Ks. Jankowski na celowniku.

Wygląda na to, że elementem  skoordynowanej akcji na kościół katolicki jest śp. ks. Henryk  Jankowski z kościoła św. Brygidy w Gdańsku. 

Nagle ujawniły się osoby , które oskarżają go o pedofilie, nie wiem jak było naprawdę, ale ubecja mając jakieś dowody, przed 1990 r. bez wahania próbowałaby zdyskredytować księdza.

Jestem z Trójmiasta, nie znałem osobiście ks. Jankowskiego, na pewno przeszkadzała mi w nim bufonada i zamiłowanie do przepychu, ale tyle co on zrobił dla Solidarności i ludzi represjonowanych, trudno znaleźć drugą taką osobę (duchownego) w Trójmieście.

W trudnych czasach kościół św. Brygidy, był jak oaza na pustyni, tu ludzie represjonowani mogli znaleźć schronienie, a rodziny pomoc żywnościową.

Wątpię, żeby taka koincydencja ataków na kościół była przypadkowa, z jednej strony lewaczka Barbara Nowacka żąda rozdziału  kościoła od państwa, który de facto istnieje, z drugiej atak na ks. Jankowskiego, osobę zmarłą, która nie może się bronić.

Przypomina to atak lewactwa  z USA na nowo mianowanego amerykańskiego SN, przez jakąś lewaczkę, która oskarżała go o molestowanie przed 40 laty.

Jak się później okazało, oskarżenie było wyssane z palca , do którego przyznała się sama niby poszkodowana ( molestowana).

Okazuje się, że lewactwo posunie się do każdego czynu, żeby oskarżyć ludzi wierzących, szkoda tylko że robią to tylko w stosunku do religii chrześcijańskiej , natomiast „ wyczyny” muzułmańskich mułłów ich nie interesują, zarówno jak żydowskich rabinów.

Muzułmanie z taką osobą szybko by się „ rozprawili”, natomiast religia żydowska oskarżyłaby o antysemityzm.

W związku z tym lewactwo jeździ po religiach chrześcijańskich jak po łysej kobyle.
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jaworowski

08-01-2019 [13:00] - Jaworowski | Link:

Pisałem już o tym co waść tutaj.
06-10-2018 [20:39] - Jaworowski | Link: A kiedy będzie film o
A kiedy będzie film o pedofilii, pijaństwie i łapówkarstwie wśród kasty mafijnej prawniczo-sądowniczej? Czy ci w białych kitlach też doczekają się swojej kolejki? Lekarze łapówkarze to chyba niezbyt wdzięczny temat dla Smarzowskiego, a nóż zachoruje i lekarz odeśle go do konowała w odwecie. Czy religia półksiężyca też zainspiruje naszego „bohatyra” jak KK. Tam 10 letnie dziewczynki sprzedawane są starcom i Smarzowski o tym nawet nie beknął w swoim propagandowym, antyreligijnym, przerysowanym do granic absurdu, lewackim gniocie. Najpodlejszą formą manipulacji i to w stylu bolszewicko- faszystowskim jest uogólnianie i przenoszenie cech dewiacyjnych jednostek na całą grupę zawodową. Idą wybory samorządowe i ten gniot idealnie wpisuje się w kampanię wyborczą. To jest podgrzewanie niezdecydowanego elektoratu. Najłatwiej jest atakować religię, która nie posiada fanatycznych wyznawców, którzy mogliby w sposób bezpardonowy wypruć flaki autorowi. Niech gość, choć jednym słowem skrytykuje islam a jego flaki już by zalegały trotuar. 
Sfrustrowane lewactwo komusze niszczy kulturę chrześcijańską i jej symbole. Efekt prania mózgownictw przez TVN, Wyborczą i pozostałe tuby propagandowe będące w posiadaniu potomków III Rzeszy niemieckiej robi swoje. Z drugiej strony, jeśli KK nie dokona naprawdę głębokich reform ta frustracja sterowana przez sorosowe lewactwo rozsadzi go już w niedługim czasie. Chciwość, buta kleru i nieokiełznana chęć współrządzenia jest zbyt widoczna. KK powinien wrócić do swoich korzeni. Niezrozumienie czasów współczesnych i trendów przemian społecznych przez KK jest dla mnie niezrozumiała. ...... Z trzeciej strony, KK jest przedmurzem przed zalewem islamu. Tak było dawniej, i tak jest obecnie. Gdy powstanie nisza, jak na zgniłym zachodzie, wleją się Mahometanie, co już ma miejsce na zachodzie. Próg 10% został przekroczony. To próg bardzo niebezpieczny. Ich żądania będą coraz śmielsze. Trzeba być straceńcem by zakładać sobie pętlę na szyję dobrowolnie, jak to zrobiły społeczeństwa zachodnie. Tamte kraje są już stracone, gdyż Mahometnie będą wygrywać lokalne wybory tam, przejmując coraz więcej władzy i to w demokratycznych wyborach. Za 50 lat będzie już Zachodni Kalifat Europejski z małymi strefami białych na wschodzie jak Polska. . Kiedyś próbowali podbić całą Europę siłą militarną i to po części tylko im wyszło. Obecnie, strategia jest już odmienna. Nie stosuje się harmat z prochem tylko bomby demograficzne, które w dłuższej perspektywie jednak są jeszcze bardziej skuteczne, gdyż cel się i tak osiągnie nie niszcząc infrastruktury zbudowanej przez białasów. Banda lemingozy na czele z królem Jewropy Tuskiem ma ten cel ułatwić w imię jakiegoś chorego instynktu samobójczego. Jest to typowa psychopatia samobójcza i takich zboków należy eliminować z życia politycznego.

