Bohaterowie II RP i donosiciele z PRLu

Jutro 74 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego, Powstania w którym ludność Warszawy mordowana przez Niemców, Ukraińców, Żydów, była bezlitośnie mordowana. Rzeź Woli bezprzykładne barbarzyństwo mordu na 50-60 tys. cywilnej ludności , których sprawcy nigdy nie ponieśli odpowiedzialności.

Wspaniała młodzież wychowana w okresie międzywojennym stanęła do walki o godność i honor, stanęła do walki z Niemcami , niestety po 63 dniach walki Powstanie upadło, a bardzo wielu najlepszych synów i córek Polski zginęło w tej nierównej walce, po której Niemcy ze swoją germańską dokładnością   systematycznie kwartał po kwartale niszczyli Polską stolicę.

Bohaterowie wiedzieli co znaczy Polska, wiedzieli, że za swoją Ojczyznę można oddać największy dar jaki ma człowiek, czyli życie.

Niestety na ruskich czołgach przyjechała dzicz, dzicz komunistyczna, oprócz Rosjan przyjechali Żydzi, komuniści, którzy w Ubeckich katowniach znęcali się na polskich patriotach.

Wielu potomków tej zarazy pozmieniało nazwisko, trzecie pokolenie jest niby Polakami ale mentalność postsowiecka pozostała w ich głowach.

Przez 45 lat komuniści wychowali zastępy bezideowych następców, dla których dobro własne , rodziny są najwyższą wartością.

Część dzieci rosyjskich namiestników kończyło szkoły w Polsce, stali się Polakami, ale jakimi wyszło w PE , gdzie  europosłowie głównie z PO głosowali przeciwko Polsce.

Nie różnią się oni specjalnie od szmalcowników, którzy donosili Niemcom na Żydów. Teraz nie wybrani przez nikogo komisarze , chcą decydować, co Polakom wolno a czego nie.

Podejście do Powstania i spuścizny II RP, zaprezentowała PO w 2012 r. gdzie minister Mucha za publiczne pieniądze na 1 sierpnia zorganizowała koncert Madonny, co było spostponowaniem tych wszystkich, którzy zginęli w Powstaniu Warszawskim i tych , którzy jeszcze żyją.

Rząd PiS i PAD postawili na patriotyzm czego dowodem jest festiwal piosenki powstańczej, z udziałem PAD i dziesiątek tysięcy Warszawiaków.

https://www.youtube.com/watch?v=kXYTWUyE8WQ&t=30s
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

31-07-2018 [14:08] - xena2012 | Link:

Mucha nie zorganizowała koncertu Madonny w dniu 1-go sierpnia tylko w 15-go sierpnia w Swieto Matki Boskiej Zielnej.

Obrazek użytkownika Andy51

31-07-2018 [14:25] - Andy51 | Link:

Na jedno wychodzi.

Obrazek użytkownika Andy51

31-07-2018 [14:30] - Andy51 | Link:

Nie masz racji, albo masz ją częściowo. W 2009 był 15 sierpnia, w 2012, 1 sierpnia.

 

Obrazek użytkownika Lektor

31-07-2018 [18:33] - Lektor | Link:

Twierdzę z całkowitą odpowiedzialnością, że politycy PO i PSL to przestępcy zaś politycy Now. to wyedukowane przygłupy !  Polacy !  Odetnijmy się od tej cholernej totalnej opozycji raz na zawsze. Po co nam ich opinie, skoro wszystko totalnie negują ? 
Nie zgódźmy się na wspólne świętowanie z oszustami, głupami i zdrajcami i tymi, którzy chcą zrównać zboczków z tradycyjną polską rodziną, a do tego zabijać nienarodzone dzieci. Nie zgódźmy się na wspólne świętowanie z nienawidzącymi ludzi o innych poglądach politycznych, i nienawiść tego parszywego lewactwa do Kościoła:
- mówmy głośno o nich jako o przestępcach,
- mówmy o nich głośno jako o zdrajcach. To oni głosują w PE za sankcjami przeciwko Polsce,
- nie zapraszajmy tych zdrajców narodu polskiego na rocznice i święta państwowe. Zdrajcy nie powinni w nich uczestniczyć ,
- nie zapraszajmy ich do programów telewizyjnych czy radiowych, bo oni nie mają nam nic do powiedzenia oprócz kłamstw,
To za ich rządów doszło w historii Polski do największych oszustw narodu polskiego: - tylko w ciągu 3 dni ukradli Polakom 153 MLD z OFE beszczeszcząc Kostytucję, przyzwolili mafiom watowskim PO i PSL wykraść ponad 250 MLD z budżetu państwa,  tylko w przeciągu 8 lat naliczyliśmy ok 42 afery złodziejskie i korupcyjne, to za ich rządów jednych Polaków wyrzucano z ich domów i mieszkań (złodziejska reprywatyzacja), innych grabiono z oszczędności (Amber Gold, GetBack).
Ktoś zapyta, jeśli to przestępcy to dlaczego nie siedzą ?  Ano dlatego, że inna nadzwyczajna kasta przestępców będzie ich sądzić i uniewinniać. Tak ! To nie kto inny jak Rzepliński ze swoją świtą TK wydali wyrok, że kradzież miliardów z OFE było legalne ?!  Niestety, musimy czekać do końca pełnej reformy tej kasty, aby sprawiedliwości stało się zadość.
Nazwijmy ich wreszcie po imieniu !
 

Obrazek użytkownika Andy51

31-07-2018 [19:22] - Andy51 | Link:

Mocne, ale masz dużo racji.

Obrazek użytkownika Lektor

31-07-2018 [18:35] - Lektor | Link:

 Tej Polski, mordowanej i niszczonej od 1939 roku przez Niemców,  i ponownie udręczonej i zniewolonej od 1945 przez peerelowską gangrenę i ZSRR, a od 1989 , kiedy oszukano Polaków przy okrągłym stole,  grabionej bezczelnie w majestacie „prawa” przez lewackich przestępców, aż do lat 2007-2015 podczas rządów dewiantów polskości, złodziei, zdrajców i kłamców z PO i PSL  -  nie oddamy już nigdy .
Ufamy PIS i zjednoczonej prawicy, bo ci ludzie chcą nic innego tylko dobrego dla nas i dla Polski !!!  PIS to partia ludzi uczciwych i zaufanych, nieskorumpowanych o żelaznych konsekwencjach w tych sprawach, ludzi patriotycznych, odważnych i honorowych, pracowitych, uznających prawo do życia od poczęcia i wiarę katolicką. A przywódcy PIS J. Kaczyński i premier Morawiecki to najlepsi stratedzy i politycy w dziejach Rzeczpospolitej.
BRAWO PIS !!!
 

Obrazek użytkownika Andy51

31-07-2018 [19:22] - Andy51 | Link:

Tak, brawo PIS.