Wieszczona wiadomość, że pacjent umarł (PiS), to życzenie ni

Wieszczona wiadomość, że pacjent umarł (PiS), to życzenie nie fakt.

Wieszczona przez niemieckie polskojęzyczne media przy wsparciu antypolskich szczujni wiadomość okazała się mocno przesadzona. Wszystkie fakty temu przeczą, ale to nie przeszkadza antypisowi w jego narracji.

Grzesiek Dyndała mówiło o odbiciu dużych miast, a ja się pytam ,których? W dużych miastach zostało zachowane status quo , to znaczy, że te miasta, które były rządzone przez prezydentów z ramienia PO, nadal są przez nich rządzone, z tym , że w kilku dużych miastach np. Kraków, Szczecin, Radom, będzie II tura i może być różnie.

Jeżeli chodzi o sejmiki, czyli o władzę w województwach, to na teraz jest wiadome, że co najmniej pięć przejęło PiS z szansą na następne 2-3 po zawiązaniu koalicji.

Porównywanie wyborów parlamentarnych do samorządowych jest chore. Bo jeżeli PiS w parlamentarnych uzyskał 37 % a w samorządowych 33% to specjaliści od propagandy mówią o przegranej zapominając  że w stosunku do poprzednich PiS uzyskał około 1 mln. głosów więcej a sumując głosy PO 24% i ponad 7%.N w parlamentarnych do KO, która zdobyła 26% w samorządowych i 700 tys.  głosów  mniej niż w poprzednich, to wygranym jest tylko PiS.

Miasta to nie cała Polska, w dużych miastach żyje ca 15% populacji, większość z tej pozostałej populacji żyjących w mniejszych miastach, miasteczkach i na wsi, głosowało w większości na PiS.

Takie są fakty, można używać różnych manipulacji, ale wynik jaki jest, każdy widzi. Na pewno należy jeszcze popracować i nie spoczywać na laurach a będzie jeszcze lepiej.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Trotelreiner

23-10-2018 [15:08] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

PRZECIEŻ WŁAŚNIE CHODZI O MANIPULACJĘ!!!!!!
Głupi lud siedzący 24g/dobę w tefałenach i polsatach..kupi tę narrację.
Po to Soros rzucił miliony dolarów na propagandę KO w mediach...

Obrazek użytkownika Andy51

23-10-2018 [16:54] - Andy51 | Link:

Właśnie tak jest.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

23-10-2018 [17:28] - Imć Waszeć | Link:

To Soros tendencyjnie odmawiał sali prof. Nowakowi? A może to Soros spuścił po schodach posła Jakubiaka, który poszedł się jakoś dogadać (po scysji z Kukizem brzmi to sensownie)? Czy to Soros rozpoczął strzelanie gumowymi kulami do narodowców i noszenie przez policję w rękawiczkach przez serwetki różnych gejów i totalnych? To wszystko są jednak marginalne sprawy. Najważniejsze pytanie brzmi, czy to Soros spowodował, że w mojej Pipidówie dziś na zakupach w sklepie było więcej obcokrajowców w żółtych koszulkach niż Polaków? Głównie Ukraińcy, ale słyszałem też bardziej dzikie i gardłowe mowy. To też ten podły oszust i kłamca Soros, co? Może jeszcze telewizornia trochę poskrzeczy, że bezrobocie spada, bo kilkunastu z moich znajomych i kilkuset z ich znajomych nie ma się z czego pośmiać przy piwie, pracując od kilkunastu lat za granicami kraju. Tak wygląda rzeczywistość drogi panie, a nie teatrum Kurskiego.

Obrazek użytkownika Jan1797

23-10-2018 [18:22] - Jan1797 | Link:

Zawiedzionych problem żaden, lekko przyszło, lekko poszło, pamięć mam dobrą, w większości
doskonale się plasowali w systemie 09, reszta, rzeczywiście jak pelikany łykała gen niewolnictwa
przeważnie z biedy. Ta bajkę opowiadano im dwadzieścia pięc lat; https://www.youtube.com/watch?...
Większość zdeptano, znikoma cześć jednak parła pod prąd, szafując zdrowiem i robi to nadal.
 

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

23-10-2018 [18:31] - Imć Waszeć | Link:

Obrazek użytkownika Jan1797

23-10-2018 [18:47] - Jan1797 | Link:

Zawsze sądziłem,że możemy się elegancko różnić.
Rozumiem teraz skąd Twój link, rzeczywiście miałeś?, stąd pewnie rozczarowanie.
Robisz wszystko żeby potwierdzić swój link, więc powodzenia z piwoszami z Niemiec.
 

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

23-10-2018 [19:13] - Imć Waszeć | Link:

Nie szkodzi. Proszę pozdrowić bimbrowników z Ukrainy i smakoszy koszernej z gwinta.