Obrazek użytkownika Andy51

08-01-2019 [13:34] - Andy51 | Link:

Nic dodać nic ująć.

Obrazek użytkownika xena2012

08-01-2019 [15:57] - xena2012 | Link:

Trochę trudno pogodzić dokonanie głębokich reform w KK przy jednoczesnym powrocie do korzeni.Jedno przeczy drugiemu.Poza tym KK jest hierarchiczny a więc musi spełniać wolę papieża..

Obrazek użytkownika Andy51

08-01-2019 [16:22] - Andy51 | Link:

Zgoda, a co ma zrobić Kościół. jeżeli papież jest pół lewakiem albo ćwierć lewakiem?

Obrazek użytkownika Novalia47

08-01-2019 [16:37] - Novalia47 | Link:

Autorze!
puknijże się w głowę: Franciszek lewakiem ( to znaczy: komunistą?)? A to nie pierwszy papież, który wypowiedział wojnę księżom pedofilom i ich przełożonym za ukrywanie ich? Znowu się wygłupiłeś, jak z tymi duchownymi innych wyznań,o których w Polsce się nie pisze, że wśród nich także jest wielu pedofilów.

Obrazek użytkownika Andy51

08-01-2019 [20:48] - Andy51 | Link:

Autorko, Tobie proponuję nie żebyś się puknęła w głowę, ale walnęła i to mocno.

Obrazek użytkownika xena2012

08-01-2019 [16:50] - xena2012 | Link:

KK nic nie ma zrobić,musi się podporzadkować.Wszelkie reformy muszą wyjść z WatykanuTyle że praktycznie Koscioła w Europie juz nie ma,no może z wyjątkiem Polski.Dlatego Watykan powinien w polskie głosy się wsłuchać.Nie może być wyłącznie tak,że modne trendy w świecie czyli nagonka w kwestii pedofilii wśród księży obowiazkowo i u nas muszą obowiazywać. Proszę zwrócić uwagę,że jakoś rzadziej obwinia się obecnych duchownych a piętnuje pedofilię osób które z reguły już nie żyją i nawet nie ma swiadków tej rzekomej pedofilii.Ale ponieważ stworzono możliwości wydojenia z KK olbrzymich kwot za przestępstwa których po latach nie ma komu podważyć to wygląda raczej na sprytny i nie obarczony ryzykiem o fałszywe pomówienie plan.Czy te ossoby które teraz w Gdańsku odgrażają się,że pomnik ks.Jankowskiego zburzą wiedzą na pewno ,że ów ksiądz był pedofilem? Teraz łatwo wypłakiwac się do kamery,że 50 lat temu było sie molestowanym,dziwne,że wtedy nikt tego jakoś nie zauważył.

