Czy totalni będą próbowali „przyklei攜wira z Gdańska do PiS

Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać Gwiazda totalnych  były marszałek senatu Borusewicz zwany „samolocikiem” już stwierdza, że był to mord polityczny.

Król Europy po przyjeździe do Polski mówi tak; obronimy nasz Gdańsk, naszą Polskę i naszą Europę! Przed kim? Tego król Europy już nie powiedział, ale nie trzeba być wielkim intelektualistom, żeby się domyślić o kogo królowi chodzi.

Wydaje mi się, że już „spece” od marketingu pracują nad tym, żeby tą śmiercią dowalić komu trzeba.

Jestem pesymistą, jeżeli chodzi o otrzeźwienie nienawistników, jeżeli katastrofa smoleńska nie spowodowała refleksji, ani śmierć JP II  to niestety mam przeczucie, że śmierć śp. Adamowicza, zabitego przez szaleńca będzie wręcz wykorzystana do walki z PiS.

Wypowiedzi Borusewicza i Tuska już są sygnałami, że tak będzie. Wdaje mi się , że prawa strona, której Adamowicz nie był bohaterem, co najmniej zachowuje się przyzwoicie, ale obóz, do którego należał Adamowicz, chociaż pragnę przypomnieć, że startował on z własnej listy, bo PO go nie chciała, będzie okładała tą tragiczną śmiercią jak maczugą PiS.

Kontrkandydaci Adamowicza w wyborach prezydenckich w Gdańsku, zarówno Płażyński jak i Wałęsa, natychmiast złożyli kondolencje, rodzinie Adamowicza.

Podobnie zachowały się najważniejsze osoby w państwie, a PAD ogłosił, że dzień pogrzebu Adamowicza, będzie dniem żałoby narodowej.
   
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

15-01-2019 [10:55] - Jabe | Link:

Widzę, że żałoba się skończyła i zabrał się Pan za tropienie nienawistników.

Obrazek użytkownika mmisiek

15-01-2019 [12:53] - mmisiek | Link:

Ich nie trzeba tropić bo sami się ujawniają na wyścigi.

Obrazek użytkownika angela

15-01-2019 [13:24] - angela | Link:

Jabe, nienawiści nie trzeba tropić, oni sami wypływają  na wierzch,  jak  oliwa sprawiedliwa. Tylko że kłamstwo i odwracanie prawdy mają we krwi. 

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

15-01-2019 [13:58] - Imć Waszeć | Link:

Po prawdzie to jedni i drudzy są w tym dobrzy. Taki mamy klimat po komunizmie. Może za dwa pokolenia coś się trochę zmieni.

Tu jest dobra analiza tego, co się "zmieni": https://www.youtube.com/watch?...
A tu opis tego samego z natury. Otoka-Frąckiewicz: Polskie media na dnie (pierwotnie w tytule "Weźcie wszyscy ku... spie...cie"): https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Andy51

15-01-2019 [14:26] - Andy51 | Link:

Masz rację.

Obrazek użytkownika angela

15-01-2019 [13:51] - angela | Link:

Nie tak przykleić, ale będą intensywnie pracować, żeby prezydenta 'odkleic' od siebie.
Owsik już dezerteruje od odpowiedzialności za organizację imprezy,  a winą obarcza " plastusie".  ?hmm.

Obrazek użytkownika Andy51

15-01-2019 [14:27] - Andy51 | Link:

Tak robią tchórze.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

15-01-2019 [14:47] - Imć Waszeć | Link:

Rozsądnym rozwiązaniem dla PIS jest wzięcie Owsiaka na komendę i przesłuchanie w sprawie "organizacji imprezy masowej bez należytego zabezpieczenia". Są zresztą filmy z innych imprez Owsiaka, gdzie też różne ćpuny wpadały na scenę. Jeżeli PIS tego nie zrobi (co jest bardzo prawdopodobne), to gębę "mordercy politycznego" PIS-owi dorobią totalni z Berlinem, Brukselą i Brooklynem. Wóz albo przewóz. Tak to jest, kiedy ma się nadmiar impotentów intelektualnych (żeby nie zagrozili rozłamem lub wysłużonym prezesom) na kluczowe stanowiska, a próbuje się coś "naprawiać". Siłą rzeczy impotenci będą się sami w końcu rozglądać za zabezpieczeniem na przyszłą ewentualność zmiany władzy.

Obrazek użytkownika Andy51

15-01-2019 [15:19] - Andy51 | Link:

Moim zdaniem , za organizację odpowiada owsikowa WOŚP, przyczynkiem do sprawy jest nie zgłoszenie tej imprezy jako masowej, Owsiak się ewakuuje.

