W 2015 Merkel zaprosiła gości i teraz chce ich upchnąć

 Jeżeli ktoś ma krótką pamięć , to radzę sobie przypomnieć rok 2015 i słynne  „ herzlich willkommen” Angeli Merkel.  Witanie na dworcach przez Merkel muzułmanów , ta dzicz jakby na to czekała, rzucili się setkami tysięcy do Europy , bez dokumentów, w większości nie wykształcona tłuszcza.

Pierwsi obudzili się Węgrzy stawiając płot na granicy, ileż to krytyki nasłuchał się Orban, że to niehumanitarne, itd.

Wśród ponad 1 mln muzułmanów tylko około 15% byli rzeczywiści uchodźcy, reszta to emigranci ekonomiczni, którzy walili drzwiami i oknami, bo tam mieli największy socjal.

Zaczęły się gwałty kobiet i zamachy terrorystyczne. Z tych, którzy przyjechali zaledwie 15% pracuje, a niewykształceni  muzułmanie płodzą dzieci  i biorą zasiłki.

Przecież porządny muzułmanin nie będzie pracował skoro dają zasiłki.

W końcu nawet Merkel zrozumiała, że coś jest nie tak, wybory parlamentarne pokazały jej, że jej polityka nie ma akceptacji w większości społeczeństwa.

Mając rękę w nocniku, postanowiła upchnąć po Europie setki tysięcy niepracujących muzułmanów. Żeby było ciekawiej socjalistyczny rząd włoski zezwolił na to, żeby statki  z organizacji pozarządowych opłacanych przez Sorosa dorzucili swoje ca 500 tys. czarnych z Afryki.

Ale Włosi widząc co się dzieje powiedzieli basta i dali czerwoną kartkę lewicowym rządom włoskim, a nowy prawicowy rząd zakazał statkom organizacji pozarządowych , które współpracowały z przemytnikami ludzi i odbierali ich niemal z wybrzeży Libii wpływania do portów włoskich.

Merkel szuka winnych, sama narobiła bigosu i nie wie co z tym zrobić, szuka frajerów min w krajach Europy Wschodniej min, w V4, ale nie z nami te numery Bruner.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

25-06-2018 [14:54] - xena2012 | Link:

Merkel szuka frajerów to wiemy.Tylko jak to jest u nas gdzie rząd niby to opierając się przymusowej relokacji przymyka oko na wpuszczanie imigrantów bocznym drzwiami.Premier nawet nie odpowiediał na zapytania posłanki Pawłowicz w kwestii niekontrolowanego wzrostu liczby imigrantów.Podobno tylko 3000 Uzbeków zostało przyjętych do pracy.Czy faktycznie pracują nikt nawet nie sprawdza,moze łatwiej znaleźć ich w urzędach i placówkach zajmujacych się zasiłkami.A pani Merkel pochwaliła inicjatywę migracyjną premiera,więc należy przypuszczać,że tych niechcianych,nieskontrolowanych ,,uchodźców''już zdołała upchnąć do Polski a premier mile pochwalony weźmie dodatkowy kontyngent.Po co wygibasy z uchyleniem sie od wyjazdu na miniszczyt w grupieV4 jak za plecami w Marakeszu podpisuje się zgode na relokację.

Obrazek użytkownika Andy51

25-06-2018 [14:56] - Andy51 | Link:

Tym wiadomościom podawanym w prasie, to bym specjalnie nie wierzył.

Obrazek użytkownika xena2012

25-06-2018 [18:13] - xena2012 | Link:

No to skąd mamy czerpać wiadomości?

Obrazek użytkownika Andy51

25-06-2018 [20:28] - Andy51 | Link:

Jest również internet.

Obrazek użytkownika mmisiek

25-06-2018 [18:32] - mmisiek | Link:

Tylko do tego nie trzeba prasy, w większym mieście wystarczy spojrzeć "za okno".
 

Obrazek użytkownika Andy51

25-06-2018 [20:29] - Andy51 | Link:

W Trójmieście ich tak wielu nie widać.