Obrazek użytkownika Novalia47

08-01-2019 [18:23] - Novalia47 | Link:

Xena2012 - cytat:
"Watykan powinien w polskie głosy się wsłuchać.Nie może być wyłącznie tak,że modne trendy w świecie czyli nagonka w kwestii pedofilii wśród księży obowiazkowo i u nas muszą obowiazywać."
Takie głupawe kawały może wymyślac i opowiadać tylko nasza niezastąpiona, nieprzemakalna Xenka...

Obrazek użytkownika Novalia47

08-01-2019 [16:27] - Novalia47 | Link:

Czy to akurat jest atak na cały Kościół? Chyba tylko z tego powodu , że Kościół przez lata ukrywał  oraz chronił  sprawców tego zbrodniczego procederu.Te sprawy od lat wychodzą już na jaw na całym świecie, nasz polski Kościół niej jest tu żadnym wyjątkiem,a to wszystko pociągnie się jeszcze przez lata, bo na to nikt już nie ma teraz wpływu. Autor dziwuje się,że pedofilię zarzuca się i potępia tylko wśród księży katolickich, a nie duchownych innych wyznań: przypomnieć więc należy, że znacznie mniej mamy w Polsce islamskich mułłów czy imamów, żydowskich rabinów,a także chrześcijańskich pastorów czy popów, których nie obowiązuje celibat.
Po raz pierwszy, nie bez zdumienia,  podzielić muszę  zdrorworozsądkowe, obiektywne,zgodne z rzeczywistością twierdzenia osławionego tu przez swój zaślepiający go totalny hejt Jaworowskiego, ale tylko  na temat KK.

Obrazek użytkownika Jaworowski

09-01-2019 [09:40] - Jaworowski | Link:

Nowalijka>>....totalny hejt Jaworowskiego, <<<
Nowalijka a może byś tak puknęła się w ten swój gołębi dziób (nie w głowę, gdyż ona i tak nie pracuje) i nie wypisywała bredni i oszczerstw(pomarzyć można). Każdy wpis , który nie jest peanem na waszą cześć i wasze podłe, zdradzieckie, cyniczne działania staje się automatycznie hejtem. Takie upraszczanie i przypisywanie nam cech własnych  jest jednym z waszych podstawowych propagandowych bolszewicko-faszystowskich chwytów. Na nas Polakach już to nie robi wrażania. Sondaże się „pną”(wprawdzie wolno), nie jest tak źle, jak te stetryczałe Kasandry tu wieszczą.
Nowalijka>>nie bez zdumienia,  podzielić muszę  zdrorworozsądkowe, obiektywne,zgodne z rzeczywistością twierdzenia osławionego tu przez swój zaślepiający go totalny hejt Jaworowskiego, ale tylko  na temat KK.<<<
Nie wyznaję jakiejkolwiek religii, prochów nie biorę, piję z umiarem, rozsądnie się ostatnio  gimnastykuję(wcześniej to było przegięcie), dieta bogata w składniki i urozmaicona, organizm sprawny stąd   zdrorworozsądkowy, obiektywny,  zgodny z rzeczywistością osąd otaczającego świata. Możesz temu zaprzeczać aż do swojej usranej gołębiej śmierci ale  racja i prawda są po naszej stronie.

Obrazek użytkownika Andy51

09-01-2019 [10:32] - Andy51 | Link:

Dobrze napisane.

Obrazek użytkownika Roz Sądek

09-01-2019 [12:42] - Roz Sądek | Link:

"W związku z tym lewactwo jeździ po religiach chrześcijańskich jak po łysej kobyle"
==============================
Pójdą za to do piekła. Mogą powiedzieć, - piekło nie istnieje. Oczywiście, że mogą.
Mogą mówić różne rzeczy.
Do czasu, - Ostatecznego.