Złodziej krzyczy łapaj złodzieja,ci co sieją nienawiść nią

Złodziej krzyczy łapaj złodzieja, ci co sieją nienawiść  nią walczą
 
Wydaje się, że schizofrenie miał nie tylko morderca śp. Adamowicza, ale i obrońcy demokracji ci co walczą z tzw. mową nienawiści.

Kilka przykładów: czy środowisko POKO wyzywający i grożący radnemu Kałuży wyzywający go od ciulów jak to czyniła poseł z .N czy POKO.

Czy sztuka w Teatrze Powszechnym „Klątwa” obrażająca uczucia religijne katolików, przedstawiające ohydne sceny pornograficzne z figurką JP II a na dodatek tego w przerwie sztuki zbiera się  pieniądze na zabójstwo Prezesa JK i to się dzieje w teatrze będącego pod auspicjami  prezydenta Trzaskowskiego, który chce by w szkołach uczyć dzieci czym jest „ mowa nienawiści”.

Niektórzy politycy już wiedzą, że to był mord polityczny jak to mówi marszałek „samolocik” Borusewicz, ale nie mając żadnego pozytywnego przekazu próbują ubrudzić gównem swoim przeciwników politycznych.

Tym piewcom tolerancji nie przeszkadzało sikanie na znicze po katastrofie smoleńskiej, napis „Zimny Lech” przed katedrą na Wawelu  , krzyże z puszek od piwa, itd.

Byłbym niesprawiedliwy gdybym powiedział , żeby totalni  politycy in gremio zachowali się nieprzyzwoicie, są pojedyncze przypadki takie jak Borusewicz.

Ale totalni maja swoich akolitów, są to niektórzy aktorzy, część mediów z pralnią mózgu GW i jej vice naczelnym . Od czego jest jednak rzecznik Bodnar i inni, który sączą jad, próbując wmówić, że to telewizja publiczna i np. „Plastusie” Basi Pieli były detonatorem działania tego mordercy.

I jeszcze jedno, organizator Escape roomów, w którym zginęło 5 nastolatek  poszedł siedzieć na trzy miesiące, a organizator WOŚP w Gdańsku , w którym  został zamordowany prezydent Adamowicz, został zgłoszony do pokojowej Nagrody Nobla.   
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

18-01-2019 [10:17] - xena2012 | Link:

I właśnie o tym co zawarł Pan w ostatnim zdaniu powinnismy mówić.Czy jest w ogole jakieś śledztwo w sprawie zabezpieczenia imprezy przez organizatorów?Niestety na próżno szukać w mediach jakiejkolwiek wmianki.Opozycja jakby zasłaniała Owsiaka zwalając winę na Kaczyńskiego a już nominowanie tego indywiduum do Nagrody Nobla i chór wsparcia zakrawa na ponurą farsę.Może należ postaić publicznie pytanie czy zostanie w ogóle wszczęte śledztwo w tej sprawie,bo jak zdążyłam zauważyć priorytetową sprawą stało się spóźnienie J.Kaczyńskiego na minutę ciszy.

Obrazek użytkownika Andy51

18-01-2019 [10:31] - Andy51 | Link:

W Indiach są tzw. "święte krowy", nie chciałbym, żeby Owsiak stał się taką świętą krową i nie odpowiadał za niedopełnienie narzuconych przez prawo obowiązków.

Obrazek użytkownika Pani Anna

18-01-2019 [11:43] - Pani Anna | Link:

Owsiak świętą krową jest od zawsze i prędko to się nie zmieni. Jak na razie jego odpowiedzialność za organizację imprezy jest zamilczana na śmierć i nic tego nie zmieni, nawet 4 ofiary śmiertelne na tych jego "najpiękniejszych łudstokach na świecie". Zamiast tego mamy żałobę narodową, a dzieciakom odwołuje się studniówki.

Obrazek użytkownika Andy51

18-01-2019 [13:39] - Andy51 | Link:

Na prawdę kogoś poj***ło. 

Obrazek użytkownika Jaworowski

18-01-2019 [12:07] - Jaworowski | Link:

>>>żeby Owsiak stał się taką świętą krową<<<
Przecież to już jest święta krowa od wielu lat. Owsik nie ujawnił, jak nakazał sąd III  RP, przepływów finansowych między Orkiestrą a jego prywatnymi firmami Złoty Melon i Mrówka cała. Prawo ten czerwony komuch, jak reszta czerwonych,  ma w d..pie, jak i nas Polaków, a durne społeczeństwo dalej w amoku składa się na jego apanaże. 40% zebranych z tych żebrów środków znika w czeluściach kieszeń. Czyich? Na co ta kasa jest wydawana?Czy mamy prawo wiedzieć czy nie mamy takiego prawa?

