Tuleya , sędzia broniący bandytów

Nie wiem czy Tuleyi zwanego sędzią jest bliżej do polityki czy do wymiaru sprawiedliwości . Wydaje się , że sędzia Igor Tuleya jest typowym resortowym dzieckiem , na którego światopogląd na pewno miała matka  Lucyna Tuleya była pracowniczka Służby Bezpieczeństwa.

Jak mówi polskie przysłowie „ czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci”. Będąc nie wiadomo czym czy sędzią czy politykiem, stoi w rozkroku.

Sędzia Tuleya jest typowym syndromem  resortowego dziecka , którego działanie i myślenie  polega na działaniu wbrew interesom Polski i na mentalnym podporządkowaniu się "silniejszemu".

Do 2015 r. sędziemu Tuleyi w zasadzie nic nie przeszkadzało, przełom nastąpił gdy władze zdobył PiS i interesy resortowych dzieci i sędziów zostały zagrożone, wówczas uaktywnił się sędzia.

Ten apolityczny sędzia chodzi na marsze KOD, działa na rzecz bandytów, jak w przypadku gangstera Boguckiego, któremu przyznał 264 tys. zł. zadośćuczynienia, ponieważ  "warunki uwłaczały godności człowieka" a jak napisał poseł Wąsik   -  zadośćuczynienia gangsterowi było za to, bo w celi było duszno.

Nic nie mam przeciwko zadośćuczynieniom dla gangsterów, ale niech płaci za nie sędzia , które je przysądził a nie obywatele.

Na nieszczęście dla pokrzywdzonych sędzia Tuleya sądzi sprawę bardzo groźnego „gangu mokotowskiego” tzw. obcinaczy palców.

Nie patrząc na poszkodowanych pan sędzia wykorzystał tą sprawę do prywatnej wojny z rządem i zadał pytanie do TSUE w sprawie niezawisłości sędziów, co ciekawe, sprawa brutalnych gangsterów i ich ofiar niespecjalnie go interesuje.

Widać po raz kolejny , że sędzia Tuleya przyznając odszkodowanie gangsterowi i opóźniając proces „gangu mokotowskiego” działa w ich imieniu.

Czas najwyższy żeby Izba Dyscyplinarna SN zajęła się politykiem udającym sędziego.
 
 
http://telewizjarepublika.pl/kim-jes t-sedzia-igor-tuleya,58268.html
http://niezalezna.pl/93238-bo-w-celi-bylo-duszno-gangster-bogucki-z-odszkodowaniem-uzasadnia-znany-sedzia
https://wpolityce.pl/polityka/372502-krocie-dla-mordercy-laskawosc-dla-lapowkarza-i-przyjazn-z-medialnym-salonem-iii-rp-top-10-przypadkow-sedziego-igora-tulei-wideo
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Art

11-09-2018 [13:29] - Art | Link:

Kiedyś robiła dokładnie to samo sędzina Piwnik.I to z takim nazwiskiem.Teraz po latach wyciszenia powraca na siłę w różnych "Wsieci" i w "Całą prawdę,całą dobę".Tuleja też ma niezgorszy życio rys.Tylko jakby w drugą stronę.No i jest dość młody więc posądzi nam jeszcze ze 20 lat.Ilu zbrodniarzy można jeszcze uszczęśliwić przez 20 lat?

Obrazek użytkownika Andy51

11-09-2018 [13:48] - Andy51 | Link:

Przykłady, jakieś linki, że sędzia Piwnik robiła tak samo.

Obrazek użytkownika Art

11-09-2018 [15:14] - Art | Link:

Mam prawo podejrzewać,że jesteśmy w podobnym wieku,więc nie możliwe żeby Pan tej chucpy nie pamiętał.Chytry Miller powołał ją w ministry i tym samym upupili aferę wszystkich afer-FOZZ.Jeden ze znalezionych linków jest z Gaz Wyb,za który przepraszam,ale tam jest najbardziej obszernie to opisane.
https://www.tvp.info/13735399/...

http://wyborcza.pl/1,76842,494...

https://www.bankier.pl/wiadomo...

https://www.money.pl/gospodark...

Obrazek użytkownika Andy51

11-09-2018 [16:36] - Andy51 | Link:

jeżeli powołuje sie Pan na GW , to nie mamy o czym mówić.

Obrazek użytkownika Francik

12-09-2018 [08:40] - Francik | Link:

A może warto zapoznać się z zalinkowanymi tekstami, skoro się o nie prosiło, zamiast z góry dyskredytować adwersarza, tylko dlatego, że jedno ze źródeł jest nielubiane. Akurat tekst Kurskiego jest sensowny, daje nieco inny obraz sędzi Piwnik niż "szeryf w spódnicy". Wtedy w wybiórczej była inna "mądrość etapu".

Obrazek użytkownika Andy51

12-09-2018 [15:15] - Andy51 | Link:

Nie warto, ja prosiłem o linki, ale nie z GW.

Obrazek użytkownika Jan1797

12-09-2018 [19:28] - Jan1797 | Link:

Cóż drogi Andy, od dzisiaj zapewne, będą linki (Acta 2)obowiązkowe i zakazane?
Co się tyczy obowiązkowych, nie mam nic do zapakowania (czytaj; ukrycia) a samo opakowanie
uważam za wielce niehigieniczne. Totalnym liberałom polecam „Zakazane piosenki”, w ich tekstach
jest adekwatna odpowiedź dla dominatorów prawdy z UE którzy wespół z Putinem poszli w zamordyzm
zgodnie z zakorzenionymi tradycjami.
Linku nie będzie, choć korci, miast tego, ludowa prawda; oliwa sprawiedliwa, zawsze g.... na wierzch .....
Trzymam kciuki za Braci Węgrów i Grzechga
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika Andy51

12-09-2018 [21:50] - Andy51 | Link:

Za  Braci Węgrów trzeba trzymać kciuki.