Polska Golgota dwóch panów K.

Golgotą czyli miejscem wyjątkowego udręczenia w Polsce jest dwóch panów K i nie chodzi to o braci Kaczyńskich a o panów Komendę i Kubalę , tak strasznie doświadczonych przez polski wymiar sprawiedliwości a zwłaszcza sędziów , którzy „ uszczęśliwili” tych panów  cyfrą 17.

Jeden, pan Komenda  wbrew faktom został skazany na 25 lat więzienia za zbrodnie, której nie popełnił ale dzięki jednemu z prokuratorów ta sprawa „ śmierdziała”  i na skutek działań prawnych wyszedł po 17 latach. Sprawa była „drukowana” , w której brało udział kilkanaście osób w tym policjanci. Taka mała Sycylia. Czy w stosunku do np. sędziów, którzy skazali tego niewinnego człowieka, będzie jakiś regres za wyroki  które wydali?

Wątpię, czuje  że kasta znowu się wywinie i będzie zachowywała tak  jakby się nic nie stało,  tak jak nie ukarała dyscyplinarnie ani w żaden inny sposób sędziów w Warszawie , którzy wydawali kamienice na ludzi , którzy nie żyli albo mieli ponad 100 lat.

Drugim okrutnie doświadczonym przez sądy jest pan Kubala, który od 17  lat walczy z sądami wszystkich szczebli i mimo tego, że po latach walki okazało się, że jest niewinnym  człowiekiem, który przez te sądy został zniszczony , został pozbawiony przez sądy: dobrze prosperującego biznesu, rodziny, zdrowia ale za to z komornikiem na karku.

Ale sądy palą głupa z SN na czele, który w żaden sposób nie przychylił się do pism procesowych o zadośćuczynienie dla zniszczonego przez polski wymiar sprawiedliwości pana Kubali.

Pan Kubala nie ma rodziny, firmy, ale za to ma komornika, który go ściga za wielomilionowe długi, które tak naprawdę zawdzięcza sądom, wypisz wymaluj film „ Układ zamknięty”.

Ci politycznie zaangażowani sędziowie, chodzący w koszulkach KONSTYTUCJA żalący się na swoją dolę do Brukseli , a nie potrafią wydać sprawiedliwego wyroku w stosunku do pana Kubali, a taką Golgotę w styczności z polskimi sądami przechodzi dziesiątki a może i setki osób.  
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

11-12-2018 [17:37] - xena2012 | Link:

Jest w TVP sobotni program Studio Polska.Wydawać się mogło,że tam poruszy się wiele spraw Polaków poszkodowanych przez polskie sądy,przecież kazda z tych spraw jest inna a wspólnym mianownikiem tylko to,że poszkodowanych nieodwracalnie sądy zniszczyły.Jestem nieco zawiedziona bo program stał sie tylko polityczną przepychanką głębiej zainteresowany reprywatyzacją w W-wie .W ten sposób niewiele wiemy o skali problemu i niesprawiedliwych wyrokach.

Obrazek użytkownika Andy51

11-12-2018 [18:19] - Andy51 | Link:

Oglądałem ten program, ale zniechęciło mnie zachowanie trzech lewaków, którzy działają na zasadzie nie wiem jakiej, chyba tylko po to by " rozwalić" program.

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

13-12-2018 [03:56] - Kazimierz Kozio... | Link:

Pana Kluske mozna dodac do K, i zapewne wiekszoscia liter alfabetu mozna by zapelnic liste infami postalinowskiego sadownictwa a i tak o wiekszosci zniszczonych przez nietykalna kaste opinia publiczna nie wie. 
dzieki panu D lista bedzie coraz dluzsza a zbrodniarzom sadowym bedzie sie zylo bezpiecznie i dostatnio na koszt podatnika

Obrazek użytkownika Andy51

13-12-2018 [09:15] - Andy51 | Link:

Słuszna uwaga z Panem Kluską.