Spij spokojnie MO czuwa, przynajmniej w Warszawie

Sytuacja z rozwiązaniem pokojowego marszu w dniu 1 sierpnia przez warszawski ratusz pokazała, kto odpowiada za bezpieczeństwo, przynajmniej w Warszawie.

Pani Gawor miała dobre podstawy , wszak ukończyła szkołę im Feliksa Dzierżyńskiego w 1988 r. w szkole kuźni kadr ubeckich.

Co się robi z  demonstracjami , w ubecji wiedzieli.  Jak by tego było mało,  pani Gawor  była szkolona przez stowarzyszenie „ Nigdy więcej” to samo , które zaprosiło Antifę do rozbijania Marszu Niepodległości.

Wystarczyło jedno spojrzenie pani Gawor, żeby mogła stwierdzić, że uczestnicy  biorący udział w marszu ku czci PW, idą krokiem przypominającym krok włoskich faszystów, a okrzyki raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę, są słowami nienawiści.

Tak, że szkolona przez ubeków i obecnie przez lewaków, pani Gawor wiedziała co robi, tylko się przerachowała, bo wszystko odbyło się w spokoju, bez burd i przepychanek.

W czasie PRL było hasło : śpij spokojnie ORMO czuwa nabrało nowego znaczenia, przynajmniej w Warszawie, śpij spokojnie pani Gawor czuwa.
https://wpolityce.pl/polityka/407733-nasz-news-stowarzyszenie-nigdy-wiecej-szkolilo-ewe-gawor
https://dorzeczy.pl/kraj/73601/Gawor-odpowiada-na-tekst-Cenckiewicza-Przez-cale-zycie-zajmuje-sie-bezpieczenstwem.html
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika paparazzi

14-08-2018 [15:20] - paparazzi | Link:

Bez radykalnych zmian PiS długo nie pociągnie, komuna jest zaprawiona w podchodach. Na marginesie, "Spij spokojnie MO czuwa," gdzie jest Góral. Niech On sie wypowie "Wlasnie dostalem po gebie w Milicyjnej 'suce" jak za starych dobrych czasow..O grozbach i ponizeniach nie wspomne.." Link http://naszeblogi.pl/48321-w-s....

Obrazek użytkownika Andy51

14-08-2018 [16:53] - Andy51 | Link:

Dostałeś po gębie bo ci się należało.

Obrazek użytkownika paparazzi

14-08-2018 [17:07] - paparazzi | Link:

Dzięki za komentarz, :-) "Ogolnie ujmujac siedze w lokalnym Mc Donaldzie na ktorego parkingu dostalem w Policyjnej furgonetce po pysku,zrobiono mi rewizje osobista ,zkajdanowano ,naublizano,grozono pobiciem i daniem "nauczki na przyszlosc".. potem wykopano mnie z"suki" i zostawiono na deszczu z rozdziawiona i spuchnieta geba. Tak dziala "Polska Policja" w Katowicach pod swiatlym przywodztwem min. Blaszczaka..".niezla dobra zmiana"
Biuro lokalnej,Katowickiej prokuratury zamkniete..Krajowa Prok..nie odpowiada na tel...
Na posterunek nie pojde z wiadomych wzgledow..jakies pomysly ?

Obrazek użytkownika Lektor

14-08-2018 [21:36] - Lektor | Link:

Po co przyznałeś się, że jesteś poplecznikiem PO ?!

Obrazek użytkownika paparazzi

14-08-2018 [23:45] - paparazzi | Link:

Przeczytaj jeszcze raz z uwag, eee jeśli można. Wysil szare komórki. Pozdrawiam serdecznie.

Obrazek użytkownika Goral Supreme

14-08-2018 [19:45] - Goral Supreme | Link:

Poczulem sie "wywolany do tablicy"...
Czuwa nie tylko w Warszawie..W calej Polsce...
Ci bandyci narazie podkulili ogony i czekaja na Tuska wersja 2.0
Jeszcze nam dadza popalic..Problemy z Sadami to "pikus" jak przyjdzie kolej na robienie porzadku z tymi bandytami..
Kosci ktore im rzucono latwo nie oddadza...Morderstwa ( admin. na twoje zyczenie moge zalaczyc liste pomordowanych np.Ksiezy abys nie mogl uzyc argumentu w stylu "skutki procesowe)..gwalty wspolpraca ze swiatem przestepczym,masowa inwigilacja Polakow to tylko poczatek listy i  czubek "gory lodowej" tego gnoju..
PIS dal im podwyzki i awanse to siedza w miare cicho...do czasu...
Znam paru ktorzy tam pracuja..Twierdza ,ze "wrze" wsrod nich po ostatnich probach  "lamania prawa" przez PIS....Szykuja sie na konfrontacje z Polakami..Pewnie chca dopisac kolejny rozdzial po swoich dziadkach i ojcach w "walce o utrwalanie wladzy"...
Po nich kolej na Administracje Panstwowa i Lokalna...nastepnie Lekarze...Jak ktos mysli ,ze Cyrk sie w konczy w Polsce to jest w bledzie...Dopiero sie zaczyna....
 