Obrazek użytkownika Zunrin

15-01-2019 [16:58] - Zunrin | Link:

Ale przecież on tak robi od dawna i nikt w tym nie widzi nic złego. Matka Kurka też kiedyś zgłaszał sprawę nieprawidłowego zgłoszenia i zabezpieczenia Przystanku Woodstock i sprawy były umarzane. Więcej - zgadzam się z teorią, że Owsiak tak teatralnie ustąpił ze stanowiska, żeby odwrócić od siebie uwagę w kwestii właśnie odpowiedzialności za zabezpieczenie tej imprezy. Takie zawczasu przygotowanie się do obrony jak to go niewinnego o coś posądzają i ciągają po przesłuchaniach.

Obrazek użytkownika krystal

16-01-2019 [13:03] - krystal | Link:

Proszę przeczytac komentarze pod wpisem Ronina:  https://www.salon24.pl/u/ronin...
Istotne pytania Macieja Wiechy. Ale o "gruby jasiu" pisze o tym, o czym mysli część społeczeństwa (nb podobno zywy Kulczyk był widziany na Cyprze).

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

15-01-2019 [14:38] - zbieracz śmieci | Link:

Niby co robi morozowski i spółka ,ale mają problemy bo powiedział ze sceny to co powiedział o platformie[tortury] i nie PIS go wsadzał do pierdla i nie pisowska prokuratura go oskarżała a zadziwiająco niski wyrok też PIS nie można przykleić !

Obrazek użytkownika Andy51

15-01-2019 [15:19] - Andy51 | Link:

Nie wiem po co zwracasz uwagę na  funkcjonariusza Mordkę.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

15-01-2019 [18:42] - zbieracz śmieci | Link:

Co prawda nie on decyduje ale jakoś tak wbija się w pamęć,Platfusy muszą uważać aby ich nie posądono o nasłanie zabójcy .
Adamowicz to według nich warchoł który nie podporządkował się kapitanowi schetino i sam zbiera śmietankę a nie dzieli ,każdy prezydent ma tyle władzy ,że kiwnie ty;lko paluszkiem a każdy zwolennik schetino nastepnego dnia jest na bruku  i nigdzie w Prusiech pracy nie znajdzie 

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

15-01-2019 [15:16] - Kazimierz Kozio... | Link:

wydaje sie owsiak znow sie wywinie. juz jest klangor celebrytow robiacyh w charytatywce, w obronie pajaca, ktory kontynuowal show lekcewazac jak zwykle mieso armatnie ktore ma naganiac sciepe bez wzgledu na okolicznosci.
jak przewidywali krytycy owsiakomani to bylo igranie z ogniem i w koncu musialo dojsc tragedi skoro dotychczasowe tragedyjki szaraczkow tzw. ludkow(okreslenie motlochu przez celebryte) zwiazane z imprezami owsiaka zamiatano pod dywan przy udziale autorytetu panstwa.
pez. adamowicz nie mial najmniejszych szans na przezycie bo sprawca wiedzial jak sie posluzyc nozem a karetka pogotowia byla na miejscu po 10 minutach od wezwania. po nastepnej pol godzinie dostarczony do szpitala chocby z najwspanialszymi medykami i kosmiczna aparatura - juz niewiele mozna bylo zrobic.
dlaczego nie slychac o aresztowaniach lub chocby przesluchaniach przez prokuratora organizatorow(karetka po 10 minutach!) i ochroniarzy - beda mataczyc.
byla histeria ws escape roomow a do wyciagniecia wnioskow z niebezpiecznych imprez owsiaka nikt sie nie kwapi. ktos dopuscil zeby odbywwaly sie uragajac podstwaowym regulom bezpieczenstwa. ciekawe czy urzednicy ratusza gdanskiego czuja sie odpowiedzialni za to co sie stalo?

Obrazek użytkownika Andy51

15-01-2019 [16:32] - Andy51 | Link:

Nie chciałbym , żeby tak było jak piszesz w pierwszym zdaniu.

Obrazek użytkownika Chatar Leon

15-01-2019 [16:24] - Chatar Leon | Link:

Tego nie trzeba się domyślać, to nie musi się wydawać. Przyklejanie nożownika do PiS przez przemysł pogardy jest faktem. Oni postępują systematycznie i metodycznie.
A ciosy w PiS są tym brutalniejsze i tym bardziej poniżej pasa, im bardziej tenże PiS przyjmuje kapitulancką postawę i chowa głowę w piasek.
(Tacy panowie jak Adamowicz czy inny Majchrowski powinni byli dawno siedzieć w więzieniach. A pisowskiego lamentowania i bredzenia jak to "sie nie da" porozumieć z elektoratem w miastach, nie mam już ochoty słuchać.)