Obrazek użytkownika Jan1797

23-10-2018 [20:07] - Jan1797 | Link:

Cienko przędziesz jako prawisz.Starszym jest i jeżelim uraził, wybacz, co w sercu to i w linku:
https://www.youtube.com/watch?...
Znosić można dużo, tłumaczyć trzeba spokojnie, cierpliwie. Lecz przychodzi czas gdy wreszcie
te muminkowe insynuacje żurawickie trzeba przerwać. Być może części lekko przyszło prawo do
wolności, ale do diaska nie wszystkim. Każdy może spotwarzać swoja wolność i bezpieczeństwo
jego sprawa, ale jeżeli rujnuje wokół, czas przerwać; https://www.youtube.com/watch?...
Chciałbym tylko abyś uszanował milion więcej, wyborców Prawa i Sprawiedliwości, nie opozycji.

Obrazek użytkownika Andy51

23-10-2018 [23:28] - Andy51 | Link:

Co piszesz do chłopa, który chowany jest na TVN i innych szczujniach, on i tak nie chwyci.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

24-10-2018 [00:02] - Imć Waszeć | Link:

Nie sądziłem, że chłop jest chowany na szczujniach TVN. Chociaż raczej obstawiałem, że to tykanie jest objawem patologicznego wiejskiego chamstwa. Tacy łapią też chłopców za jajka z okrzykiem "Muka!". Coś jak Gomułkowcy II.

Obrazek użytkownika xena2012

23-10-2018 [21:21] - xena2012 | Link:

Proszę tak nie ironizować,bo w grze którą Soros prowadzi najwiecej maja do powiedzenia jego pieniądze którymi wspiera swoje pomysły On wcale nie musi udzielac się fizycznie,wystarczą organizacje pozarzadowe.Chyba nie sądzi Pan że te manifestacje ,protesty mają podłoże ideologiczne?

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

23-10-2018 [22:06] - Imć Waszeć | Link:

Jeszcze raz pytam, czy to "Soros" i jego pieniądze wywalały prof. Nowaka z sal w różnych Pipidówach na Mazowszu, żeby tylko nie pogadał sobie z wyborcami? Jeśli to ma być taka demokracja, to może niech wrócą już zabory, co? Jakoś lewactwa nie potrafią palcem ruszyć, to po co nam oni?

Obrazek użytkownika Zunrin

23-10-2018 [15:52] - Zunrin | Link:

Grzesiu niech lepiej zacznie wypatrywać Brutusów. PiS zdobył najwięcej mandatów w sejmiku dolnośląskim - potrzebnej do rządzenia koalicji raczej nie stworzą, ale jest to wydarzenie symboliczne.

Obrazek użytkownika Andy51

23-10-2018 [23:26] - Andy51 | Link:

Oj chyba Grzesiek będzie miał swoje idy marcowe.

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

23-10-2018 [19:17] - Zygmunt Korus | Link:

Jest tylko jedno ale: przy takich siłach i możliwościach, jakie miał rząd, to jednak za mało. W końcu 500+ i "zawrócenie emerytur" to są namacalne konkrety, i jednak nie wystarczyły, żeby już ocalić Polskę! To daje do myślenia. I jeszcze jedno: to życzeniowe, tromtadrackie myślenie przejawiło się strasznym błędem - przedłużeniem kadencji zła, sitw w terenie. Teraz my, tacy jak Pan, będziemy mieli rok dłużej do czynienia ze swołoczą jeszcze bardziej dbającą, by się lepiej okopać w złodziejskich dziuplach i szatańskich bastionach. 

Obrazek użytkownika Andy51

23-10-2018 [16:55] - Andy51 | Link:

Odważne stwierdzenie.

Obrazek użytkownika Andy51

23-10-2018 [16:55] - Andy51 | Link:

Odważne stwierdzenie.

Obrazek użytkownika Pani Anna

23-10-2018 [22:00] - Pani Anna | Link:

Wreszcie ktoś napisał tu coś rozsądnego, bo wczoraj człowiek  tutaj czuł się zupełnie jak na pogrzebie PIS. Mamy sześć województw, w których PiS rządzi samodzielnie i  Dolny Śląsk, gdzie PiS będzie rządził w koalicji z Bezpartyjnymi. A teraz największy dowcip - Schetyna traci władzę w swoim mateczniku, co więcej PiS zbudował tam koalicję, której miał z nikim według zapewnień Schetyny nie zbudować. 
Alleluja i do przodu, choćby małymi kroczkami! Oby tylko Prezes zdrowy był!.

Obrazek użytkownika Andy51

23-10-2018 [23:25] - Andy51 | Link:

Ja nie poddaje się emocją, i nie słucham TVN stąd mój taki a nie inny komentarz. Poza tym dziękuję za dobre słowo.