Bezpartyjni samorządowcy, co to takiego?

Pojutrze wybory samorządowe, w różnego rodzaju sondażach pojawił się stwór ni to pies ni to wydra, tzw. bezpartyjni samorządowcy.

Wielu wieloletnich działaczy zwłaszcza PO skrywają się w komitetach o nazwie bezpartyjni samorządowcy, dwa przykłady z brzegu. Prezydent Legionowa , który zhańbił się na konwencji swojego komitetu stosunkiem do kobiet, to nie kto inny jak wieloletni członek PO, podobnie rzecz się ma z „ bezpartyjnym’ właścicielem ca. 30 kont, sześciu mieszkań, prezydentem Gdańska Adamowiczem, zwanym „ Budyniem”.

Ale oprócz peowców, w takich komitetach są eseldowcy i różne inne złogi.

Nagle min. tym prezydentom zaczął uwierać szyld PO, ale tak de facto oni są cały czas wiernymi żołnierzami PO.

Podobnie rzecz się miała w Niemczech, tam w czasie wojny w zbrodniczych wojskach Hitlera, w obozach koncentracyjnych, nie byli Niemcy, tylko jacyś mityczni naziści.

Nie wiem czy wyborcy dadzą się nabrać na takie zmyłki, ale podejrzewam , że wielu da się zwieść. Przyczyną takiego stanu rzeczy są przede wszystkim media, które w miażdżącej większości są w rękach niemieckich, a ci marż o takim rządzie i samorządach, które będą wasalami Niemców jak za czasów Tuska.

Trzeba zrobić tak jak np. we Francji i Niemczech, gdzie jest nie do pomyślenia, żeby obce państwo na terenie danego kraju miało wpływ na politykę medialną i to jest zadanie dla przyszłego parlamentu, w którym mam nadzieję wygra PiS.  
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

19-10-2018 [14:33] - Jabe | Link:

Idę o zakład, że na listach PiS-u znajdzie Pan nie mniej byłych peowców, eseldowców i różne inne złogi. Rotacja jest. A bezpartyjność ostatnio w modzie.

Przyczyną takiego stanu rzeczy są przede wszystkim media, które w miażdżącej większości są w rękach niemieckich – Jakimż to sposobem?

Obrazek użytkownika Zunrin

19-10-2018 [19:56] - Zunrin | Link:

Mam pod ręką lokalną grupę tych bezpartyjnych. Powiedziałbym nawet, że jeden z ich zalążków. Nie wiem jak reszta, ale ta moja wesoła gromadka w wielką politykę poszła dla władzy i kasy. Jeszcze większej władzy i kasy niż mają lokalnie. Po prostu w pewnym momencie pomyśleli sobie, że swoje lody mogą kręcić na większą skalę.

Obrazek użytkownika Andy51

19-10-2018 [20:33] - Andy51 | Link:

Ale póki dzban wodę nosi ............