18 lat Kubali, 18 lat Komendy

Dwaj panowie K, których łączy cyfra 18, a z którymi tak okrutnie chociaż z każdym inaczej „ rozprawił” się polski wymiar sprawiedliwości.

Pan Komenda skazany za zbrodnie, której nie popełnił, wyszedł po 18 latach spędzonych niewinnie w więzieniu. Jak mówią niektórzy, więźniowie mają w jakimś stopniu kodeks honorowy, chodzi o dwa przestępstwa; gwałt i pedofilie.

Ci co popełnili takie przestępstwa w więzieniu maja piekło na ziemi i strażnicy muszą chronić takich skazanych, przed innymi więźniami, którzy w stosunku do takich współwięźniów są bezwzględni.

W małej miejscowości pod Wrocławiem została popełniona zbrodnia, zgwałcono i zamordowano 15 letnią dziewczynę. Ktoś musiał zostać skazany, ale ponieważ zamieszanymi w tę zbrodnie byli synowie wpływowych i bogatych rodziców, cały lokalny układ milczał i robił wszystko , żeby kogoś skazać byle nie sprawców.

W skład tej grupy wzajemnej adoracji wchodzili sędziowie, policja, świadkowie. Mimo tego, że dowody były wątpliwe  i Komenda mógł wyjść wiele lat temu, dopiero za rządów PiS znalazł się prokurator, podważył wyrok i niesłusznie skazany wyszedł na wolność.

Pan Komenda będzie występował o odszkodowanie ponoć 18 mln zł. ale moim zdaniem to nie tylko Skarb Państwa powinien partycypować  w słusznym odszkodowaniu, ale również sędziowie, którzy wydali ten skandaliczny wyrok.

Drugą skandalicznie skrzywdzoną przez nadzwyczajną kastę jest pan Kubala. Diler samochodowy z Wałbrzycha niesłusznie aresztowany pod zarzutem  niepłacenia cła stracił wszystko.

Rodzinę, firmę dobre imię walczy s polskim wymiarem sprawiedliwości 18 lat. Mimo tego, że SN uniewinnił go od stawianych mu zarzutów jest bankrutem z komornikiem „ na karku”. Okazuje się, że w Państwie
Polskim można zniszczyć człowieka i nie dać mu ani grosza odszkodowania za stratę biznesu, rodziny i być z siebie zadowolony.

Tak działa kasta, kasta , która nadal chce być bezkarna i nie odpowiadać za swoje czyny.

Dwa przykłady , dwa złamane życia , jeden spędził niewinnie 18 lat w więzieniu , drugi jakby żywcem wzięty z filmu „ Układ zamknięty” .
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

25-09-2018 [11:30] - xena2012 | Link:

A czy ktoś w ogóle pyta na jakiej podstawie sąd wydał takie skandaliczn wyroki ? Jakie są kompetencje tych sedziów ? Dwie sprawy tu podane to zaledwie maleńki ułamek spraw żle poprowadzonych, z szokującymi wyrokami niszczacymi życie i dorobek obywateli. Skupiliśmy sie na napietnowaniu sędziów kradnacych jakis tam sprzęt a nie rozpatrujemy przydatności do pracy w sądownictwie ludzi kompletnie do niej się nie nadających bądź wydający wyroki na telefon i politycznie zaangażowanych. Skarb Państwa zapłaci za niesłuszne wyroki,zapłaci też  odszkodowanie dla gangstera któremu dobrotliwy sedzia Tuleya przyznał ponad 400000zł za dyskomfort w celi.Proszę sobie porównać ów ,,dyskomfort'' w przypadku pana Komendy i w przypadku bezczelnego gangstera.A jednak sedzia Tuleya pomimo skandalicznego wyroku nadal tkwi na stanowisku a nawet udziela sie politycznie .Może nawet kasta przyznała mu podwyżkę.Zbyt małe jest nagłosnienie takich problemów jak wyroki wziete z sufitu niekiedy niezgodne ze zdrowym rozsądkiem.Czy to nie daje do myślenia?Studio Polska to za malo zeby pokazać degrengoladę kasty.

Obrazek użytkownika Andy51

25-09-2018 [12:46] - Andy51 | Link:

Jeżeli dodam do Twojego komentarza skandaliczne wyroki kasty w W-wie w sprawie 120 letnich i więcej spadkobierców nieruchomości w Warszawie, to będziemy mieli prawie całkowity obraz bezmiaru zła wyrządzonych przez sędziów. Co ci sędziowie jeszcze robią w sądach.

Obrazek użytkownika ruisdael

25-09-2018 [11:41] - ruisdael | Link:

A ja tracę wiarę w możliwości sprawcze tego rządu.

Obrazek użytkownika Andy51

25-09-2018 [13:26] - Andy51 | Link:

Masz prawo.

Obrazek użytkownika angela

26-09-2018 [08:52] - angela | Link:

Obawiam się,  ze ta  kasta, co ignoruje prawo,  to nadzwyczajni przestepcy w togach.
Wzieto ich za skore, a w perspektywie świeci oslepiajaco cela+.
Maja wiele do stracenia, a ich arogancja i  bezczelność bierze sie z tego, ze mają poparcie z zewnatrz tych, ktorym zalezy na  sianiu niepokojow w Polsce. 

Obrazek użytkownika Andy51

26-09-2018 [10:21] - Andy51 | Link:

Jest tak jak piszesz.