Złodziej mówi, że PiS wziął pieniądze.

Niczym chwasty w ogrodzie pojawiły się na bilbordach nowe hasła partii miłości  nazywającą się Koalicja Obywatelską 9PO+N). PiS wziął miliony a wszystko drożeje. Ja się pytam, co wziun i co drożeje?

Idąc od ogółu do szczegółu to faktem jest, że PiS wziął pieniądze mafii Vatowskiej i przeznaczył, na program 500+, 300+, na bezpłatne leki dla seniorów powyżej 75 roku życia, podwyższył stawkę godzinową, podwyższył płace minimalną, itd.

Faktem jest, że PiS a raczej rząd wziął się za wszelkiego rodzaju aferzystów, przekręciarzy, a pieniądze nie giną w „czarnej dziurze” jak to było za rządów PO,PSL, tylko przeznaczane są dla obywateli w postaci transferów socjalnych i na inwestycje.

Ponieważ tzw. Koalicja Obywatelska nie ma nic do zaoferowania, zostało jej szczucie, judzenie, czarny pijar.

Ci , którzy tak wiele mówili o mowie nienawiści , stworzyli z tej mowy Himalaje nienawiści, czego dowodem jest chociażby ostatni bilbord przeciwko  PiS. O słownictwie i epitetach nie wspomnę członków tej partii nie wspomnę.
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Lektor

21-08-2018 [12:11] - Lektor | Link:

Super notka i super tytuł !!!
Ci ludzie kłamią jak najęci, na każdym kroku. Oszukiwali nas począwszy od Magdalenki i grubej kreski, poprzez transformację i wyprzedaż majątku narodowego za bezcen.  To za ich rządów doszło w historii Polski do największych oszustw narodu polskiego: - tylko w ciągu 3 dni ukradli Polakom 153 MLD z OFE beszczeszcząc Kostytucję, przyzwolili mafiom watowskim PO i PSL wykraść ponad 250 MLD z budżetu państwa,  tylko w przeciągu 8 lat naliczyliśmy ok 42 afery złodziejskie i korupcyjne. To za ich rządów jednych Polaków wyrzucano z ich domów i mieszkań (złodziejska reprywatyzacja), innych grabiono z oszczędności (Amber Gold, GetBack). 
To są normalni przestępcy !   
Wystarczająco długo traktowaliśmy ich normalnie, ale miarka się przebrała i skoro bojkotują nawet najważniejsze święta i obchody narodowe, to udowadniają, że nie są Polakami, oni bojkotują naród polski. Ich drażni polski patriotyzm.  Ich postępowanie to jakaś schizofrenia.  
A zatem ignorujmy ich i traktujmy jak przyjezdnych, gdzieś ze wschodu, albo jako ludzie znikąd, ludzie nienawistni, bez przeszłości, bez historii, kultury. Oni nigdy nie byli Polakami, a ich hasłem jest „Polskość to nienormalność”.  Niech pracują, ale bez angażowania się publicznego. Część z nich po prostu wymrze, część ulegnie mutacjom, a część z nich z pewnością wyjedzie.
Polacy, ich trzeba, podobnie jak z palikociarnią, odsunąć od życia politycznego i publicznego. Nie denerwujmy się na nich, a pomóżmy im. Pomóżmy im odejść do ich domów, rodzin, na łono natury i nie głosujmy już nigdy więcej na nich. Pierwsze ich usuwanie, lub odsuwanie odbędzie się już 21.10.2018.
Zróbmy wspólnotę bez tych łajdaków !!!  Oni zresztą sami ze wspólnoty narodowej odeszli wyznając zasadę „polskość to nienormalność” !!!
 

Obrazek użytkownika Art

21-08-2018 [12:45] - Art | Link:

Pięknie napisane,tylko ...
Właśnie,tylko nikt nie siedzi.Bo przecież nie będziemy liczyć płotek i słupów.

Obrazek użytkownika Andy51

21-08-2018 [13:57] - Andy51 | Link:

Dziękuję.

Obrazek użytkownika Art

21-08-2018 [15:07] - Art | Link:

Przepraszam,dopiero co zatrzymali Tenenbauma czy może Srula,ale przezornie nazwał się staropolskim-Mossakowski.I znowu źle,nazwał się M.

Obrazek użytkownika Andy51

21-08-2018 [18:11] - Andy51 | Link:

Brawo.

Obrazek użytkownika Jabe

21-08-2018 [16:01] - Jabe | Link:

Kto ukradł resztę pieniędzy z OFE?

Obrazek użytkownika xena2012

21-08-2018 [17:01] - xena2012 | Link:

Po co to pytanie? PO z PSL ukradli całość,oni nie pogardziliby nawet resztką choćby to była tylko złotówka.

