Karma wraca do PO ze zdwojoną siłą

Przedstawiciele totalnej opozycji nie skorzystali z okazji żeby siedzieć cicho. Chodzi o wizytę PAD w  Białym Domu i spotkanie z Prezydentem Trumpem. Ponieważ spotkanie było bardzo udane totalni i ich medialni  sprzymierzeńcy zaczęli szukać dziury w całym.

I znaleźli , na jednym ze zdjęć PAD w Gabinecie Owalnym, PAD stoi podpisując jakiś dokument a Prezydent Trump siedzi za biurkiem. To, że w Gabinecie Owalnym ma prawo siedzieć tylko Prezydent Trump ich nie interesuje. Na PAD wylała się fala hejtu a dziennikarze wspierający totalnych stawali wręcz na głowie, żeby Polakom wmówić jakieś wymyślone w ich głowach androny.

Jak to bywa z karmą powróciła ona  ze zdwojoną siłą, przedstawiającą wizytę Bronka w Białym Domu i  jego wywody   na temat bigosowania, pilnowania żony  i polowania. Nawet Obama nie wiedział o co chodzi Bronkowi, a wizyta ta okazała się wielkim blamażem nie tylko dla  Komorowskiego ale i całej Polski.

Szczególnie dla polskojęzycznej niemieckiej prasy PAD stał się obiektem drwin. Ale nie ma się co dziwić, USA postawiły Niemcy do pionu, stąd żółć niezadowolenia musiała się gdzieś wylać i padło na niemieckie polskojęzyczne tytuły w Polsce.

https://wpolityce.pl/polityka/413041-krzywa-rzeczywistosc-polskie-tabloidy-szydza-z-prezydenta
https://wpolityce.pl/polityka/413029-szczerski-zartobliwie-o-zdjeciu-z-gabinetu-owalnego
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

20-09-2018 [12:36] - Jabe | Link:

Może podpisywał listę obecności? No bo umowy podpisuje się tak, żeby widać było, że strony są równorzędne. No chyba że nie są.

Obrazek użytkownika gorylisko

20-09-2018 [14:58] - gorylisko | Link:

a czy pan co rano podpisuje listę, że pana organ yntelektu jest obecny ? tak, tak wiem, bywa pan na niniejszym blogu służbowo to jak panu za to płacą ?

Obrazek użytkownika xena2012

20-09-2018 [21:07] - xena2012 | Link:

Jabe na NB jest pod kątem ideologicznym,nawet chyba wierzy w to co pisze.

Obrazek użytkownika Andy51

20-09-2018 [21:19] - Andy51 | Link:

Kiedyś przydzielano smutnych panów, do takich zadań. Widać , że w środowisku tego pana tradycja nie ginie.

Obrazek użytkownika xena2012

20-09-2018 [21:14] - xena2012 | Link:

Jak już jestesmy w temacie krzeseł warto wspomnieć wizytę Merkel i Sarkoz'ego w Polsce za panowania Komorowskeigo.Najpierw głowy Francji i Niemiec wymokły na deszczu a później stały niezdecydowanie w sali a gościnny Komorowski sam klapnął na krzesło.

Obrazek użytkownika Andy51

20-09-2018 [21:17] - Andy51 | Link:

Wiadomo, że totalni chcieli zdyskredytować wizytę PAD, ale wyszło im to tak jak zwykle.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

20-09-2018 [21:21] - wielkopolskizdzichu | Link:

"USA postawiły Niemcy do pionu"
Kiedy i gdzie, nastąpiło to postawienie? Ot logika chłopa, zamiast troszczyć się o własną krowę, modlitwa o śmierć krowy sąsiada.

BTW
Spadek produkcji w Niemczech oznacza wzrost bezrobocia w Polsce, niestety USA nie planują zakupów naszych produktów, ani inwestowania w produkcję na terenie RP.
Wprost odwrotnie, chcą by ich produkty były kupowane przez nas.