13 grudnia warszawska szarża GW i AL przy pomocy POKO

Postępowcy z Rady Miasta Warszawy, nie wiedząc w jaki sposób napluć Warszawiakom w twarz, zrobili myk , który nie da się opisać.

13 grudnia w dniu, w którym komuniści dwa razy pokazali Polakom „ kto tu rządzi” raz w 1970 r. drugi raz w 1981 r. nowy prezydent Warszawy Czaskowski,  wraz z koalicją POKO, która go popiera pokazali Warszawiakom fucka pokazując im, że mają ich w głębokim poważaniu.

13 grudnia 2018 r. złamali przyrzeczenie przedwyborcze , którym tak epatowali przed wyborami prezydenckimi w Warszawie. Dziesiątkom tysięcy właścicieli mieszkań obiecano wykup użytkowania wieczystego na własność  ze zniżką 98%.

Miesiąc po wyborach,  większość POKO w Radzie Warszawy, powiedziała nie, nie, Warszawiakom, żadne 98% bonifikaty, a max 60%.

Żeby Warszawiacy nie doszli do siebie, dowalono im podwyżkę za garaże o 700% i jeszcze 30-40% podwyżkę za bilety na komunikację miejską.

Jest bat na Warszawiaków, ale jest i marchewka. Aby osłodzić Warszawiakom te podwyżki , padła propozycja budowy muzeum KOD a po Warszawie jeździ pedalski tramwaj "Różnorodności".

Tak więc ci co głosowali na Czaskowskiego i większość w Radzie Miasta zostali wydudkani na strychu.

Wracając do tytułu notki,  szarża GW( Gwardii Ludowej) i AL. ( Armii Ludowej) przy współudziale POKO na ulice „Inki”, „ Zapory” , KOR,  Marka Edelmana, Ofiar w Kopalni Wujek, itd., a działacze KPP, Duracz, Wroński, „Mały Franek” itp. w świetle sesji Rady Miasta, wracają na swoje ulice.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika zbychbor

18-12-2018 [11:20] - zbychbor | Link:

Tramwaj się popsuł po 7-miu kilometrach. Może już naprawiony?
Tak na marginesie, dziwi mnie, że zmieniają ulicę Marka Edelmana. Czyżby chwilowa pomroczność :)
Wielki Czosnek tupnie nogą, to w podskokach tą jedną nazwę pozostawią

 

Obrazek użytkownika Andy51

18-12-2018 [13:38] - Andy51 | Link:

Całkiem możliwe.