6-7 letnia lesbijka, 8 letni gej.

Jak trzeba mieć zryty beret, żeby coś takiego mówić. Tak to krypto pederasta Szwed z partii Zielonych mówił w TVP. Teraz wiadomo po co te tęczowe piątki w szkołach, do którego parło homo lobby. Całe szczęście, że rodzice , ministerstwo i kuratorzy nie zgodzili się na chore majaczenia osobników typu Szwed, którym bliżej do pedofilii niż do idei tolerancji i równości.

Ich duchowy przywódca  Cohn-Bendit tak mówił ;” seksualność dziecka jest czymś wspaniałym” i „uczucie rozbierania przez 5-letnią dziewczynkę jest fantastyczne, bo jest to gra o absolutnie erotycznym charakterze”, widocznie zboczeńcom to odpowiada, żeby deprawować małe dzieci i podniecać się nad ich seksualnością.

Mało tego, Zieloni chcieli obniżyć inicjacje od 12 lat. Zieloni idą w stronę muzułmanów, dla których seks z kilkuletnią dziewczynką nie  jest niczym zdrożnym.

Może i dobrze, że ktoś taki jak Szwed znalazł się w telewizji i telewidzowie expressis verbis wysłuchali przedstawiciela lewackiej tolerancji i jego wrażliwości dla 6 letnich lesbijek i 8 letnich gejów o ile tacy są na prawdę, a nie jest to wytwór wyobraźni zboczeńca.

https://wpolityce.pl/polityka/419218-lewicowy-aktywista-opowiadal-o-6-letnich-lesbijkach
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

02-11-2018 [15:44] - xena2012 | Link:

Najsmutniejsze jest to że dzieciom odbiera się dzieciństwo,zabawy,niszczy zainteresowania,odciaga od nauki sprowadzając egzystencję do seksu.Znikna takie uczucia jak przyjaźń międzyludzka,bo po co to.Poprawność polityczna dokończy dzieła,bo czy ktoś będzie walczył w obronie kraju skoro na podoredziu sa inne sposoby spędzania czasu? 

Obrazek użytkownika Andy51

02-11-2018 [16:36] - Andy51 | Link:

To smutne, ale masz rację.

Obrazek użytkownika Zofia

02-11-2018 [19:23] - Zofia | Link:

Tą chorą narrację o seksualności dzieci należy natychmiast zatrzymać. Nie patrzyć na poprawność polityczną i na garstkę "zboczeńców"którzy się poskarżą do unii.Było przyzwolenie na narkotyki i dopalacze i ile pochłania pieniędzy leczenie uzależnionych. A tu się próbuje niszczyć młode pokolenie,żeby czasem nie żyli wg prawidłowych zasad wpojonych przez rodziców. I co  współcześni rodzice czynią aby chronić swoje dzieci?

Obrazek użytkownika Andy51

02-11-2018 [20:30] - Andy51 | Link:

Grupa zboków, którym marzy się pedofilia spotkali się ze zdecydowanym odporem rodziców dzieci, które w mniemaniu takich typków jak Szwed z Zielonych, miały być przedmiotem chorych fantazji zboczeńców.