Biedroń nowy „Duce” lewicy.

Chociaż wydawać się mogło, że nowa partia Biedronia o nazwie „ Wiosna” jest jakby nowym powiewem wiosny, ale tak de facto to produkt lekko nieświeży.

Biedroń to były członek SLD, Ruchu Palikota i Prezydent Słupska.  Z wczorajszej konwencji  wynika, że głównym  celem partii Biedronia jest walka z Kościołem. Ponad to drugim przeciwnikiem Biedronia będą górnicy , bo Biedroń po roku 2030 chce zamknąć wszystkie kopalnie.

Polsce w kraju tradycyjnie katolickiemu funduje się walkę z kościołem, w Polsce, w której górnicy i górnictwo jest  bardzo ważnym elementem gospodarki i bardzo dużą siłą społeczną również walkę z nią.

Obłąkańczą lewacką politykę Biedroń próbuje wprowadzić na teren Polski. Obiecując dla każdego coś miłego nie przeprowadzają rachunku ekonomicznego  obiecując  każdemu emeryturę  w wysokości ponad 1600 zł i wiele innych obietnic  bez pokrycia, zamierza jakiś czas na tym „patencie” pojechać.

To , że konwencja była zrobiona w stylu amerykańskim z kolorowymi balonikami mówi tylko tyle, że za fasadą nic nie ma. Od razu rodzi się pytanie skąd Biedroń miał na to pieniądze?

Większość  liberalno lewackich mediów ma pewien problem. Czy „postawić ” na totalnych czy na nowego Duce lewicy, który tak de facto  może się okazać nadmuchanym balonem.

Wydaje mi się, że ta formacja może liczyć na 5-10% i tak naprawdę nie przemodeluje polskiej sceny politycznej,  a biorąc preferencje Biedronia, to na pewno będzie on mógł liczyć na zdominowany przez lewactwo  PE, chyba, że coś się zmieni po wyborach do PE w maju 2019r.
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika mmisiek

04-02-2019 [13:30] - mmisiek | Link:

Zależy jak fachowcy policzą głosy - zdaje się, że tego towarzystwa nikt przez trzy lata nie ruszył i cały czas siedzi tam ekipa dobrana przez Bula.

Obrazek użytkownika Andy51

04-02-2019 [14:19] - Andy51 | Link:

Może tak być.

Obrazek użytkownika Jabe

04-02-2019 [14:39] - Jabe | Link:

Zauważyłem, że tej imprezie telewizje z obu końców popisowskiego kija poświęciły dużo uwagi. Ciekaw jestem, czy ewentualna konwencja narodowców spotkałaby się z czymś więcej niż napomknieniem, że odbył się sabat faszystów.

Obrazek użytkownika xena2012

04-02-2019 [18:03] - xena2012 | Link:

Tu nie chodzi o to ile dostanie w wyborach Biedroń,Nikt nie zauważa,że wzajemna niechęć tej całej Wiosny i opozycji jest pozorowana.Biedroń nie nadaje sie do rzadzenia bo go to nudzi,ale juz puszcza oczko do reszty opozycji-wicie,rozumicie.......Przed wyborami natychmiast się złączą razem w miłosnym uscisku a animozje obecne zostaną szybko zapomniane w myśl zasady-byle nie PiS,byle nie PiS. Tych którzy teraz bagatelizują problem może czekać przykra niespodzianka.Elektorat jest już tak zindoktryzowany,zaszczuty i ogłupiały,że zagłosuje na tych co tylkogłośno krzyczą.No ,to akurat opozycja śietnie potrafi.

Obrazek użytkownika Jabe

04-02-2019 [18:12] - Jabe | Link:

Proszę podziękować medialnym szczekaczkom za taki stan elektoratu. Co do Wiosny, dla PiS jest zdecydowanie lepiej, że konkuruje z opozycją (o której Pani myśli). Nawet jeśli się ostatecznie zjednoczą, będzie okazja do swarów o pozycje na listach. To ich zajmie.

Obrazek użytkownika Andy51

04-02-2019 [18:19] - Andy51 | Link:

Jak jest z Biedroniem to wiemy , "puszcza" się i to jest fakt.

Obrazek użytkownika Ptr

04-02-2019 [22:07] - Ptr | Link:

 Same takie deklaracje wywołują wzburzenie. 
A tu radość ,że  może osiągnie tylko 10%.   A ludzie jacyś bardziej zasadniczy maja poparcie na poziomie 0 %, bo nie mają kasy na kampanie. To chyba efekt nie tyle prania mózgów społeczeństwa, ale efekt wchłaniania wszystkiego czym karmi ludzi ciągle trzecia rp. Bo prawdą jest , że zablokowano przemiany I nic nie idzie do przodu. Mamy taki wolny rynek polityczny. Tak jak pieniądze nie miały mieć narodowości , tak poglądy polityczne mają jej nie mieć.  Ale za konkretnymi poglądami stoją konkretne interesy i to interesy narodowe. Kto szanuje wszystkie poglądy dlatego tylko , że są reprezentowane przez określone elektoraty , szanuje po części interesy obce. To dotyczy wszystkich partii. W różnych partiach są ulokowane preferencje polityczne , które faktycznie przyczyniają się do realizacji interesów obcych. Tożsamość niektórych parti jest zbudowana na importowanym fundamencie ideologicznym. Tego nie było widać w pierwszych latach 3RP, bo wywołany ...efekt błogosławieństwa Kościoła i pochwały świata dla polskich przemian przesłonił rozrastające się podskórnie patologie. Ale teraz już wszystko widać. 
 

Obrazek użytkownika Andy51

05-02-2019 [07:46] - Andy51 | Link:

Smutne to wszystko.

Obrazek użytkownika Ptr

05-02-2019 [10:51] - Ptr | Link:

Smutne, ale jeżeli ktoś potrafi udowodnić ,że ten smutek ( czy coś innego )  mąci i fałszuje prawdziwy obraz sytuacji, to proszę o jego wersję. Jeżeli prawda jest inna i można to wyjaśnić , to będę wdzięczny, bo sam wolałbym wierzyć jak dziecko w radosną wersję historii. Problem w tym ,ze im więcej wiesz tym bardziej obraz rysuje się czarny.