Mąż posłanki PO to ma klawe życie

Co prawda ta sytuacja miała miejsce jakiś czas temu, ale dopiero w ostatnich dniach na twitterze i mediach społecznościowych  ukazał się artykuł, o wyjątkowej pobłażliwości sądów dla przestępcy gospodarczego, jakoś tak się złożyło akurat męża posłanki   PO Okły-Drewnowicz.

Każdy normalny człowiek, poza, jak pokazuje wyrok rodziny posłanki PO, poszedł by siedzieć, ale nie mąż tej posłanki, który wystawił „lewe” faktury na kwotę ca. 6 mln zł. co umożliwiło okradzenie nas obywateli na kwotę 1,5 mln zł zwrotu VAT.

„Srogi” sąd skazał tego przestępcę „aż” na 2,5, roku więzienia w zawieszeniu i 25 tys. zł grzywny. W przestrzeni reklam medialnych funkcjonuje hasło „brawo ty brawo ja” , czyli brawo sędzia, brawo pan Drewnowicz.

Wygląda na to, że sądy mimo tego , że poć są apolityczne wszystko robią aby „dowalić” PiS na co wskazują masowe uniewinnienia chuliganów z Ubywateli RP, czy KODorastów,  natomiast Basie Poleszuk działaczkę  Ruchu Narodowego skazały na 4 miesiące aresztu za ponoć podrapanie policjanta.

Sądy stają się areną działań politycznych co pokazało grupowe zdjęcie sędziów z Krosna w koszulkach z napisem KONSTYTUCJA czy pani sędzi Klawonn z takim samym napisem na spędzie kodorastów.

Ta pani była sędzią w sprawie cywilnej Jarosław Kaczyński vs. Lech Wałęsa i w tej części sprawy, która była nie do podważenia  czyli w sprawie kłamstwa LW , że to JK jest winny katastrofy smoleńskiej i nakazała przeprosiny, natomiast w innych wątkach sprawy je oddalił, dodając komentarz coś w stylu  sędziego Tuleyi.

Reasumując,  sądy , które mają być bezstronne , tak się składa, że łaskawszym okiem patrzą na wszystkich przeciwników obozu „ Zjednoczonej Prawicy” a zwłaszcza PiS niż ich przeciwników procesowych w oskarżeniach prywatnych lub prokuratury.
  
https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/maz-poslanki-po-skazany-za-lewe-faktury-lewe-faktury-meza-poslanki/n3r2kps
http://telewizjarepublika.pl/skrajnie-stronnicze-sady-czemu-barbara-poleszuk-za-podrapanie-policjanta-zostala-skazana-na-4-miesiace-bezwzglednego-w
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jaworowski

07-12-2018 [10:35] - Jaworowski | Link:

Sądy są mafią komuszo-lewacką i możemy im nagwizdać. Swoim ludziom krzywdy nie uczynią. Wręcz zachęcają,  by ich ludzie robili przekręty na miliony, a wyroki będą symboliczne. 1,5 miliona w kieszeni, zasądzono śmieszną sumkę 25 ooo zł. I jak tu nie okradać społeczeństwa, jak za sobą ma się mafię sądową.

Obrazek użytkownika Andy51

07-12-2018 [13:59] - Andy51 | Link:

Trafna diagnoza.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

07-12-2018 [12:16] - zbieracz śmieci | Link:

Normalny ob.ma prawo do posiadania wypracowanego majątku co nie znaczy ,że nie można go pozbawic wszystkiego bo tak się wadzy uwidziało.
Złodziej nie tylko pozostaje praktycznie bezkarny ale majatek ze złodziejskiego procederu jest niewzruszalny i to jest jeden z kanonów III RP.Mam nadzieję ,że jednak skarb państwa odzyska co jego a mozliwości ma wiele !

Obrazek użytkownika Andy51

07-12-2018 [14:00] - Andy51 | Link:

Ostatnio prawo zostało zmienione i jest tzw konfiskata rozszerzona, ale to prawo wyszło dopiero za kadencji tego rządu.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

07-12-2018 [16:54] - zbieracz śmieci | Link:

Zgadza się ,ale jeśli zarzuty mu postawiono przed rozszerzeniem a penie tak było to osądzono według starego chociaż nic nie stałona przeszkodzie aby mu odebrac co ukradł -tu sędziowie zdecydowali

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

07-12-2018 [14:36] - Imć Waszeć | Link:

To zdanie nie ma sensu: "łaskawszym okiem patrzą na wszystkich przeciwników obozu „ Zjednoczonej Prawicy” a zwłaszcza PiS niż ich przeciwników procesowych".

Obrazek użytkownika xena2012

07-12-2018 [20:01] - xena2012 | Link:

Pani sędzia Klawonn przy odczytaniu wyroku wyglądała jakby miała zaraz sie rozpłakać..Buźka jeszce bardziej wygieta w podkówkę,oczy jeszcze bardziej baranie niz podcas pierwszej rozprawy.Całą swoją postacią ta kupa nieszczęscia błagała nasz ,,skarb narodowy'' o wybaczenie że chciała inaczej ale sie nie dało.

Obrazek użytkownika Andy51

08-12-2018 [10:41] - Andy51 | Link:

Chyba zawężasz, nie tylko " skarb narodowy" ale i kolegów i koleżanki po fachu, którzy biegają w takich koszulkach jak ona na spędzie KODu

Obrazek użytkownika Andy51

08-12-2018 [10:42] - Andy51 | Link:

Chyba zawężasz, nie tylko " skarb narodowy" ale i kolegów i koleżanki po fachu, którzy biegają w takich koszulkach jak ona na spędzie KODu