Totalna opozycja pod patronatem Pawki Morozowa

Komuniści po dojściu do władzy w ZSRR wykreowali bohatera, który doniósł na swoich rodziców ”Kułaków” , którzy w wyniku donosu przez własnego syna ponieśli śmierć.

Jakaż to musiała być deprawacja tych młodych ludzi a w tym wypadku kilkunastoletniego chłopca, który z przyczyn ideologicznych doniósł  partii na swoich rodziców.

Podobna sytuacja ma miejsce obecnie, gdzie po 8 latach rządzenia Polską przez koalicję PO-PSL, europosłowie tej partii, za szczyt patriotyzmu uważają donoszenie na swój kraj Polskę do nieprzyjaznej KE Polsce. Zrodził się nowego rodzaju internacjonalizm, który z Europy chce zrobić kołchoz, zamiast  związku niepodległych państw.

Żadnej refleksji, niech się dzieje co chce a my i tak doniesiemy na swój kraj, Obecnemu składowi PE składającego się w większości, liberałów, zielonych, komunistów i innej maści lewactwa, w to graj.

Suflując i pisząc europejskim posłom nieprawdziwe wiadomości, niemal wyją z radości, gdy jakiś Niemiec, Holender czy Belg, gada dyrdymały z mównic Parlamentu Europejskiego.

Dwa nazwiska Polaków żydowskiego pochodzenia Boniego tajnego współpracownika SB i Lewandowskiego, który tak de facto zniszczył polski przemysł, dają dużo do myślenia. Wspierani przez panie jedną od dorsza, drugą od pancerfausta , szkodzą Polsce jak tylko mogą.

https://dorzeczy.pl/kraj/16002/Pawka-Morozow-symbol-sowieckiej-deprawacji.html
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

06-07-2018 [11:00] - xena2012 | Link:

Przyjrzał się Pan jak podczas słynnej ostatniej debaty w PE zachował się Boni? Europoseł PiS pan Hoc zarzucił mu donosicielstwo i wspólpracę z SB a kamera pokazał jak Boni kretyńsko się śmieje udając że o niczym takim nie wie.Zapomniał jak w świetle kamer ,,przepraszał '' kolegów,a ci mu wybaczyli? Zapomniał jak szkalował Macierewicza i ciagał go po sądach zapierając się prawdziwym oskarzeniom o bycie TW? Zapomniał jak dostał w pysk od Korwina-Mikke? Czy to nie ironia,że w Parlamencie Europejskim prestiżowe i płatne miejsca zajmują takie zbuki jak Lewandowski,Thun,Boni ,Pitera ,Kudrycka?

Obrazek użytkownika RinoCeronte

06-07-2018 [11:49] - RinoCeronte | Link:

Rzeczywistość jest ciekawsza od fikcji literackiej. Zdumiewające!

Obrazek użytkownika Andy51

06-07-2018 [13:45] - Andy51 | Link:

Życie przerosło kabaret.

Obrazek użytkownika Andy51

06-07-2018 [13:44] - Andy51 | Link:

Przepraszam Cię, ale czego wymagać od k........

Obrazek użytkownika ASPAL

06-07-2018 [13:01] - ASPAL | Link:

Może mi się pozajączkowało,ale gdzieś(?) czytałem,że ów Pawka Morozow był postacią wymyśloną,realnie nigdy nie istniejącą,ale miał wskazywać właściwy sposób postępowania młodzieży sowieckiej..."kułakom i wrogom komunizmu śmierć".To tak na marginesie.Pozdrawiam serdecznie.Ale te sucze syny,o których Pan napisał,są realne,niestety....

Obrazek użytkownika Andy51

06-07-2018 [13:47] - Andy51 | Link:

Może i tak, ale g... przykleiło do tego nazwiska