Lepszy VAT niż narkotyki.

Skoro już w 2013 r. tak ważna persona jak Graś wówczas poseł PO i rzecznik rządu, wręcz instruował swoich słuchaczy  w głównej mierze z PO w tym : Jacka Protasiewicza (posła PO), Tomasza Misiaka (biznesmena, byłego senatora PO)  i Macieja Wituckiego (członka Rady Nadzorczej LOT), w ujawnionych ostatnio taśmach przez tvp-info, że : już narkotyki się nie opłacają, VAT i tylko VAT.

Obecny totumfacki  króla Europy Tuska miał pełną świadomość co się wyprawia z VAT, jak mafie VATowskie łupią państwo i co? I nic. Jeszcze dwa lata trwała grabież  naszych wspólnych pieniędzy, za towary, które nigdy nie były wyprodukowane w Polsce, a do Polski trafiały tylko „lewe” faktury, które służyły do wyłudzania zwrotów z Urzędów Skarbowych.

Jak tłumaczył Graś; jak nie stal, to pręty, elektronika, cement, itd. itd. karuzela się kręciła, pieniądze z Polski wyciekały, a  powtórzę jeszcze raz, już nie narkotyki , tylko VAT, jak zapewniał Graś.

Skąd to wiedział, to jest dobre pytanie. Zaniechanie działań przeciwko mafii VATowskiej , obciążają zarówno Grasia, a jeszcze większym stopniu Tuska.

https://wpolityce.pl/polityka/421881-tasmy-grasia-jednoznaczne-slowa-suskiego
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika ruisdael

20-11-2018 [11:11] - ruisdael | Link:

Polski rząd zapewniał, że ze strony UE (wdrożenie art.7) nic nam nie grozi, bo nie osiągną  jednomyślności. Tymczasem UE olała art. 7 i zabrała się za nas od strony TSUE grożąc karami finansowymi. I co? Czyżbyśmy mieli odsłonięte podbrzusze? Czyżbyśmy byli nieprzygotowani na taki obrót? Bezbronni? Szok.

Obrazek użytkownika Andy51

20-11-2018 [14:00] - Andy51 | Link:

Tego nie wiem, poczekamy zobaczymy.

Obrazek użytkownika Jabe

20-11-2018 [12:52] - Jabe | Link:

O czym by tu powiedzieć, żeby przykryć aferę KNF?

Obrazek użytkownika xena2012

21-11-2018 [14:42] - xena2012 | Link:

Aferę KNF czy aferę Czarneckiego? Proszę o bardziej precyzyjne wypowiadanie się.To że jakas Olejnik czy Giertych dają w swiat przekaz o aferze KNF a nawet o aferze Kaczyńskiego bo tak ich ponioslo świadczy,że to przygotowany kolejny manewr do obalenia rzadu.I któż mógłby sie lepiej do takiej roboty nadać jak nie TW Czarnecki?

Obrazek użytkownika Andy51

21-11-2018 [19:10] - Andy51 | Link:

Słuszna uwaga.

Obrazek użytkownika Jabe

21-11-2018 [21:06] - Jabe | Link:

Afera, o ile pamiętam, dotyczy korupcyjnej propozycji szefa KNF, a także dofinansowania przez NBP.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

20-11-2018 [13:03] - Imć Waszeć | Link:

Widać z tego, że Graś mógł być nawet koordynatorem tego przekrętu, skoro zna wszystkie szczegóły i artykuły. Pojawia się więc naturalne pytanie: "Gdzie jest ENA za Grasiem?". Jeśli czegoś takiego nie ma, to znaczy że sprawa ma być tylko POlitycznym paliwem, takim mdłym bąkiem puszczonym w społeczeństwo, pod hasłem "gryziemy się tylko po kostkach, ale nie wyżej" i niema kompletnie znaczenia w tej i pewnie kolejnych kadencjach okrągłostolarzy. Czy mam rację?

Obrazek użytkownika Andy51

20-11-2018 [14:02] - Andy51 | Link:

Trudno powiedzieć czy masz rację czy nie.

Obrazek użytkownika Art

20-11-2018 [16:07] - Art | Link:

Zbuki PO właśnie przyznali się,że produkowali narkotyki.Areszt wydobywczy pomoże poznać szczegóły.

Obrazek użytkownika Andy51

21-11-2018 [19:11] - Andy51 | Link:

Mało, że produkowali, ale chyba i rozprowadzali.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

21-11-2018 [19:48] - Imć Waszeć | Link:

Młody Halickiego miał (chyba) sprawę za posiadanie, ale nie wiadomo nic o dilowaniu. Jaka to była kara?
"Syn ministra miał narkotyki, a śledztwo umorzyli!": https://www.fakt.pl/wydarzenia...

Obrazek użytkownika foros

20-11-2018 [17:25] - foros | Link:

I mija już ponad 3 lata odkąd służby państwa PiS mają te materiały i co? I nic. Żadnych śledztw, przesłuchań, nie mówiąc o wyrokach. Widać przyzwolenie na przestępstwo, czego dopuścił się Graś nie jest złamaniem prawa. Bo my nie ruszamy waszych a wy nie ruszacie naszych.

Obrazek użytkownika Andy51

20-11-2018 [18:02] - Andy51 | Link:

To mnie również bardzo boli, nie tak powinno być.

Obrazek użytkownika Lektor

21-11-2018 [16:47] - Lektor | Link:

No to co ?!  Uważasz dupku, że obecne sądy będą ich sprawiedliwie osądzać ?!  Już setki razy pisałem, że musimy poczekać do końca reformy sądownictwa, a nastrępnie złapać ich za doopy. Poczekać !  - Idioto, bo, ta wasza wspaniała hunija jewropejska, a teraz dodatkowo TSUE jewropejski robią wszystko by tą reformę cofnąć.