Ponoć media publiczne grillowały Adamowicza, czyżby?

Tak de facto to Donald Tusk jest ojcem chrzestnym  „mowy nienawiści” , który rozpoczął ją i jego partia w 2005 r. po przegranych przez PO wyborach parlamentarnych i prezydenckich przez Donalda Tuska.

To wówczas zaczęła cała liberalna prasa pisać o moherach, to wówczas zaczęły się seanse nienawiści dotyczące śp. Lecha Kaczyńskiego, że przypomnę takie zdarzenia, jak kłótnie o krzesło, czy odmowa dania prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu samolotu na wyjazd za granicę.

To po tragedii smoleńskiej była zgoda PO i HGW na sikanie na znicze, obrażanie modlących się pod Pałacem Prezydenckim, profanacje krzyża min. przez robienie krzyży z puszek piwa Lech, wyrzucanie łopatą do śmieciarki zapalonych zniczy przez Straż Miejską podległą HGW.

Po pochowaniu śp. Lecha Kaczyńskiego na Wawelu władze Krakowa zgodziły się naprzeciwko Wawelu na wywieszenie olbrzymiego baneru  reklamującego „ Zimny Lech” co miało być aluzją do pochowanego na Wawelu  śp. Lecha Kaczyńskiego.

To mowa nienawiści w stosunku do obecnej wówczas opozycji PiS spowodowała zabójstwo pracownika europosła Wojciechowskiego śp. pana Rosiaka, a zabójca pan Cyba wykrzykiwał ,że nienawidzi PiS i, że chciał zabić Jarosława Kaczyńskiego.

To z 9 na 10 lutego został zabity 37 letni Paweł Kulczak za to , że zwrócił uwagę osobie która źle się zachowywała w dniu miesięcznicy. PiS w żaden sposób nie wykorzystywała tej śmierci mówiąc, że to był mord polityczny, którym de facto był.

Wracając do śp.  Pawła Adamowicza, to totalna opozycja „ tańczy na grobie” Adamowicza, próbując naiwnym wmówić, że to oglądając telewizję publiczną a zwłaszcza (TVP-info) , której de facto w ogóle w więzieniu, w którym siedział nie było, spowodowała pchnięcie mordercy do tego czynu.

Ci, którzy wyrzucili z PO śp. Pawła Adamowicza , próbują zrobić z niego świętego, a prasa liberalna będąca zapleczem medialnym totalnych, atakowała go non-stop.

To Newsweek, Gazeta Wyborcza, Gazeta.pl, Fakty, TVN i inne liberalne media , grillowały Adamowicza, że przypomnę kilka tytułów: Gazeta .pl „ gdzie się podziało 5 mieszkań prezydenta Gdańska”, TVN 24 „ mieszkań, działki,  działki, oszczędności i kredyty”,  Fakt 24 : „Schetyna z Wałęsą, odcinają się od Adamowicza”,  wyborcza.pl „ Czystka w PO. Zawieszają radnych za poparcie Komitetu Adamowicza”, itd. itd.

Takich tytułów  było dziesiątki, a PO po śmierci śp. Adamowicza śmie twierdzić , że media publiczne grillowały Adamowicza. Było wprost przeciwnie, to liberalna prasa go grillowała, a teraz próbuje przedstawić sprawę na opak.
 
https://wpolityce.pl/media/430782-adamowicz-grillowany-u-lisa-i-michnika-sprawdz
https://dorzeczy.pl/kraj/57261/Warszawa-Nie-zyje-ofiara-nozownika-Mezczyzna-osierocil-3-dzieci.html
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

25-01-2019 [17:11] - xena2012 | Link:

I znów ten nowomodny wyraz ,,grillowały''.Taki zarzut skłania do przyjrzenia się bliżej programom TVP a zwłaszcza debatom których naprawdę jest wiele. Tylko jak te debaty wyglądają w świetle kolejnego modnego słowa ,,mowa nienawiści"".Aż przykro patrzeć jak gamoniowato i nieporadnie wypada w nich prawica.jak nie potrafi się bronić,bo o ataku nawet nie mają pojecia a cóż dopiero o nienawiści.Debaty są niestety popisem opozycji wmawiającej PiS -owi urojone winy i wypowiedzi.Prawica tylko jeczy,dumnie jako chrześijanin nadstawia oba policzki do ciosu  i tyłek do skopania..

Obrazek użytkownika Andy51

25-01-2019 [17:13] - Andy51 | Link:

Masz rację, posłowie PiS powinni przejść jakieś pijarowskie szkolenie, żeby tak dupowato nie wypadać w konfrontacji z totalnymi. 

Obrazek użytkownika Marek1taki

25-01-2019 [17:58] - Marek1taki | Link:

Im nie tyle jest potrzebne szkolenie PRowe, co pranie mózgu z politycznej poprawności i postrzegania świata. To zresztą jest w konflikcie, bo PRowo dobrze wypada niezaburzanie ludziom światopoglądu, a ten jest zaburzony przez szkołę i media, i utrwalany. Problem z PiSem jest, że minione etapy rewolucji traktuje jako powrót do normalności i polskości.
Drugi powód słabości wizerunkowej jest wycofywanie się przy propagandzie sukcesu. Celowe jest niszczenie wizerunku PiS przez fałszywych sojuszników i jawnych wrogów, aby robił co każą. To widać nawet w TVP.

Obrazek użytkownika Andy51

25-01-2019 [19:00] - Andy51 | Link:

Polemizowałbym z Tobą.

