Dżem vs. Defilada Niepodległości

W dniu Święta Wojska Polskiego i „Cudu nad Wisłą” w dniu 15 sierpnia,  kandydat PO na prezydenta  W-wy pokazał, gdzie ma patriotyzm.  W dniu,  w którym dziesiątki tysięcy nie tylko Warszawiaków, oglądało  Defiladę Wojska Polskiego i przemarsz rekonstruktorów, kandydat Trzaskowski poszedł kupić na jarmark dżem.

To tak jak splunięcie w twarz patriotom i żołnierzom. Jako alternatywę do radowania się z tego święta,  wierchuszka PO wolała złożyć kwiaty pod pomnikiem generała Piłsudskiego jak napisał na twitterze Trzaskowski.

Kpienie z uczuć narodowych , mam nadzieje, że Trzaskowskiemu i PO wyjdzie bokiem, a Warszawiacy „odwdzięczą” mu się przy wyborach.

„Europejczyka” Trzaskowskiego można nazwać człowiekiem wpadką, który dzielnie walczy z innymi mistrzami gatunku, Komorowskim i Petru.

PO wydawało się, że Trzaskowski jest pomazańcem bożym i prezydentura W-wy mu się po prostu należy, ale ciężka praca  kandydata Jakiego i efekt rządzenia Warszawą, przez 12 lat przez HGW może spowodować , że Warszawiacy zaufają kandydatowi PiS.
 
https://dorzeczy.pl/kraj/73933/Trzaskowski-kpi-z-defilady-wybral-jarmark.html
https://wpolityce.pl/polityka/408225-jaki-chcialbym-aby-warszawa-byla-uczciwa-o-to-walcze

 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Darek65

17-08-2018 [11:38] - Darek65 | Link:

Mylisz się, to nie jest kpienie. Oni to robią na serio, bo mają tak zaKODowane w swoich głowach, że tak to musi być. Nie doszukuj się złej woli, oni po prostu tacy są. Przez wiele lat tego nie widzieliśmy, bo właściwe media tego nie pokazywały. Jak tylko kutyna opadła, wyszła ich prawdziwa natura. Przypomina to faceta, który narobił sąsiadowi na wycieraczkę, zapukał i poprosił o papier toaletowy. Przecież nic się nie stało, sprzątam po sobie......

Obrazek użytkownika Andy51

17-08-2018 [11:54] - Andy51 | Link:

W sumie to jest logiczne co piszesz.

Obrazek użytkownika Lektor

17-08-2018 [23:19] - Lektor | Link:

Darek jest jednym z najlepszych komentatorów na NB.  Bardzo przyjemnie czyta się jego komentarze, bo są one merytoryczne i prawdziwe, ale również z dużą dozą wyczucia szczególnie politycznego. Gratuluję !!!
 

Obrazek użytkownika PIOTR Z GDAŃSKA

17-08-2018 [14:01] - PIOTR Z GDAŃSKA | Link:

"PO wydawało się, że Trzaskowski jest pomazańcem". Chciał Pan chyba napisać POPAPRAŃCEM ?

Obrazek użytkownika xena2012

17-08-2018 [18:22] - xena2012 | Link:

Może należy przesłać Trzaskowskiemu jakieś dżemy i konfitury swojskiej roboty żeby biedak nie musiał w ich poszukiwaniu szendac się w taki upał po jarmarkach.

Obrazek użytkownika Lektor

17-08-2018 [23:13] - Lektor | Link:

Czy 45 lat komunizmu i prawie 30 lat III RP nie nauczyło nas niczego ?!
Pamiętajmy, że przywiezieni z Moskwy komuniści po II wojnie światowej, mordowali swoich przeciwników politycznych i opozycyjnych. Dzisiaj są inne czasy, ale takie nawoływania jak Wałęsy, że obecnie rządzący będą wyskakiwać przez okna, Komorowskiego, że należy rządzących deskami po głowach, Stępnia, by użyć fizycznej siły do obalenia rządu, czy Sikorskiego, by dorżnęć watachę, to nawoływanie do przemocy, to nie ma nic wspólnego z demokracją, której rzekomo tak bronią.
Wystarczająco długo traktowaliśmy ich normalnie, ale miarka się przebrała i skoro bojkotują nawet najważniejsze święta i obchody narodowe, to udowadniają, że nie są Polakami. Oni bojkotują naród polski. 120 tys. ludzi oglądało defiladę. Ci ludzie są o wiele mądrzejszy od tej targowicy wybranej do parlamentu, dla której nabycie dżemu jest ważniejsze od uroczystości państwowych. Oni wyłączają się ze wspólnoty narodowej, a robiąc alternatywne imprezy udowadniają, że nie chcą być razem.  Oni wyją z tęsknoty do komuny. Bądzmy czujni, bo w wielu, szczególnie urzędach państwowych, ukrywa się ich dużo więcej, nie tylko sędziów jak ppłk Iwulski z SN, ale także urzędników jak ppor Gawor z warszawskiego ratusza.
A zatem ignorujmy ich i traktujmy jak przyjezdnych, gdzieś ze wschodu, albo jako ludzie znikąd, ludzie bez przeszłości, bez historii, kultury. Oni nigdy nie byli Polakami, a ich hasłem jest „Polskość to nienormalność”.  Niech pracują, ale bez angażowania się publicznego. Część z nich po prostu wymrze, część ulegnie mutacjom, a część z nich z pewnością wyjedzie.
Polacy, ich trzeba, podobnie jak z palikociarnią, odsunąć od życia politycznego i publicznego. Nie denerwujmy się na nich, a pomóżmy im. Pomóżmy im odejść do ich domów, rodzin, na łono natury i nie głosujmy już nigdy więcej na nich. Pierwsze ich usuwanie, lub odsuwanie odbędzie się już 21.10.2018.
Zróbmy wspólnotę bez tych łajdaków !!!