Obrazek użytkownika Jabe

21-08-2018 [18:22] - Jabe | Link:

Obrazek użytkownika Dorota M

21-08-2018 [15:51] - Dorota M | Link:

Nie rozumiem dlaczego rząd ma sie tłumaczyć z bilbordów PO, zamiast postawić swoje i do tego nośne. Bilbordy o Kaczyńskim i te o pieniądzach działają na ludzi. Mam na to dowód. Moja znajoma, które była raczej obojętna politycznie, własnie tymi słowami z bilbordów wypowiedziała się dodając do tego oburzenie, własnie na PIS. Dementowanie potem i przypominanie o wsparciu społecznym, juz nie działa. Jak PIS nie weźmie się za pijar, to z kretesem przegra wszystkie wybory. Ludzie maja bardzo krótką pamięć, a większość to tłum podatny na ordynarną manipulację. możemy sie oburzać, ale tutaj chodzi o skuteczność, a w sumie działania zdrajców zaczynają przynosić owoce.

Obrazek użytkownika Jabe

21-08-2018 [16:00] - Jabe | Link:

PiS wziął pieniądze mafii vatowskiej i za to podwyższył stawkę godzinową i płace? Prawda jest taka, że bierze, gdzie się da, by szumnie rozdawać w nadziei, że ludzie się nie zorientują i z wdzięczności będą nań głosować.

Obrazek użytkownika xena2012

21-08-2018 [17:02] - xena2012 | Link:

To gdzie Pan znalazł to ,,gdzie się da''?

Obrazek użytkownika Andy51

21-08-2018 [18:12] - Andy51 | Link:

To Jebe, nie zwracaj uwagi.

Obrazek użytkownika Jabe

21-08-2018 [18:21] - Jabe | Link:

Tzn. tak, by nie było głośno o podwyżce podatków. Inne sposoby naliczania, zamrażanie stawek, itp. Wyjątkiem była chyba opłata paliwowa, o której się mówiło. Był też podatek od kredytów. Coś też słyszałem o podatku od niezrealizowanych zysków kapitałowych (być może przekręciłem). Czyli gdzie się da, jeśli się uda. Mechanizm jest stary: zabierać po cichu, rozdawać z fanfarami.

Obrazek użytkownika mjk1

22-08-2018 [08:25] - mjk1 | Link:

Gdyby PiS reprezentowało polskie interesy, to podwyższyłby stawkę godzinową i płace bez zabierania komukolwiek i czegokolwiek w podatkach.
 Teraz pytanie do Jabego i Xeni mojej ukochanej. Wypowiedź Andy51 też mile widziana.
Jakie rozwiązanie tego problemu proponowali kolejno: Knapp, Kalecki, Keynes i Friedman, gdzie i kiedy wprowadzono ich rozwiązania w praktyce i najważniejsze z jakim skutkiem?
Jabe, jako wojujący „wolnorynkowiec” od patafiana w muszce, skupi się  przede wszystkim na rozwiązaniach Miltona Friedmana i szeroko je opisze wraz z uzasadnieniem. Wszyscy czekamy na Twój wykład Jabe.
 

Obrazek użytkownika xena2012

22-08-2018 [17:50] - xena2012 | Link:

Xenia moja ukochana......Kolejny po starszym młotkowym,Temperatusie i Florentynie się we mnie zakochał.Czekam na oswiadczyny.

Obrazek użytkownika Andy51

22-08-2018 [20:42] - Andy51 | Link:

Masz branie -)-)-)

Obrazek użytkownika mjk1

22-08-2018 [22:04] - mjk1 | Link:

Xeniu. Nie wierzę, że pisząc „Kochani rodzice” w liście z kolonii letnich w Juracie, oczekiwałaś oświadczyn. Wydaje mi się, choć mogę się mylić, że była to z Twojej strony forma szacunku a nie propozycja matrymonialna. Teraz już poważnie. Zadałem konkretne i precyzyjne pytanie. Zamiast odpowiedzi otrzymałem propozycję matrymonialną i podziw połączony z zazdrością Andyego51. Pytanie było skierowane przede wszystkim do Jabego. Przyznaję bez bicia, że złośliwie, bo wiem doskonale, że osobnik ten jest tak fantastycznie odporny na wiedzę a jednocześnie ma totalnie wyjałowiony mózg przez „Krula” o inicjałach JKM, że nie odpowie. Bardziej liczyłem na Twoją i Andyego odpowiedź, niestety znów się przeliczyłem. Pozdrawiam Michał.
PS. Tylko nie pisz, że nie byłaś nigdy na koloniach w Juracie. Proszę.
 