Obrazek użytkownika Marek1taki

25-01-2019 [19:30] - Marek1taki | Link:

Bardzo proszę. W temacie nienaruszalności przez PiS świętości lewicowych i magdalenkowych, czy rozgrywaniu przez fałszywych przyjaciół?
Jest jeszcze aspekt dodatkowy przedstawiony przez Loseka jako wyścig osłów.

Obrazek użytkownika xena2012

25-01-2019 [19:06] - xena2012 | Link:

Celowe niszczenie wizerunku PiS przez ludzi fałszywych rzekomo oddanych Polsce i sprawom polskim widac tez na NB.

Obrazek użytkownika Marek1taki

25-01-2019 [19:35] - Marek1taki | Link:

Tak jest. Tylko nie wiem czy te same hipokryzje i rzekomych zagorzalców - obrońców cnoty PiS mamy na myśli.

Obrazek użytkownika Andy51

25-01-2019 [20:29] - Andy51 | Link:

Zgoda, nie chcę wymieniać nazwisk ani pseudonimów, bo to widać gołym okiem.

Obrazek użytkownika Marek1taki

25-01-2019 [17:58] - Marek1taki | Link:

Im nie tyle jest potrzebne szkolenie PRowe, co pranie mózgu z politycznej poprawności i postrzegania świata. To zresztą jest w konflikcie, bo PRowo dobrze wypada niezaburzanie ludziom światopoglądu, a ten jest zaburzony przez szkołę i media, i utrwalany. Problem z PiSem jest, że minione etapy rewolucji traktuje jako powrót do normalności i polskości.
Drugi powód słabości wizerunkowej jest wycofywanie się przy propagandzie sukcesu. Celowe jest niszczenie wizerunku PiS przez fałszywych sojuszników i jawnych wrogów, aby robił co każą. To widać nawet w TVP.

Obrazek użytkownika Andy51

25-01-2019 [20:30] - Andy51 | Link:

Nawet?

Obrazek użytkownika Marek1taki

25-01-2019 [21:06] - Marek1taki | Link:

Wygląda, że skomplementowałem TVP, skoro jest w ogonie antypisowskiej agitki.
A może nie doceniłem, że chodzi o finezyjny przekaz do podświadomości: jest źle ale może być tylko gorzej: sami wybierajcie.
Wracając do tematu: politycy PiS świecą oczami za niespójny, a nawet sprzeczny przekaz. Trudno bronić np. sekwencji: dotujemy koncerny na Dolnym Śląsku, aby stworzyć miejsca pracy, a ponieważ brakuje pracowników, dlatego dotujemy pracę  imigrantów z pieniędzy polskich pracowników.
O paśmie "sukcesów" też im z trudem przez gardło przechodzi. Nielekko być politykiem.

Obrazek użytkownika Marek1taki

26-01-2019 [11:41] - Marek1taki | Link:

Podałem nieprawdziwe przykłady. Przytoczona sekwencja zdarzeń nigdy nie była przedmiotem dyskusji PiSu z totalną rzekomo ich opozycją. Dyskusje ogniskują się na szczegółach, albo tematach zastępczych. Często na prowokowanych ustawkach. Jako spiski agentur postrzegam sprawę ustawy o IPN, wafelnSS, Mossbacher (postać i czyny), aferę KNF zamiast GetIN, brak afery o art.447 (dzisiaj już pod innym numerem).
Problemem jest przyjmowanie przez polityków PiS punktu widzenia wrogów Polski i dyskutowanie na wyznaczonym przez nich polu, na ich zasadach - zasadach z mentalności Kalego. To zdrada. Mozna inaczej. Przykładem jest Prof. Pawłowicz, która się chamom nie kłania i mówi jak jest. Spotyka ją medialny ostracyzm, przed którym uginają się inni posłowie i tańczą jak im zagrają. Też z wytycznych Prezesa - jak zrozumiałem - wynika tonowanie wypowiedzi aby nie drażnić społeczeństwa wypowiedziami zaburzającymi ogląd świata wytatułowany przez szkoły i media. Zastanawia jednak współudział w przesuwaniu tej spaczonej wizji świata w kierunku politycznej poprawności. PiS dryfuje światopoglądowo zamiast bronić wartości. Prezydent i premier wykazują nawet aktywną współpracę. Przykładem współudział w celebrowaniu politycznego zabójstwa. Brudziński nawet został warunkowo pochwalony za właściwą postawę ideologiczną. Towarzyszy temu spolegliwość w sytuacji kierowania śledztwa na kozłów ofiarnych.

Fajny film wczoraj widziałem. "Układ" na Ale Kino. Dużo mówi i na czasie. O procesie muzułmańskiego terrorysty, który wysadził w powietrze setkę ludzi na targu. Okazało się, że to  terrorysta i heroinista po odsiadce w Niemczech wpuszczony do GB ponieważ współpracował z MI5. I jaki z tego wniosek pokazany postawą jego obrońców? Że morderca niewinny, skoro był współpracownikiem służb, bo cała wina spada na służby, które go zresztą powiesiły w monitorowanej celi.
Mnie się od razu przypomniał rozdział z "Europa in flagranti" o carskiej Ochranie i organizowanych przez nią bojówkach lewicowych, które zabijały niekoniecznie kogo popadnie, i co wiadomo jak się skończyło, i tylko nie jest tak jasne kto Ochranę inspirował i ochraniał.
Pozdrawiam