Nachalne są te ku**y i zuchwałe.

Mówiąc Szwejkiem o opozycji to nachalne są te kurwy i zuchwałe. Taka narracja totalnych jest trochę na własne życzenie PiS. Totalni chcą komisji po prowokacji TW „Ernest” miliardera i właściciela banków i innych instytucji finansowych.

Swoją drogą to szef KNF ma ten ambaras o  na własne życzenie, z byłymi TW nie rozmawia się sam na sam. Czy Chrzanowski wziął łapówkę czy nie niech sprawdzi prokuratura i rozstrzygną sądy.

Po dziesiątkach afer te zuchwałe ku**y chcą komisji śledczej, po sprawie ze sprzedażą Ciech, Energetyka PKP, PKL i wielu, wielu innych szemranych interesach totalni domagają się komisji śledczej, gdzie w przypadku KNF prokuratura zadziałała natychmiast.

Gdy baron podkarpacki  Bury się śmieje z sądów, a szef  NIK Kwiatkowski ma w d…e honor i przyzwoitość  i trwa na swoim stanowisku i  oni śmią żądać komisji.

Moim zdaniem jest to pokłosie niemrawych działań rządów PiS w sprawie dziesiątków afer PO-PSL , jeżeli prokuratura toczy śledztwa chociaż nie przekłada się to na akty oskarżenia, aferały mogą liczyć na ostatnia linie obrony sądy, których działania są wyraźnie destrukcyjne w stosunku do rządu.

Jeden Gawłowski nie czyni wiosny, mimo tego, że spędził w areszcie 3 miesiące, po czym gdy wyszedł jeszcze straszył układ rządzący.

Co z dziesiątkami urzędników państwowych, sędziów i prokuratorów, których niekompetencja, albo zła wola uwidoczniła się w czasie przesłuchań Komisji AG.

Czasem się zastanawiam czy to wszystko nie jeden wielki teatr, my wam nic nie zrobimy, a wy nam również nie.

Pytam się , który sędzia poniósł konsekwencje wydając kamienice na ponad 100 letnich właścicieli albo ich pełnomocników, gdzie są  rzecznicy dyscypliny sędziowskiej?

Zuchwałość totalnych jest porażająca i póki nie zaczną działać sądy to się nie zmieni. 
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika RinoCeronte

15-11-2018 [14:46] - RinoCeronte | Link:

Otóż dokładnie to : "Jeden wielki teatr, my wam nic nie zrobimy, a wy nam również nie."  Najgorsze, że ciągle nie ma alternatywy na ten dualizm.  Cała nadzieja w młodych...

Obrazek użytkownika Andy51

15-11-2018 [15:24] - Andy51 | Link:

Też tak uważam, chociaż mam swoje lata.

Obrazek użytkownika Gniewko

15-11-2018 [16:05] - Gniewko | Link:

Trzeba stworzyć silną opozycję na prawo od PiS. Niech ich zmuszą do bardziej energicznych działań. Zacząłem popierać Ruch Narodowy, ma struktury i chęć do energicznego działania. Jak PiS będzie chciał zachować swój elektorat, to weźmie się za Totalnych.

Obrazek użytkownika Andy51

15-11-2018 [16:25] - Andy51 | Link:

Może i słuszna idea.

Obrazek użytkownika Jaworowski

15-11-2018 [16:45] - Jaworowski | Link:

>>Zacząłem popierać Ruch Narodowy<<<
I bardzo dobrze, ale to nadal dobra bandka obsmarkanych  dzieciaków ze świnką oszczędności. Tu są potrzebne duże pieniądze by zmasować ich przekaz medialny. Czy jest w tym kraju jakiś miliarder-filantrop i jednocześnie patriota chcący ich  wspomóc? Wraże  lewactwo ma Sorosa i Fuhrer Merkel a oni nikogo w tym POlszewickim wciąż kraju. Oni nie mają swoich tub medialnych i na to są potrzebne duże pieniądze. PISowcy zrobią wszystko, by ich marginalizowano, a komusze lewactwo odwrotnie, w stopniu i skali niezbędnej do używania ich jako faszystowskiego straszaka. RN potrzebuje w pełni profesjonalnego i dojrzałego przekazu medialnego, gdyż dotychczas, to jeszcze piaskownica.

Obrazek użytkownika Gniewko

15-11-2018 [17:06] - Gniewko | Link:

Mają Media Narodowe @MediaNarodoweMN na TT i można ich znaleźć na YouTube.

Obrazek użytkownika Andy51

15-11-2018 [18:24] - Andy51 | Link:

Zastanawiające, że są częstymi gośćmi w TVN i Polsacie i tam plują na PiS.

Obrazek użytkownika angela

15-11-2018 [16:06] - angela | Link:

Sądy zaczną działać po wymianie starego układu, tzn po reformie .
A z reforma sadownictwa  wiadomo jak jest.
Ziobro powsadza, a sędziowie uniewinnia,  jeszcze im odszkodowania trzeba będzie zapłacić za odsiadki. 

Obrazek użytkownika Jaworowski

15-11-2018 [17:52] - Jaworowski | Link:

@angela
Ma Pani całkowitą rację. Bez dogłębnej i skutecznej reformy sądownictwa oraz reformy medialnej, tu nic się nie dzieje, to nie doczekamy się za naszego życia normalnej, samorządnej Polski. W tych podstawowych 2 materiach postęp jest kosmetyczny i ten brak zdecydowania rządzących obróci się przeciw nim, i też zdrowej tkance narodu,  czyli nas. W czasach totalnej wojny nie ma miejsca dla słabeuszy i niezdecydowanych. Więcej odwagi PISowcy. Czego byście nie dokonali, to i tak wraża machina propagandowa zrobi z was faszystów(vide,Marsz Niepodległości) więc nastał już czas na  zastosowanie  pewnych faszystowskich metod działania, czyli  faktów dokonanych , a nie szczypania się po pipie.

Obrazek użytkownika Andy51

15-11-2018 [18:22] - Andy51 | Link:

Mamy wspólne zdanie na ten temat.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

15-11-2018 [17:55] - Imć Waszeć | Link:

A czy PIS nie słyszał nigdy powiedzenia, że papier jest cierpliwy? Niech powypuszczają i pozostawią po swojej dywersji kwity w archiwach, a przyjdzie kiedyś do władzy ktoś mniej dowcipny od PIS-u i wyciągnie wszystkie kwity, nienależne odszkodowania, a potem konsekwencje. Widocznie PIS uparł się do upadłego kryć układ, żeby sobie krzywdy nie narobił. Tak to jest kiedy się robi jedynie za sługę i ściga z komunistami o posadę "naszych su..synów".

Obrazek użytkownika Andy51

15-11-2018 [18:23] - Andy51 | Link:

Z tym kryciem to "pojechałeś".

Obrazek użytkownika angela

15-11-2018 [18:32] - angela | Link:

Dlatego tak boją się Macierewicza,  bo jest radykalny.
Wobec niemocy wladzy, gdzie podzialo się,  w imieniu Panstwa Polskiego,  żeby każdy zdrajca czuł obawę przed swoim postępowaniem.

Obrazek użytkownika Andy51

15-11-2018 [20:23] - Andy51 | Link:

Może nie radykalny, ale uczciwy i honorowy.