Pomazańcy Boży, czyli ogólne zgromadzenie sędziów SN

 
Twór , którego nie ma konstytucji czyli Ogólne Zgromadzenie Sędziów SN podjął uchwałę, że sędzia Gersdorf będzie do 2020 I Prezesem SN, a ja się pytam dlaczego tylko do 2020 a nie np. do 2025 r.
To i tak sukces, bo zastępca Rzeplińskiego sędzia Biernat powiedział, że Rzepliński będzie prezesem na wieczność.

Sędziowie manipulanci i to z SN powołują się wybiórczo na konstytucje, zapominają dodać , że o przejściu na emeryturę nie decyduje Konstytucja tylko ustawa, a ta stanowi, że 65 lat jest wiekiem w którym przechodzi się na emeryturę.

To bagno w SN czegoś się boi, czego może dowiemy się, jak ta swołocz opuści SN. Potomkowie tych , którzy  ukończyli słynną Duraczówkę, której patronem był komunistyczny agent Teodor Duracz. Centralna Szkoła Prawnicza popularnie nazywaną „Duraczówką” – stalinowska szkoła prawnicza funkcjonująca w latach 1948–1953, umożliwiała po ukończeniu dwuletniego kursu zajmowanie stanowisk sędziów i prokuratorów w PRL, tych, którzy wydawali wyroki śmierci na najlepszych synów  RP.

To od nich uczyli się prawnicy i przekazywali komunistyczną prawniczą pałeczkę, z niemalże guru prawników Andrejewem na czele.

Monteskiusz mówił o równowadze władzy ustawodawczej, uchwałodawczej i sądów, ale w wypadku Polski sądy były państwem w państwie i nie podlegali nikomu, tylko swoim kolegom. Naruszenie tego układu spowodowało paroksyzmy wściekłości tej nadzwyczajnej kasty ludzi i szkodzenie Polsce na wszystkie możliwe sposoby.

Sędziowie czuli się niczym pomazańcy Boży i uważali , że podlegają tylko osądowi Boga i historii, ale na szczęście obecna władza dobrała się im do d…….

http://niezalezna.pl/73312-duracz-wiecznie-zywy
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika wandaherbert

30-06-2018 [20:59] - wandaherbert | Link:

nic dodac,tylko czekac z nadzieją ,ze minister Ziobro jest dobrze przygotowany i przeprowadzi  "zabieg" perfekcyjnie.Tak się zastanawiam ,kim w rzeczywistosci jest i jaką role spelnił ten profesor,ktory twierdzil ,ze to zabagnione srodowisko dokona samoczyszczenia.

Obrazek użytkownika Andy51

30-06-2018 [22:05] - Andy51 | Link:

Był nawet kiedyś kandydatem na prezydenta , niestety, ale w głowie mu się pomieszało.