Usunięte

Usunięte

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Zunrin

19-11-2018 [17:45] - Zunrin | Link:

Ręce mnie bolą. Bolą, bo przez dłuższą chwilę starały się wyrwać z podłogi wbitą w nią moją szczękę. Za przeproszeniem, ale chyba sobie pani wraz z dr Muchą jaja z nas robi. Gość robiący copy-paste z przygotowanej przez izby lekarskie propagandówki proszczepiennej rozpływa się nad postawą lekarzy niemieckich? Czyli co? Pod koniec wieku spadkobiercy dzisiejszych wakcynologów i wakcynofilów będą prosić potomków ofiar ich eksperymentów medycznych przebaczenie? Jeszcze może używać będą wyświechtane banały o mniejszym złu, itd.
Coraz bardziej skłaniam się do reakcji w stylu indyjskim. Najlepiej z wykorzystaniem tak wychwalanego przez dr Muchę prawa do posiadania broni.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

19-11-2018 [20:25] - wielkopolskizdzichu | Link:

"europejskich krajach niekatolickich wolno było jeszcze nie tak dawno stosować eugenikę"
W arcy katolickich krajach takich jak Hiszpania i Irlandia też, w dodatku w sierocińcach prowadzonych przez Kościół Katolicki. Głodzenie kalekich sierot które nie przydadzą się w bogatych domach było stosowaniem w pełni świadomym eugeniki, w dodatku za przyzwoleniem purpuratów i władzy.

Obrazek użytkownika nonparel

19-11-2018 [20:59] - nonparel | Link:

Dzięki za informację. Książeczkę właśnie kupiłem. A co do monotonnego ujadania antyszczepionkowych oszołomów to cóż... psy szczekają, karawana jedzie dalej.

Obrazek użytkownika Marek1taki

19-11-2018 [22:33] - Marek1taki | Link:

Skomentował Pan u Loseka wpis "Szczepić czy nie szczepić bardzo celnie:
"Oczywiście, że szczepić. Tylko na co? Czy obowiązkowe szczepienia wszystkich dzieci na pneumokoki i hemophilus są uzasadnione? Czy szczepienia przeciwko grypie powinny być dla wszystkich obowiązkowe nawet poza okresem epidemii? A może przymusowo szczepić na wszystkie potencjalne patogeny, z którymi możemy się w życiu zetknąć? Tu właśnie jest zasadnicze pytanie: nie CZY tylko NA CO szczepić.
...
Mogą być różne powikłania poszczepienne, niektóre z nich bardziej istotne niż tak modny dziś a w rzeczywistości wątpliwy autyzm. Znam to nie z wywiadów ale z podręczników i z praktyki. Niestety nie ma nic za darmo. Właśnie dlatego jestem zwolennikiem ograniczenia zakresu szczepień do tych, które przynoszą w skali populacji więcej korzyści niż szkody.
..."
W tym kontekście nie pasuje określanie mianem oszołomów tych, którzy są  zdezorientowani przez karawaniarzy i się buntują.

Obrazek użytkownika nonparel

20-11-2018 [19:38] - nonparel | Link:

Ma Pan rację. Nie zdawałem sobie sprawy, jak bardzo jesteście zdezorientowani. Może powinniśmy więcej ze sobą rozmawiać.

Obrazek użytkownika Marek1taki

20-11-2018 [20:16] - Marek1taki | Link:

Próbuje się Pan wyzłośliwiać (od kiedy jesteśmy na Wy?), ale rozmawiać zawsze można. Chyba nie wycofuje się Pan ze swoich słów?

Obrazek użytkownika Trotelreiner

20-11-2018 [08:49] - Trotelreiner | Link:

Pani Tereso!
Nie pociski typu dum-dum,tylko o MAŁEJ SILE PRZEBICIA! 
Jest ściśle wyliczone...ilość prochu,ciężar pocisku...nawet ciśnienie atmosferyczne w samolocie....i odległość od "celu".
Pani może się na tym nie znać...i chirurg też....on kroi i jak się da...to ratuje delikwenta...ale tego postrzelonego w samolocie....to tylko ksiądz,rabin...ewentualnie mułła z pobliskiego 
meczetu.

Obrazek użytkownika Losek

20-11-2018 [22:07] - Losek | Link:

Nie jestem fachowcem, ale w kilku źródłach to sprawdziłem. Oczywiście w internetowych. Jednak były one zgodne, że charakterystyka pocisków stosowanych przez te jednostki odpowiada pociskom dum-dum. Nie negując innych cech, mają się one rozpadać w ciele ofiary.