Po skandalu w Legionowie, feministki w mysiej dziurze

PO idzie drogą Niemców, tam to ponad 2 lata temu ciapaci masowo molestowali na Sylwestra w kolonii kobiety, „wolna niemiecka prasa” milczała tydzień zanim upubliczniła tę wiadomość.

Podobna rzecz się miała w Legionowie, tam to obecny prezydent Legionowa i kandydat w tych wyborach ( notabene do wybuchu skandalu) członek PO, pozwolił sobie na seksistowskie zachowanie do kobiet, ale opinia publiczna nie czekała tydzień jak w Niemczech, lecz dwa tygodnie.

Pani od seksu, pani jest za ładna, pani napalona, itd. Co ciekawe cham z Legionowa mówił to w obecności bardzo ważnej osoby z PO rzecznika tej partii pana Grabca, który rechotał z knajackich wypowiedzi pana Romka, by na koniec  wręczyć mu szablę.

Ponoć na konwencji była również pani Pihowicz, która czuła się molestowana gdy ktoś spojrzał na nią na komisji to czuła się molestowana.

Ciekawe, że nikt nie zaprotestował gdy kobiety były obrażane był rechot, nawet same zainteresowane siedziały cicho.

Feministki, które skandowały ten rząd obalą kobiety jakoś milczą, czy to znaczy , że swoi mogą obrażać kobiety, nie ma protestów kobiet pod urzędem miasta Legionowa, koalicjantka Grzesia pani Nowacka znana feministka jakoś milczy, pani  Lempart też się gdzieś zapodziała.

Oczami wyobraźni widzę co by się działo w środowisku feministycznym, gdyby takie słowa powiedział jakiś prawicowy  burmistrz czy prezydent miasta.

A tak cisza, nie ma oburzenia lewicowych czy liberalnych mediów, które liczą na to, że sprawa przycichnie.

Widać jak na dłoni , że feministki używane są do celów politycznych zwłaszcza przeciwko kościołowi i obecnemu rządowi.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

08-10-2018 [21:20] - xena2012 | Link:

Strasznie mnie rozbawia wyraz ,,seksisowski'',bo co on właściwie ma oznaczać ? Teksty pana z Legionowa są seksistowskie czy raczej chamskie i siermiężne? A czy jeśli jakiś mężczyzna pocałuje mnie w rękę to jest to gest ,,seksistowski'' czy raczej dzentelmeński?Nad czym tu się zastanawiać i po co histeryzować skoro bez echa przechodza wulgaryzmy i odzywki ordynarne i prostackie w wykonaniu różnych Hołdysów,Nergali czy Gretkowskiej?Czy oni nie powinni tez zostać napiętnowani? Nie bronię ćwoka z Legionowa ani Grabca i jego szabli z chińskiego sklepu za 2,99 zł  jako prezentu.

Obrazek użytkownika Andy51

09-10-2018 [09:12] - Andy51 | Link:

Masz rację teksty są takie jak piszesz, ale pisząc seksistowskie użyłem nowomowy poprawnie politycznej.

Obrazek użytkownika Andy51

09-10-2018 [09:12] - Andy51 | Link:

Masz rację teksty są takie jak piszesz, ale pisząc seksistowskie użyłem nowomowy poprawnie politycznej.

Obrazek użytkownika Lektor

10-10-2018 [11:24] - Lektor | Link:

Panie, te całe feministki dosłownie płaczą, że nie są kandydatkami do rady miasta Legionowa. One wręcz tęsknią za takim ogrem jakim jest smogorzewski !

Obrazek użytkownika Andy51

10-10-2018 [12:23] - Andy51 | Link:

Może i tak jest.