Hitler i Soros niby różni, ale cel wspólny

Hitler nazista antysemita, którego ideą fix było stworzenie rasy panów o aryjskich cechach wyglądu, którzy mieli panować w Europie a może i świecie.

Soros węgierski Żyd miliarder, którego ideą jest walka z państwami narodowymi, w których nie mają dominować  homogeniczne społeczeństwa a jakieś multi-kulti.

Coś takiego jak kogel-mogiel, czy takiego jak mówił Gomółka „ ni to pies ni to wydra coś takiego na kształt świdra”.

Narody homogeniczne mają swoją wiarę, tradycję, historię, wpuszczenie setek tysięcy muzułmanów, czy setki tysięcy „czarnych” spowoduje zachwianie jednakowej struktury narodów, na czym zależy bardzo Sorosowi i lewackim organizacjom pozarządowym, które finansuje Soros, a które niczym tramwaje przewoziły czarnych emigrantów z wybrzeży Libii do  Włoch, a socjalistyczny rząd tego kraju przyjmował ich z otwartymi ramionami.

Oprócz organizacji pozarządowych, najbardziej zarobiły na tym wszelkiego rodzaju mafie, które „kasowały po kilka tysięcy euro od głowy” i ścigały się z organizacjami pozarządowymi na ilość przewiezionych emigrantów.

Za tymi działaniami murem stały liberalno-lewackie media, to nic, że społeczeństwa tych krajów się sprzeciwiały, dopiero wybory we Włoszech  postawiły tamę temu szaleństwu i emigracja spadła o ponad 80%.

Reasumując szaleńcowi  Hitlerowi i szaleńcowi Sorosowi chodzi o to samo, chcą zmienić świat na swoją modłę.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

14-10-2018 [12:46] - xena2012 | Link:

Cel tez nie jest wspólny.Hitler chciał wyhodować aryjska rasę panów,a Soros swoja mieszankę ras chce uczynić niewolnikami.Panów bowiem jest już sporo,to ci którzy tak jak on zdążyli zdobyć majątki,a grono niewolników ma te dobra tylko im pomnażać.Niewolnicy nie będą myśleć,decydować,będą bez szemrania robić co każą panowie.kto wie może nawet wybór partnera bedzie odgórnie ustalony przez jakaś centralę zamiast tracić czas potrzebny na poznanie się,miłość,decyzje o zwiazku.Cóż zresztą taki staruch jak Soros może wiedziec o miłości? Liczy się tylko pieniądz.

Obrazek użytkownika Andy51

14-10-2018 [14:17] - Andy51 | Link:

Zgadzam się, Sorosowi zależy na wychowaniu bezmózgowców, którymi można łatwo manipulować. Jeżeli chodzi o starucha to pełna zgoda. 

Obrazek użytkownika Jaworowski

14-10-2018 [15:27] - Jaworowski | Link:

Kościół katolicki, którego nie kocham, jest przedmurzem przed zalewem islamu, zarówno czarnego jak i beżowego Tak było dawniej, i tak jest obecnie. Gdy powstanie nisza, jak na zgniłym zachodzie, wleją się Mahometanie, co już ma miejsce na zachodzie. Próg 10% został przekroczony. To próg bardzo niebezpieczny. Ich żądania będą coraz śmielsze. Trzeba być straceńcem by zakładać sobie pętlę na szyję dobrowolnie, jak to zrobiły społeczeństwa zachodnie. Tamte kraje są już stracone. Beżowi rozmnażają się jak ta stonka "zrzucana" przez Hamerykanów na polskie ziemniaki w czasach demoludów i będą wygrywać lokalne wybory tam, przejmując coraz więcej władzy i to w demokratycznych wyborach. Za 50 lat będzie już Zachodni Kalifat Europejski z małymi strefami białych na wschodzie jak Polska. Trzeba być wyjątkowym debilem by nie dostrzegać zagrożenia, jakim jest islam wojujący wyjątkowo wrogi białym. Kiedyś próbowali podbić całą Europę siłą militarną i to po części tylko im wyszło. Obecnie, strategia jest już odmienna. Nie stosuje się harmat z prochem tylko bomby demograficzne, które w dłuższej perspektywie jednak są jeszcze bardziej skuteczne, gdyż cel się i tak osiągnie nie niszcząc infrastruktury zbudowanej przez białasów. Banda leming ozy na czele z królem Jewropy Tuskiem ma ten cel ułatwić w imię jakiegoś chorego instynktu samobójczego. Jest to typowa psychopatia samobójcza i takich zboków należy eliminować z życia politycznego.

Obrazek użytkownika Andy51

14-10-2018 [16:03] - Andy51 | Link:

A w tym wszystkim o czym piszesz pomaga im Soros.