​Tchórz Duda, nie kandydat na prezydenta a szef Solidarności

Prezes Jarosław Kaczyński na 13 grudnia zapowiedział wielką manifestację w Warszawie w proteście przeciwko  nieprawdziwym i nierzetelnym wyborom. W każdym demokratycznym kraju demonstracje są dozwolonym prawnie i akceptowaną formą wyrażenia przez opozycję lub inne grupy społeczne sprzeciwu.
W Polsce, data 13 grudnia jest datą symboliczną to w tym dniu tzw. władza ludowa w grudniu  1970 r. wprowadziła podwyższenie cen żywności  efektem czego były strajki wyprowadzeniem przez tow. Jaruzelskiego wojska na ulicę i mordowaniem dziesiątków robotników, w Gdańsku, Gdyni, Szczecinie i Elblągu. Ten sam towarzysz Jaruzelski ponad 10 lat później w 1981 r., bojąc się przemian demokratycznych głoszonych przez „Solidarność” wprowadził stan wojenny, gdzie równie tak jak w 1970 r wojsko dowodzone przez Jaruzelskiego, strzelało do robotników , zabijając wielu z nich.

Obecna władza , próbuje przedstawić  zapowiadaną demonstrację jako próbę podpalenia Polski, w ten ton włączają się prorządowe szczekaczki  z mediów i tabuny propagandzistów w nich pracujących.

Ciekawą   postawę, przyjął szef „Solidarności” Piotr Duda. Zachowuje się jak koncesjonowany przez władze związkowiec. W całej Europie związkowcy walczą o swoje prawa. W ostatnim czasie strajki były  we Włoszech, Portugalii, Belgii, Hiszpanii, Grecji , Niemczech.  W Polsce przeciwko niepopularnym posunięciom rządu OPZZ zorganizował  kilka pikiet.

Piotra Dudy i jego „Solidarności” jakoś w ostatnim czasie nie było widać , ale do czasu, na wieść o tym , że  13 grudnia  Prezes Kaczyński organizuje marsz idagowany przez  komisarza medialnego z TVP-info, zachował się po rosyjsku, uszy po sobie, ruki po szwam. Chcąc dać Panu Bogu świeczkę a diabłu ogarek powiedział:  „Oficjalnie związek nie bierze udziału w marszu. Nie będzie takiej decyzji” i zaraz potem, nie wolno odmawiać ani PiS, ani innej partii marszu i dalej, na pewno ci członkowie „Solidarności”, którzy kandydowali w wyborach samorządowych z list PiS, powinni być na marszu. Z apelem o to zwrócił się do nich prezes Kaczyński i mają do tego prawo”.

Jak mówi przysłowie „ pokorne ciele dwie matki ssie” , Piotr Duda chce zadowolić i Kopacz i Kaczyńskiego, jego "wielka odwaga” została ukazana w całej okazałości. 
 
http://wpolityce.pl/lifestyle/...
http://niezalezna.pl/61681-pis...
http://www.tvn24.pl/wiadomosci...
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika felek

04-12-2014 [10:39] - felek | Link:

"Ciekawą postawę, przyjął szef „Solidarności” Piotr Duda. Zachowuje się jak koncesjonowany przez władze związkowiec."
On się tak zachowuje, bo on JEST koncesjonowanym przez władze szefem związku.

Obrazek użytkownika Andy51

04-12-2014 [11:34] - Andy51 | Link:

Koncesjonowani Prezesi najważniejszych sądów w Polsce, koncesjonowany Prokurator Generalny, koncesjonowana demokracja, jeden wielki dramat.

Obrazek użytkownika felek

04-12-2014 [12:27] - felek | Link:

To, niestety, fakt. Wygląda na to, że tylko 13 grudnia, potem powtórka 13 stycznia, itd. może coś zmienić. Jeśli zjawi się choćby połowa zwolenników PiS. Dlatego czerwona TVP "informuje", że Kaczyński zaprasza tylko samorządowych kandydatów PiS, czyli 32 tys. ludzi. Taka liczba jest dla nich niegroźna.

Obrazek użytkownika Jean Bart

04-12-2014 [19:45] - Jean Bart | Link:

czyli co? jak chcecie przyciagnac glosy zwiazkowcow do PIS? podpuszczajac jednych przeciw drugim? teraz chcecie macic wsrod zwiazkowcow bo za rok wybory? wlasnie teraz? czy zdajecie sobie sprawe ze kazdy glos sie liczy a wy rozwalacie to wszystko? o co wam chodzi? o to by sie troche powymadrzac? czy moze powinno chodzic o skutecznosc!w zyciu nie ma swietych! w zyciu rodziny nie ma!w zyciu lokalnych spoleczenstw nie ma,w zyciu partyjnym nie ma, w zyciu narodu nie ma! trzeba i powinno sie umiec tworzyc atmosfere do zwyciestwa chocby idac na kompromisy! do cholery glos Piotra Dudy tez sie liczy dla PIS! bo wasze zasr.....e glosy nie wystarcza! kumacie?

