Miliardy wyciekały z Polski jak woda z durszlaka.

Nie jakaś gazeta sympatyzująca z PiS, nie jakieś organy podlegające państwu, a NIK, którego szefem jest były minister sprawiedliwości i poseł PO, podała informacje, od, których włos się jeży na głowie a wszystko to działo się w czasach rządzenia Polski przez złodziei i gumofilców.

Po gigantycznych przewałach na wacie, gdzie straty państwa wynosiły ca. 250 mld. zł, złodziejskiej prywatyzacji   w W-wie, której prezydentem jest od 3 kadencji pani Hania z PO, gdzie miasto na rzecz ”lewych” spadkobierców przy współudziale sędziów i palestry straciło setki mln. zł, doszedł jeszcze jeden najprawdopodobniej jeszcze jeden przewał , ale tym razem przy udziale najwyższych czynników państwowych wicepremiera Pawlaka i obecnego krula Europy Tuska.

Okazuje się , że Polska gigantycznemu Gazpromowi niczym dobra matka darowała prawie 2,5 mld,   1,5 mld z tytułu zysku i 1 mld. z tytułu innych rozliczeń.

Polska była tak bogatym państwem, że zadowoliła się 25 mln. Nawet trybunał arbitrażowy w Moskwie , który przyznał kilkadziesiąt mln. zł PGNiG nie zrobił na gumofilcu i krulu wrażenia i lekką ręką zrezygnował z tych pieniędzy z arbitrażu moskiewskiego,

Jeżeli dodamy do tego dodamy , że to UE a nie polski rząd musiała nas bronić przed umową z Gazpromem do 2035r. to mamy całkowity obraz tych rządów.

Oprócz tych wszystkich okoliczności wspaniały negocjator Pawlak, wynegocjował prawie najwyższe stawki za dostawy gazu do Polski, pewnikiem nie mogło to się odbyć bez zgody Tuska.

Pawlak schował się gdzieś do mysiej dziury, natomiast Tusk bryluje na salonach Europy, schowany za kieckę Makreli.

Mam nadzieję, że prokurator czeka na tych panów.

https://wpolityce.pl/polityka/402153-ponad-2-mld-zl-prezentu-od-tuska-i-pawlaka-dla-gazpromu
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Czesław2

03-07-2018 [15:57] - Czesław2 | Link:

https://dorzeczy.pl/kraj/69334...
Nic nie jest czarno-białe. Nie jestem oczywiście tego w stanie zweryfikować. Zdaje się, że miała być tylko pensja bez uznaniowych nagród.

Obrazek użytkownika Andy51

03-07-2018 [19:08] - Andy51 | Link:

Nic nie jest czarno białe i z tym się zgadzam.

Obrazek użytkownika Marek1taki

03-07-2018 [19:54] - Marek1taki | Link:

2,5mld USD to taniocha nawet gdy dodać zawyżoną cenę ropy. To łatwo policzalne. Każdy to wiedział. Brakowało podania konkretnej wyceny za dniówkę podległości wobec Rosji. Nadal brakuje wyliczenia procentowego udziału zależności od Rosji, ani udziału UE na przykład. Jeszcze mniej o kosztach zależności od światowego systemu finansowego. I teraz nie wiemy jeszcze ile pójdzie na Izrael, a ile na finansowy przemysł oparty o parytet holokaustu.
Początek dobry. Czekamy na poważne kwoty. Każdy obywatel mógłby w PIT dostać nawet wyliczenie ile komu zapłacił.

Obrazek użytkownika Andy51

03-07-2018 [21:34] - Andy51 | Link:

Prawie jak wyprzedaż.

Obrazek użytkownika xena2012

03-07-2018 [20:57] - xena2012 | Link:

No cóż ,za zyczliwe spojrzenie i przyjaźń trzeba bulić,ale to chyba nie koniec. Nasza milość do Izraela i ustawa 447 też nas wycycka, za zyczliwośc pani Azari przyjdzie nam placić można więc powiedzieć że płacenie jest naszym narodowym sportem.

Obrazek użytkownika Andy51

03-07-2018 [21:34] - Andy51 | Link:

Mam nadzieję, że taki drugi Pawlak się nie znajdzie.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

04-07-2018 [11:31] - rolnik z mazur | Link:

Wyciekly i wyciekają i co z tego ? Czy ktoś za to odpowie? Nie sądze. Polacy to akceptuja, że ich się okrada.pzdr

Obrazek użytkownika Andy51

04-07-2018 [16:35] - Andy51 | Link:

Poczekamy zobaczymy.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

04-07-2018 [17:39] - rolnik z mazur | Link:

No jasne i tak będziemy czekac i czekać....i pzdr

Obrazek użytkownika Andy51

04-07-2018 [18:02] - Andy51 | Link:

Czasami to jest skuteczne, ale tylko czasami.

Obrazek użytkownika ExWroclawianin

04-07-2018 [20:21] - ExWroclawianin | Link:


 Polska po 3 latach rzadow PiS-u czyli "dobrej zmiany" nadal jest panstwem TEORETYCZNYM !!!! 

No kogo musimy wybrac w nastepnych wyborach do Sejmu aby sie to w koncu zmienilo na korzysc Polakow??? Chyba "na gwalt" potrzebna jest dzisiaj nowa polska patriotyczna partia o profilu katolickim czy chrzescijanskim dla ktorej INTERES POLSKI bedzie jej WYLACZNYM interesem....Trzeba zrobic WSZYSTKO aby Prezydentem RP w 2020 roku zostal "przetrenowany w boju" o oczyszczenie Polski z bolszewickich zaprzancow i wrogow oraz volksdeutschy pan Antoni Macierewicz.......Polska musza w koncu zaczac rzadzic POLACY !!!

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

04-07-2018 [22:19] - rolnik z mazur | Link:

Ty tak na serio?pzdr