Obrazek użytkownika Andy51

22-08-2018 [22:40] - Andy51 | Link:

Próbuj dalej, nie zniechęcaj się.

Obrazek użytkownika mjk1

23-08-2018 [13:24] - mjk1 | Link:

Zdziwiłbyś się Andy51, ale coraz więcej ludzi zaczyna rozumieć, że do budowy domu potrzebne są tylko i wyłącznie, materiały, sprzęt i ludzka praca. Absolutnie nic więcej a już  na pewno nie zadrukowane papierki, wyczarowywane z powietrza przez starszych i mądrzejszych. Wiedza powszechnie dostępna na stronie Narodowego Banku Polskiego. Niestety Jabe nie kuma, ale Ty próbuj i nie zniechęcaj się.  
 

Obrazek użytkownika xena2012

23-08-2018 [15:58] - xena2012 | Link:

A plany budowy i obliczenia już nie?

Obrazek użytkownika mjk1

23-08-2018 [17:57] - mjk1 | Link:

Xeniu też, ale nie zupełnie o to chodziło. O energię i teren budowy też nie, choć są jak najbardziej potrzebne do budowy domu. Pozdrawiam słodko i lecę na basen, bo gorąco.

Obrazek użytkownika xena2012

21-08-2018 [21:18] - xena2012 | Link:

Pani Dorota pisze o słabym pijarze PiS.Ale nawet gdyby był lepszy trudno oczekiwać rezultatów.Wątpię by PiS poszedł na taki ogrom chamstwa jaki reprzentuje opozycja i próbował przebić ten mur takim samym chamstwem.Pisze tu o inscenizacji podczas wystepu zespołu metalowego w W-wie gdzie solista podrzyna gardło lalce z twarzą Kaczyńskiego,z lalki wypływa jakas czerwona ciecz.Oczywiście wiadomo że to Wałęsa sle zlecenia do każdego zespołu upraszając i podżegając do takich publicznych ekscesów.Pamietam wrzask na cały świat bo w Wrocławiu ktoś spalił kukłę Żyda co skończylo sie wyrokiem.Tu cisza.Czy PiS powinien zaragowac w podobny sposób?

Obrazek użytkownika Temperatus

23-08-2018 [19:53] - Temperatus | Link:

 @Xena
Skąd te wiadomości? Od samego Wałęsy, który zniża się do zwierzania swoich zamiarów takiej Xenie? Może w jej doborowym towarzystwie ktoś w to uwierzy, nie w takie rzeczy tam wierzą. A co do kukły to pierwsi i jak dotąd jedyni w wolnej Polsce palili kukłę urzędującego prezydenta - kto?

Obrazek użytkownika ogrodnik

21-08-2018 [21:47] - ogrodnik | Link:

Może bilbordy z treścią mniej więcej taką: PiS wziął miliony. To pętaki. My ukradliśmy setki miliardów.

Obrazek użytkownika Studentka

22-08-2018 [09:02] - Studentka | Link:

" My ukradliśmy setki miliardów"  -tym napisem pozaklejać dolne zdanie na ich bilbordach.

Obrazek użytkownika tricolour

23-08-2018 [12:30] - tricolour | Link:

Szanowny Andy,

1. Bezpłatne leki dla seniorów: na stronie http://75plus.mz.gov.pl/ wyraźnie jest napisane, że na 2,2 mln seniorów wydano 564 mln złotych czyli niecałe dwie dychy miesięcznie na głowę.
2. Podwyżka stawki godzinowej i pensji minimalnej jest w skali inflacji więc nie jest realną podwyżką tylko wyrównaniem.
3. Jeśli 500+ powoduje wzrost liczby urodzeń drugiego i kolejnego dziecka, to co powoduje spadek pierwszych urodzeń? Źródło: https://www.money.pl/gospodark...
4. 300+ no niech będzie. Tylko prosze policzyć ile płaci Pan podatków z czego wynika, że Państwo napierw łupi po cichu, ale z rozgłosem oddaje ochłapy.

Jak widać, Pański optymizm jakoś blednie...

Obrazek użytkownika Temperatus

23-08-2018 [20:03] - Temperatus | Link:

O słownictwie i epitetach nie wspomnę członków tej partii nie wspomnę.

O jakim słownictwie i epitetach mowa? Może o tych zdradzieckich mordach, kanaliach,przygłupach specjalnej troski, zdrajcach, targowiczanach, płatnych agentach i t..p., i t.d., etc.??? Oraz o całym zestawie wrzasków posła Tarczyńskiego podczas wystąpień posłów opozycyjnych  na sali plenarnej Sejmu RP, nie mówiąc już o wpisach chociażby na Twitterze jego i jemu podobnych.