Obrazek użytkownika xena2012

15-01-2019 [20:27] - xena2012 | Link:

Nie będą próbowali przykleić mordercy do PiS,bo już to zrobili i to z wielkim hukiem.Każdy polityk opozycji, ,,autorytety naukowe'', celebryci za punkt honoru i dla swoich 5-ciu minut walą przed kamery, a lista jest już bardzo długa.Samolocik Borysewicz,Andrzej Celiński jak zwykle w swoim ordynarnym stylu,obudziła ze ze snu zimowego babcia Staniszkis.Może więc warto tym indywiduom ,celebrytom opozycji przypomnieć ich własną mowę nienawiści którą skrzętnie chowają przed ,,przyjacielem '' Polski Timmermansem. ,,Kaczyńskiego zastrzelimy,wypatroszymy i będziemy obwozic po Europie.autorstwa Palikota, ,,jeszcze jeden,jeszcze jeden''ryczała pijana tłuszcza podpuszczona przez Tuska rozrywając pluszowe kaczki i bijąc ludzi modlących się za zmarłego prezydenta i innych po katastrofie. ,,Będziecie wyskakiwać z okien''jak was dorwiemy-to głupek Wałęsa.Takich gróźb,wyzwisk w ciągu lat ile razy słyszeliśmy? Teraz pełna kultura ,patetyczne przemówienia,palące się znicze czy kwiaty które po śmierci Lecha Kaczyńskiego natychmiast usuwano.Jak było po śmierci A.Rosiaka w Łodzi i poderżnięciu gardła drugiej osobie? Co krzyczał Cyba? Ale o tym nie dowiedziały się niemieckie media bo wiadomość skrzętnie przemilczano.I ci ludzie teraz śmią obwiniac PiS? Jakimi słowami zwrócił się do Kaczyńskiego Celiński?

Obrazek użytkownika Andy51

15-01-2019 [20:30] - Andy51 | Link:

To prawda co piszesz, ale może to są ostatnie podrygi zdychającej ostrygi, Polacy nie są głupi i mam nadzieję, że wyciągną odpowiednie wnioski.

Obrazek użytkownika xena2012

15-01-2019 [21:45] - xena2012 | Link:

Polacy nie sa głupi to prawda ale mają ulotną pamięć.Zaś opozycja dostała wiatr w żagle i kolejne paliwo do opluwania.Ze zgroza powtarza się o kukle Żyda jako o symbolu nienawiści Polaków,a nie pamieta się publicznej zbiórki w teatrze w Warszawie na opłacenie zabójcy Kaczyńskiego.Dodam zbiórki pod patronatem HGW.Widząc obecne ekscesy opozycji i bezbarwną postawę PiS-u nie sadzę aby miał Pan rację z tymi zdychajacymi ostrygami.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

15-01-2019 [22:20] - Imć Waszeć | Link:

Ciekawa sprawa, bo w okresie świątecznym obejrzałem sobie film Jackowskiego. Jest tam zapowiedź awantury w 2019, która wysadzi z siodła Morawieckiego. Nie ma powodu, żeby wierzyć jasnowidzom, ale traktując ich w kategoriach "użyźniacza wyobraźni" można dojść do ciekawych wniosków. To jest tak, jak z burzą mózgów. PIS robi sobie kłopot tym sztucznym kochaniem się z niemiecką agenturą. To nic nie da. Za to bardzo ważne jest pójście po śladach psychola i sprawdzenie, kto się z nim kontaktował nie tylko po wyjściu z więzienia, ale także przed zdaniem maneli spod celi, a dodatkowo może pogryźć trochę herbatników. Mam jakieś przeczucie, że coś jest na rzeczy z tymi "torturami" i innymi dziwnymi tekstami Stefana W. Proszę popatrzeć jak dziwnie spięty był i jakie miał rozbiegane oczka naczelnik więzienia. Coś tam się działo. Oczywiście może to być tylko przewrażliwienie, ale w ostatnim ćwierćwieczu burzliwego niedorozwoju strasznie dużo ludzi popełniało samobóje w więzieniu jak na rozkaz.

PS: Antoni Macierewicz - "ktoś musiał uczyć mordercę pchnięcia nożem" i w ogóle był dziwnie dobrze przygotowany: https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Andy51

16-01-2019 [08:18] - Andy51 | Link:

Każdy może mieć swoją teorię.

Obrazek użytkownika Andy51

16-01-2019 [08:17] - Andy51 | Link:

Masz rację , ale w końcu ktoś powinien powiedzieć basta, a tym kimś powinien powiedzieć suweren.