Obrazek użytkownika Bondaree

14-08-2018 [23:13] - Bondaree | Link:

Nie będzie żadnego buntu, bo PiS da im wszystko, czego zażądają. Na przykład ustawę o broni i amunicji napisaną przez milicję na spółkę z towarzyszką komisarką Bieńkowską. Będzie można dalej trzymać społeczeństwo za mordę. A jak społeczeństwo zacznie podnosić łeb, to mu się pałą w ten łeb przyłoży jak uczył w Legionowie pewien anarchol i antifiarz. Dochodzę do wniosku, że my na ten światły rząd po prostu nie zasługujemy i naszym ciągłym mędzeniem robimy im po prostu przykrość. Nic dziwnego zatem, że postanowili sobie po prostu wymienić to podłe społeczeństwo na bardziej spolegliwe. Sprowadzi się trochę Ukraińców, Hindusów, Pakistańczyków, Uzbeków czy Nigeryjczyków i już malkontenci będą mieli zajęcie. A jak nie pomoże, to w łeb policyjną pałą. 

Obrazek użytkownika paparazzi

14-08-2018 [23:43] - paparazzi | Link:

Panie Góral, zacytowałem tylko pańskie słowa co pan doznał w odwiedzinach w kraju. Zgodnie z gramatyka dałem w cudzysłów ale nie zrozumieli. Pan Andy 51 nawet nie poczuł się do przeczytania pańskiego postu oskarżając mnie ze dostałem w mordę bo się należało. No będę ostrożny przy wjedzie do Polski.

Obrazek użytkownika Słoń Podwawelski

14-08-2018 [20:36] - Słoń Podwawelski | Link:

Komuna jeb... PiS jak chce i kiedy chce. Nie mogę już dłużej znieść tego biadolenia Niezależnej i Rządu. Weźcie się q... wasza mać karierowicze do roboty. Bo jak nie to sympatycy prawicy zrobią z tymi post-komunistycznymi fekaliami porządek, ... ale wy nie będziecie nam już więcej potrzebni.

Obrazek użytkownika Lektor

14-08-2018 [21:53] - Lektor | Link:

Słoniu, uspokój się, zrelaksuj się, najlepiej połóż się na chwilę, wyluzuj się ....  Takie zdenerwowanie się może ci przyjść do głowy i co potem ?!  Przygotuj się do wyborów samorządowych 21.10.2018.
 Tej Polski, mordowanej i niszczonej od 1939 roku przez Niemców,  i ponownie udręczonej i zniewolonej od 1945 przez peerelowską gangrenę i ZSRR, a od 1989 , kiedy oszukano Polaków przy okrągłym stole,  grabionej bezczelnie w majestacie „prawa” przez lewackich przestępców, aż do lat 2007-2015 podczas rządów studiowanych analfabetów i dewiantów polskości, złodziei, zdrajców i kłamców z PO i PSL, nie oddamy im już nigdy.
Polacy – skończmy z tym wreszcie !!!
 

Obrazek użytkownika Andy51

15-08-2018 [09:32] - Andy51 | Link:

Nie wiem czy Słoń Trąbalski to zrozumie.

Obrazek użytkownika Goral Supreme

14-08-2018 [23:16] - Goral Supreme | Link:

Obrazek użytkownika Temperatus

21-08-2018 [13:00] - Temperatus | Link:

Ta kaskada hejterskiego szamba wylewająca się z tekstu i zwłaszcza  z tzw."komentarzy" świadczy o wielkim strachu i beznadziejności,jakie PiS-owi udało się w  Polakach, nie tylko w drugim, tym gorszym plemieniu, wzbudzić.To już Brudzińskiego policja zaczyna się nie podobać? Ależ to podpra i zbrojne ramię wadzy, bez  tego ramienia może się ona rozpieprzyć.

Obrazek użytkownika Temperatus

23-08-2018 [13:15] - Temperatus | Link:

Jeśli dobrze rozumiem te  nieco zawiłe i niezwykle subtelne wywody, to Polakami są oczywiście tylko PiS-dzielcy, nieprawdaż? Do niedawna tylko oni byli patriotami, a teraz się okazuje, że  to cóś więcej - czyste polactwo!