Obrazek użytkownika Janko Walski

04-12-2014 [11:19] - Janko Walski | Link:

"Zachowuje się jak koncesjonowany przez władze związkowiec. "

Ludzie, obudźcie się, on nie zachowuje się tylko JEST. Nie koncesjonowanym przez władze związkowcem, ale nielegałem UBekistanu na czele "S" takim samym jak "Bolek" i "Święty". Jest skutkiem zakrojonych na szeroką skalę udanych działań operacyjnych i dezinformacyjnych UBekistanu w szeregach "S" pod koniec 2010 roku gdy groziło, że związek pod przywództwem Andrzeja Śniadka pozostanie silnym instytucjonalnym wsparciem dla wolnej Polski i  będzie przeciwstawiał się uczynieniu z Polski  po zamordowaniu niepodległościowych elit w Smoleńsku kondominium i eksploatowanego niemiłosiernie (tylko sam gaz jest dwa razy droższy nisz w Anglii!) w międzynarodowym podziale pracy kraju niewolników, w którym dobrze mają się tylko nadzorcy i ich pomocnicy. Przede wszystkim, że nie pozwoli zbrodni smoleńskiej zamieść pod dywan, przejąć nasze emerytury, wydłużyć czas pracy, kraść olbrzymie fundusze unijne, zniszczyć przemysł stoczniowy, wystawić na sprzedaż polską ziemię itd, itd. Duda nie tylko  skutecznie wykastrował związek, ale odpowiada za zanikanie tego wielkiego kiedyś ruchu.

Obrazek użytkownika Andy51

04-12-2014 [11:33] - Andy51 | Link:

Smutne jest to o czym piszesz ale prawdziwe.

Obrazek użytkownika Janko Walski

04-12-2014 [11:18] - Janko Walski | Link:

Oczywiście mój komentarz dotyczył Piotra Dudy a nie Andrzeja Dudy kandydata Prawa I Sprawiedliwości na prezydenta.

By ochronić szanownych czytelników przed szokującymi odkryciami, pozwolę sobie zauważyć, że ze znanych Dud jest jeszcze Maciej Duda z Polskiego Koncernu Mięsnego i Ondrej Duda słowacki piłkarz występujący na pozycji pomocnika w polskim klubie Legia Warszawa.

Obrazek użytkownika Janko Walski

04-12-2014 [11:27] - Janko Walski | Link:

Fachowcy od ludzkiego mózgu twierdzą, że po stronie odbioru znika "nie".  Wynikałoby z tego, że większość tytuł odbierze tak:

"​Tchórz Duda, kandydat na prezydenta, szef Solidarności"

Właśnie dokonało się udane doświadczenie autopsji. Dopiero gdy w tekście nie znalazłem żadnego śladu powyższego tytułu, ponownie przeczytałem, już poprawnie.

Obrazek użytkownika andzia

04-12-2014 [11:43] - andzia | Link:

Miałam wczoraj wątpliwą przyjemność wysłuchać rozmowę Piotra Dudy w INFO.To całe mamrotanie -bo ani stanowczej tonacji,patrzenie w blat,albo gdzieś w przestrzeń,takie prowadzenie baranka rzeź- można scedować w znanym powiedzeniu : Piotr Duda jest za,a nawet przeciw manifestacji.

Obrazek użytkownika Andy51

04-12-2014 [12:11] - Andy51 | Link:

Przyjął postawę swojego " wielkiego" poprzednika " Bolka ".

Obrazek użytkownika wandaherbert

04-12-2014 [14:57] - wandaherbert | Link:

nigdy mu nie ufalem -jego fałszywe oczy cos mowią-obym się mylil

Obrazek użytkownika felek

04-12-2014 [12:20] - felek | Link:

Taki sobie - Bolek bis. Pozdrawiam.:)

Obrazek użytkownika Studentka

04-12-2014 [12:49] - Studentka | Link:

Przewrotny,podły, poniżej pasa tytuł, szczególnie, że lemingi przelatujące tytuły NB, czytają tylko tytuły. Tytuł w stylu "za, a nawet przeciw". Wrzód V kolumny zaczyna zbierać.

Obrazek użytkownika Janko Walski

04-12-2014 [13:53] - Janko Walski | Link:

Proszę spojrzeć na mój komentarz 2014-12-04 [11:27]

Obrazek użytkownika Studentka

04-12-2014 [14:38] - Studentka | Link:

Jestem pewna,że nawet wszyscy z nas tak ten tytuł odczytali i jestem pewna,że autor napisał ten tytuł tak,a nie inaczej celowo, dlatego uważam,że to było bardzo podłe. Bardzo też pouczające; uważać na fałszywych proroków!

Obrazek użytkownika Janko Walski

04-12-2014 [20:57] - Janko Walski | Link:

A ja nie wiedziałem o tym niewidzeniu "nie" przez odbiorców. Uświadomił mnie dopiero specjalista od reklam, gdy użyłem kiedyś w reklamie  sklepu internetowego zwrotów z tą partykułą-niewidką typu "ten wybór (...) nie zawiedzie twoich oczekiwań". Odbiór jest fatalny:  "ten wybór (...) zawiedzie twoje oczekiwania".

Obrazek użytkownika wandaherbert

04-12-2014 [19:50] - wandaherbert | Link:

niestety nie moglem znalez tego komentarza -nie ma go

Obrazek użytkownika Andy51

04-12-2014 [18:48] - Andy51 | Link:

Masz kłopoty czytania ze zrozumieniem kilku wyrazów ? 

Obrazek użytkownika Studentka

04-12-2014 [20:18] - Studentka | Link:

Nie przypominam sobie,żebyśmy przechodzili na ty.