Obrazek użytkownika Andy51

18-01-2019 [13:40] - Andy51 | Link:

Tak to już jest ze świętymi krowami.

Obrazek użytkownika Live free or Die

18-01-2019 [15:26] - Live free or Die | Link:

Chyba sa jakieś wolne media w Polsce? Czy one wałkują i domagają się śledztwa w zabezpieczeniu imprezy przez Owsika.

Obrazek użytkownika Jabe

18-01-2019 [10:42] - Jabe | Link:

Tak, zwalczające się kolektywy mają (kolektywnie) wiele na sumieniu. W razie gdyby był Pan ciekaw niewybaczalnych przewin swojego plemienia, proszę sobie łaskawie wyszukać samodzielnie w sieci.

Obrazek użytkownika Bona

18-01-2019 [11:03] - Bona (niezweryfikowany) | Link:

od dawna nie komentuje niczego.dlaczego- bo podział społeczeństwa jest irracjonalny i chyba sztuczny. artykuły gw  winny być podstawą do wszczęcia śledztwa. Dla dobra NAS POLAKÓW. A p. która wymyśliła hasło nadzwyczajnej kasty- a cóż to oznacza nadzwyczajna kasta. proszę o przesłuchanie tej Pani. teraz żąda zemsty. na co czekają rządzący. przecież przysłowiowy KOWALSKI DOBRZE TO ROZUMIE. rządzący przestańcie się bać bronić Obywateli, bo naprawdę nie wygracie.

Obrazek użytkownika Andy51

18-01-2019 [13:41] - Andy51 | Link:

Cóż mogę dodać, sama prawda.

Obrazek użytkownika Zofia

18-01-2019 [14:28] - Zofia | Link:

Nic dodać nic ująć.Bardzo dobre podsumowanie tej paranoi.

Obrazek użytkownika Chatar Leon

18-01-2019 [12:20] - Chatar Leon | Link:

Oni postepuja metodycznie I konsekwentnie  tak jak sluzby specjalne, jak treserzy lewakow i jak putinowska Rosja. Kazda krytyka pod ich adresem to "mowa nienawisci" za to ich wulgarne ataki to przejawy "wolnosci slowa". 

Oczywiscie rzad zadnej koncepcji, zadnej strategii nie ma bo i po co . ..

Obrazek użytkownika Andy51

18-01-2019 [13:42] - Andy51 | Link:

Zastanawiające..........

Obrazek użytkownika Jaworowski

18-01-2019 [14:01] - Jaworowski | Link:

>>Oczywiscie rzad zadnej koncepcji, zadnej strategii nie ma bo i po co . ..<<
Jeśli rząd nie ma oparcia w prawidło działającym systemie prawnym, może się tylko wbić szczerbatym zębami we własne jaja. Mafia prawnicza ma się jak nigdy wręcz doskonale, odzyskała to, co przez chwilę straciła i blokuje każdą  strategię czy koncepcję naprawienia tego chuj, dupa i kamieni kupa burdelu komunistycznego.

Obrazek użytkownika Andy51

18-01-2019 [15:57] - Andy51 | Link:

Niestety masz rację.

Obrazek użytkownika Jabe

18-01-2019 [16:13] - Jabe | Link:

Jeśli rząd jest bezradny, to powinien ustąpić. Myślę, że znalazłby się ktoś kompetentny. Swoją drogą, jakie to strategie czy koncepcje naprawy obecnie blokuje mafia prawnicza?

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

18-01-2019 [13:40] - zbieracz śmieci | Link:

Słabego ducha jesteście ci co uważają,że owsiak jest nietykalny by l ale to się zmieniło od czasu rozprawy w Złotoryji.Od tamtego czasu zniknęli celebryci ,aktorzyny i całe to lewackie ścierwo które waliło sobie fotki z owsiakiem a dziś trzymają się od niego z daleka jak od zarazy .

Nie jest już tam cool bo zrozumieli jak ich dymał całe lata -im zostawała fotka a jemu kasa napełniała kolejne słoiki i poglądy byc może maja dalej takie same ale kasy ich kosztem to mu nie wybaczą.
Jeszcze nie dziś ani jutro dobiorą mu sie do dupy bo osoby i środowiska po prawej stronie a mające wpływy mu nie odpuszczą.
Jeśli zostanie podjęta decyzja polityczna to będzie po nim ale na pewno w nastepnej kadencji  .
Dostatniej chwili czekano aby zbliżyć się do miliarda ze zbiórek ,marnego miliarda za 27 lat a z pobieżnych obliczeń tylko z ostanich 10 lat ile powinno być ...!?
Czary mary ,opowieści z mchu i paproci czy cuś ...!?