Obrazek użytkownika Adam66

15-01-2019 [23:31] - Adam66 | Link:

Do tych wszystkich, którzy wątpią, że owsiak się wywine:
Nobel dla owsiaka:
https://wiadomosci.wp.pl/owsia...
Następny krok to - owsiak na prezydenta...???
Wiem jak idiotycznie to brzmi w tej chwili ale biorąc pod uwagę jak zryte dzbany ma sekta owsiaka to kto wie...
A że się wywinie to zakładam się o każde pieniądze, że tak będzie!

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

16-01-2019 [07:46] - zbieracz śmieci | Link:

W norlmalnych warunkach to bym się założył o prawdziwe pieniądze ale proponuję ,że przegrany odszczeka swoją pomyłkę,więc jak....!?
Owsiak sie tym razem nie wywinie bo ochrona była szczatkowa i zajmowała sie głównie sprawdzaniem czy do zamkniętej zony nie wnoszą alkoholu bo tam był browar owsiaka kupczyka.Trzeba przypomnieć owsiakowi ,że miecugow dostał na przystanku z liścia i to go niczego nie nauczylo.
Owsiak zrezygnował bo śmierć przeszła obok niego i zabrała adamkiewicza a przecież zabójca nie miał osdobiście żadnych pretensji a jedynie do platfusów jako całości a zabił bo ten był pod ręką i był symbolem całego platfusiarskiego zła a owsiak doskonale wie ,ze ma niezliczone ilości wrogów za róbta co chceta i trupy tych co za tym hasłem poszli..
Owsiak nie po to całe lata słoiki zakopywał aby z ich zawartości nie skorzystać a nie zostawiać spadkobiercom,musi zejść z celownika bo nie jest panem swojego życia tak jak zmarły..Tylko osobnik pełen pychy może ględzić o końcu świata i jednym dniu dłużej

Obrazek użytkownika Andy51

16-01-2019 [08:19] - Andy51 | Link:

Nie byłbym taki pewien.

Obrazek użytkownika angela

16-01-2019 [10:15] - angela | Link:

Nieznany facet biega po scenie, i Owsak nie reaguje. Mogli sie znac. Melanż i bałagan, robta co chceta. No cóż, kto się z kim zadaje.....
Podobno platfusy miały kontakty ze światem przestępczym. 

Obrazek użytkownika Andy51

16-01-2019 [15:48] - Andy51 | Link:

Coś mi tu śmierdzi w tej sprawie.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

16-01-2019 [18:01] - zbieracz śmieci | Link:

Tu nic nie śmierdzi ,czysty przypadek ale dzięki przypadkowi pozbyto się warchoła ale nie bez nagrody Andy ,nie bez nagrody ...!?
Amok wzbiera na sile co widać słychac i czuć a propozycji aby upamiętnić jest bez liku ale chyba kler poszedł najdalej bo ma byc pochowany w Bazylice Mariackiej i pewnie po wielu ,wielu wiekach Prusy doczekają się nowego świętego...!?Mnie już nic nie zadziwi skoro w kościele "Na skałce" a parto na Wawel pochowano zdeklarowanego pederastę ,litewskiego szaulistę ,wroga Polski i KK a tyymże samym krkówku jesuici w Panteonie chwały pogrzebali gościa co podpisał list aby biskupa Kaczmarka i innych księżyć zabić -Prusy nie chcą być gorsze wszak to katolik przez wielkie K jak i patriota przez wielkie P .
Całe to towarzystwo z Gdańska to szacowni obywatele i znajomi a kilku zenawało przed KOmisja ds.Amber Gold a niektórzy żłośliwcy nazywali ich "ludzmi z miasta"
Poczekam na finał .a i sprawa o podział spadku da wiele do myślenia.

Obrazek użytkownika Andy51

16-01-2019 [19:04] - Andy51 | Link:

Każda śmierć to tragedia dla rodziny, której szczerze mi żal, ale trzeba pamiętać , że Adamowicz miał prokuratorskie zarzuty miał kilkadziesiąt kont i kilka mieszkań, nie pora, żeby z Adamowicza robić świętego.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

16-01-2019 [20:50] - zbieracz śmieci | Link:

Każda śmierć z założenia powinna byc tragedią ale czasami bywa wybawieniem rodziny czy kraju od kata.
Ja nie robię z adamowicza świętego i nie do mnie pretensje ,że robią z niego tego czym nigdy nie był.
Wyć po nim to moga tylko ci co ich micha zależała od niego ale co naprawdę dostała reszta mieszkańców Gdańska przez te 20 lat jego rządów bo dla mnie nic poza bycie zieloną wyspą opanowaną przez piratów ,tak jak warszawka i kilka innych dużych miast.