Przykre to. Sztab kandydata PISu przegapił bardzo ważną domenę P r z y s z ł o ś ć m a n a i m i ę P o l s ka . pl  i nie zapłacił kiku stów za jej użytkowanie. ZROBILI  to jednak ludzie z PO. (CIEKAWE ile zapłacili za to oraz ile ze swoich pieniędzy a ile z pieniędzy podatnika)

 

Informuję jednocześnie że ja : Grzegorz Jarzębski vel ironiczny anglosas od dnia 27 września 2013jestem jedynym właścicielem strony na Facebook promującej Platformę Obywatelską w nadchodzących wyborach. Strona "Głosuję na Platformę Obywatelską" leżała porzucona, bezpańska, bezdomna. Przygarnąłem jak swoją, litując się...

Strona ta była wcześniej (przed porzuceniem) prowadzona SPOŁECZNIE :) przez młodzież "popierającą" Platformę Obywatelską. Została jednak porzucona przez tą "młodzież" gdyż Platforma Obywatelska zwlekała z zapłatą dla tej "młodzieży społecznie prowadzącej tę stronę".

No to się zlitowałem. Przygarnąłem jak swoje. A TERAZ ZAPRASZAM DO POLUBIENIA TEJ STRONY !

https://www.facebook.com/pages...

JEŚLI W TRZY DNI POLUBI CHOĆ TYSIĄC INTERNAUTÓW, TO OBIECUJĘ ZROBIĆ Z TEJ STRONY (NA CHWAŁĘ PLATFORMY OBYWTELSKIEJ)  PRZODUJĄCĄ STRONĘ NA FACEBOOKU TEJ PARTII  :)

No to do roboty!  LINKOWAĆ ! KLIKAĆ!  KLONOWAĆ!  POLUBIAĆ :) !!!

 Grzegorz Jarzębski.

Mam facebooka. Znaleźć mnie można a nawet zaprzyjaznić*  tu :
http://www.facebook.com/grzego...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

10-02-2015 [09:53] - NASZ_HENRY | Link:

Dobry żart POparcia wart ;-)

Obrazek użytkownika SylwiaKrap

10-02-2015 [15:57] - SylwiaKrap | Link:

Panie Grzegorzu...sluze pomoca:

_w jezyku codziennym uzywamy formy "oczami"-Ostatnio mam problem z oczami,lzawia I swedza...

-w poezji spotykamy forme"oczyma"-spojrzal na nia rozmarzonymi oczyma...

Pozdrawiam Pana serdecznie I gratuluje dobrego tekstu( kpina I ironia to czesto skuteczna bron:))

Obrazek użytkownika PS

11-02-2015 [19:26] - PS | Link:

ło matko już 36