Obrazek użytkownika Andy51

18-01-2019 [15:59] - Andy51 | Link:

Może są pierwsze symptomy, że w temacie Owsiaka coś się zmienia.

Obrazek użytkownika xena2012

18-01-2019 [22:07] - xena2012 | Link:

Marzenia,marzenia ,marzenia.......Już w dzisiejszych wiadomościach dowiedzieliśmy się,że przyczyną tragedii oprócz oczywiście mowy nienawiści są małe zarobki firm ochroniarskich.Zadziwiające,że nikt nie myśli o profesjonalizmie zatrudnionych w nich pracownikach.Szef ,,Tajfuna''stwierdził że dokonali najwyższej staranności podczas imprezy.O tej najwyższej staranności to już mieliśmy okazję z ust pani Kopacz kiedy bezczelnie kłamała w sejmie po katastrofie smoleńskiej.Czuję że sprawa skończy się rzeczywiście podwyżkami firm ochroniarskich zamiast rzetelnej ich kontroli,nikt nie ruszy świętej krowy Owsiaka jako organizatora odpowiedzialnego za przebieg imprezy, jeszcze wystąpimy o Nobla dla niego.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

18-01-2019 [23:08] - Imć Waszeć | Link:

Nie potrzeba nam żadnych kontroli firm ochroniarskich. Co, chce Pani tworzyć kolejne Irchy i to ma być remedium na bylejakość? (Inspekcje robotniczo chłopskie) Po prostu skoro budowa mostku nad rzeka Plugawką w Bździnowie wymaga przetargu i przedstawienia szeregu zezwoleń, tak samo można dobierać do imprez firmy ochroniarskie. Kryterium solidności, kwalifikacji i braku wpadek. Proste. Dodatkowo jak urzędas dający zezwolenia będzie miał przed sobą wizję odsiadki za zaniechania i niedopełnienia (jak w przypadku Owsika dzieje się od kilkudziesięciu lat), to sprawy bezpieczeństwa się same wyregulują. Oczywiście PIS zrobi rzeczoną piep..ną kontrolę, bo to zwykli chadeccy socjaliści są (jak Merkel z NRD). Ala ja już na to nie mam rady.

Obrazek użytkownika Andy51

19-01-2019 [10:24] - Andy51 | Link:

Dobry wywód.

Obrazek użytkownika xena2012

19-01-2019 [10:45] - xena2012 | Link:

Te wszystkie gierki wokół firmy ,,Tajfun''o czym wspomniałam wyżej to próba ich obrony,a właśiwie obrona Owsiaka po skandalicznie zorganizowanej imprezie .Uruchomiony program cela+ będzie dotyczył tylko pijackich wyzwisk różnych mętów w akcji przecie mowie nienawiści,przecież Brudziński nie ośmieli się skontrolować prawdziwych sprawców.

Obrazek użytkownika Andy51

19-01-2019 [12:53] - Andy51 | Link:

Szanowna Xeno , nie mów hop zanim nie przeskoczysz.

Obrazek użytkownika Andy51

19-01-2019 [12:53] - Andy51 | Link:

Szanowna Xeno , nie mów hop zanim nie przeskoczysz.

Obrazek użytkownika Andy51

19-01-2019 [10:23] - Andy51 | Link:

Jeżeli chodzi o firmy ochroniarskie, to nic i nikt nie zabrania właścicielom tych firm płacić więcej ochroniarzom.

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

19-01-2019 [18:09] - hr.Levak-Levatzky | Link:

Kłamstwa,kłamstwa i potwarze - zgroza! Czy taka bezinteresowna  (a może  nie?) nienawiść wychodzi komuś na zdrowie? Raczej wątpię.

Obrazek użytkownika Jaworowski

20-01-2019 [13:57] - Jaworowski | Link:

Hrabio, boli co? Prawda boli niestety. Dla kogoś wychowanego  na kłamstwie, dwulicowości, obłudzie prawda podana prosto w twarz, śmiała i bez ogródek jest szczególnie przykra. Przez ponad 70 lat nikt nie śmiał jej wyartykułować prosto w waszą wstrętną czerwoną gębę. Teraz boli, gdyż nie spodziewaliście się, że naród w końcu przejrzy na oczy zaropiałe waszą brudną propagandą.