Bomba a raczej bąba a la GW.

Dwóch redaktorów, którzy są  anty w stosunku do nastawionych patriotyczno, konserwatywno, katolicko i niepodległościowo  Polaków, wymyślili sobie myk, który miał zmieść z powierzchni ziemi PiS, a wbrew ich intencji  raczej wystawili papiery na uczciwość JK.

Dwaj panowie, zastępca  szefa GW Jarosław Kurski i naczelny  Newsweeka Tomasz Lis , umówili się, że zrobią „szum” który okazał się laurką dla PiS i JK.

Wydaje mi się , że tak  de facto chodziło o sprzedaż książki T. Lisa, której nikt nie chciał kupować  i jako swojego rodzaju „jajko niespodzianka” , był  dodatkiem  do GW.

Z zapowiedzianej szumnie w świetle TVenów , niemieckich właścicieli polskiej prasy i totalnych, wyszedł śmierdzący bąk, który najbardziej odurzył  tych, który sprokurowali ten „dym” .

Grzanie tematu nic nie dało i nie da. Wręcz groteskowo wyglądały „wyścigi” totalnych do prokuratury, w sprawie przestępstwa, którego nie było, a przestępstwo powstało w chorych głowach totalnych.

Nienawiść do PiS powoduje brak logicznego myślenia a tylko chęć uderzenia w PiS. Brakuje mi tylko donosu do Brukseli, ale to jeszcze może nastąpić.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jaworowski

30-01-2019 [12:57] - Jaworowski | Link:

Platfusownia nie ma nic na PIS więc urojone zbrodnie trzeba wymyślić i sprokurować. Jednak ta metoda ma swoją rację bytu. Powtórzą setki razy nieprawdę i część tego durnowatego narodu to łyknie, gdyż tefałniany ściek to ich jedyne okno na świat. Polacy są nie tylko głupi ale bardzo głupi, jak Lis to ujął. Przekaz ten jest dla bezmyślnych idiotów, którzy w życiu nie przeczytali książki i oprócz nażarcia się ,upicia, po...dolenia sobie, nic więcej ich nie interesuje. Oczywiście chęć przynależenia ich do "elyt" powoduje to, że głosują bezmyślnie na zdradziecką platfusownię i ich równie brunatno-czerwono-tęczowych akolitów.

Obrazek użytkownika Andy51

30-01-2019 [13:34] - Andy51 | Link:

Uważam, że z tą głupotą Polaków to pojechałeś po bandzie.

Obrazek użytkownika Jaworowski

30-01-2019 [14:01] - Jaworowski | Link:

>>pojechałeś po bandzie.<<<
Czy pojechałem czy nie, to przekonamy się podczas najbliższych wyborów do PE i Sejmu. Przez ten czas należy jednak mobilizować elektorat patriotyczny i przeciwstawić się wrogiej propagandzie żydowskiej Wybiórczej i ścieku tefałnianego.

Obrazek użytkownika ruisdael

30-01-2019 [13:20] - ruisdael | Link:

Nic dziwnego, że posłowie PO składają doniesienia do prokuratury i atakują na całym froncie. Skoro w wyniku waszej niedołężności chodzą na wolności to czego innego się spodziewać. Zaczynam powoli im kibicować, aby któregoś z pierwszej linii PiS wsadzili (wczoraj sensacyjna inf. o zatrzymaniu przez CBA jakiejś płotki od min. Nowaka, a on sam się... chichra). Beznadzieja.

Obrazek użytkownika Andy51

30-01-2019 [14:28] - Andy51 | Link:

Nie zwalałbym wszystkiego na PiS, a raczej na obstrukcję sądów.

Obrazek użytkownika RinoCeronte

30-01-2019 [17:23] - RinoCeronte | Link:

To takie rzucanie ekskrementów na wentylator... Niby nic, ale zawsze kogoś się ochlapie. 

Obrazek użytkownika Andy51

30-01-2019 [18:33] - Andy51 | Link:

Zgoda.

Obrazek użytkownika xena2012

30-01-2019 [18:50] - xena2012 | Link:

No cóż przeciez nasze niezawisłe,niezależne,niepolityczne sądy i tak uwolnią przestępców.jak tylko ci wylegitymują się jako przeciwnicy PiS.

Obrazek użytkownika ruisdael

31-01-2019 [07:26] - ruisdael | Link:

No to trzeba było nie ustępować w ich wymianie!!!

Obrazek użytkownika Jabe

30-01-2019 [13:30] - Jabe | Link:

Ta sprawa uświadomiła niektórym, że prezes nie jest tylko filozofem politycznym z kotem zamiast konta, lecz także pośrednio szefem dużej firmy, która robi wielkie interesy z państwowymi bankami.

Obrazek użytkownika xena2012

30-01-2019 [17:13] - xena2012 | Link:

Pośrednio? I to jest takie skandaliczne? A cóż byście wygadywali gdyby był szefem bezpośrednio?

Obrazek użytkownika Jabe

30-01-2019 [17:33] - Jabe | Link:

Napisałem tylko, że to nie pasuje do wizerunku.

Obrazek użytkownika xena2012

30-01-2019 [18:44] - xena2012 | Link:

Do złośliwego wizerunku którym epatuje się od lat? Przecież wielu ostrzyło swój dowcip na szkalowaniu i obśmiewaniu Kaczyńskiego.Niedojda z rozwiązaną 30 lat temu sznurówką( to pan Pasierbiewicz), wyobcowany człowieczek nie umiejacy zrobić zakupów,wysłać przelewu z laptopa,ani wybrać numeru z telefonu komórkowego(to uśmiechnięty,przemiły Biedroń) ,posiadacz kota(zgroza),brak konta czy prawa jazdy mielony na okrągło.Kaczyńskiego nie traktowano nigdy jak normalnego czlowieka ,a ,,mędrzec Europy'' Wałęsa żądał skierowania go na badanie psychiatryczne.Teraz krzyczycie nawet nie zastanawiając się że nie robi coś niewłaściwego i czy starania o budowę to korupcja i podajecie do prokuratury.A niby za co?

Obrazek użytkownika Jabe

30-01-2019 [18:57] - Jabe | Link:

Nie powiedziałbym, że wizerunek Jarosława Kaczyńskiego był zły. Wychodził na osobę tajemniczą, dla wielu niebezpieczną, ale nie dbającą o doczesność. Na pewno nie był to wizerunek kogoś, kto zajmuje się budowaniem wieżowców w Warszawie.
Proszę nie zwracać się do mnie w liczbie mnogiej.

Obrazek użytkownika Jaworowski

30-01-2019 [17:18] - Jaworowski | Link:

Jabe dopisz coś jeszcze mądrego i odkrywczego  w swoim stylu, że 49 piętro wieżowca Srebrna/Towarowa to miał być apartament  nawet nie dla Kaczora ale wyłącznie dla jego kota. Lemingoza łyknie to jak pelikan rybę.

Obrazek użytkownika Andy51

30-01-2019 [19:13] - Andy51 | Link:

Jabe to beznadziejny przypadek.