Obrazek użytkownika Marek1taki

25-06-2018 [20:20] - Marek1taki | Link:

Rząd się nie sprawdza w polityce międzynarodowej, w tym dotyczącej imigrantów.
Brak rozliczenia Niemców i reszty entuzjastów spraszania nielegalnych "imigrantów" za destabilizację Europy i łamanie praw unijnych. Nasz rząd godzi się by złodziej krzyczał łapaj złodzieja i tłumaczą się przed złodziejem, że nim nie jesteśmy.
Brakuje też racjonalnej polityki wewnętrznej. W zaistniałej sytuacji wojny hybrydowej wykorzystującej afrykańsko-arabski najazd nie może być mowy o konserwowaniu obecnych zasad postępowania z obcokrajowcami. Tym bardziej oczywiście nie może byś kryptomekrelizacji prawa pod pozorami potrzeb rynku pracy, cierpień prześladowanych itp. odwołań pseudoracjonalnych i pseudoemocjonalnych. Partia rządząca nie ma  w tej sprawie koncepcji adekwatnej do nowej - trwającej 2 lata - sytuacji. Gorzej - mają za ideał błędy zachodnich demoludów z lat sześćdziesiątych i kolejnych, gdy rozkręcali socjal na kredyt.

Obrazek użytkownika smieciu

25-06-2018 [23:09] - smieciu | Link:

Sorki ale ten wpis tłumaczy politykę na poziomie podstawówki.

Jak można np. napisać że „w końcu nawet Merkel zrozumiała, że coś jest nie tak”. Bawi mnie to tym bardziej gdy jednocześnie czyta się jakim to Angela jest demonem, trzyma Europę za gardło a w Polsce rządzą jej różne przydupasy. No to w końcu jak? Pani kanclerz nie rozumie czy rozumie o co biega?

Albo:
Ale Włosi widząc co się dzieje powiedzieli basta i dali czerwoną kartkę lewicowym rządom włoskim, a nowy prawicowy rząd zakazał statkom organizacji pozarządowych , które współpracowały z przemytnikami ludzi i odbierali ich niemal z wybrzeży Libii wpływania do portów włoskich.
Kolejna naiwność dla dziecka. Nie wiem doprawdy kto jeszcze wierzy że gdzieś tam (nie tylko w Polsce) partie nie są tworzone przez służby, mafie itp. Zwłaszcza we Włoszech. Gdzie po polityka jest dziedzictwem Machiavellego. Jest sztuką i jednocześnie rozrywką różnych tajnych ludków, jest chaosem dla mas a jednocześnie każdy zna swoje miejsce.
Ten prawicowy rząd nie różni się więc niczym od lewicowego poza może jedynie jakimś rytem masek wkładanych na wenecki karnawał czy masońskie rytuały.

Naprawdę nie wiem co sądzić gdy się czyta że oni „nie wiedzą”. Naprawdę, tutaj blogerzy wiedzą a oni tam w rządach, marionetki pod dyktandem służb nie wiedzą? Tak jak np. w Szwecji gdzie jakiś czas temu opublikowano zleconą dawno temu przez rząd analizę tego co się stanie gdy Szwecja otworzy się na imigrantów? I w analizie jasno przewidziano to co się dzieje dzisiaj?

Naprawdę ktoś wierzy że oni tak sobie odpieprzają różną manianę, robią z siebie głupków i błaznów jak Totalna Opozycja bo zamiast mózgów mają orzeszki? A może to wy macie orzeszki skoro takie kretyństwa bierzecie na serio?

To co się dzieje na świecie to coś więcej niż medialny bełkot, niż PiS czy Orban robiący za bohaterów broniący Europę przed najazdem. To coś ma swój cel. Kochani imigranci 2 lata temu. Źli dzisiaj. Tak jak milion dobrych Ukraińców w Polsce dzisiaj a nie wiadomo jakich jutro.
Na temat tego co się dzisiaj dzieje już dawno temu powstały dokładnie opracowania, wytyczne dla mas mediów. I tylko naprawdę dziecko może sądzić że oni wiedzą. Tak się pewnie pogubili jak w Polsce kiedy pozwolili przegrać Bulowi by wygrał nasz prezydent... nasza partia...

Patrzę na to i widzę cyrk. Ale to nic właściwie. Najlepsze jest to że ten cyrk, tą błazenadę ktoś bierze na serio. I to jest najlepsze. Myślę sobie „Rany, jak ONI mogą rozgrywać to za pomocą takich idiotyzmów, takich absurdalnych tłumaczeń, przecież nikt tego nie kupi...” Ale po prostu się mylę. Bo ONI nie zgadują, nie improwizują ale po prostu wiedzą. Wiedzą jak głupi są ludzie. Po tym jak miliony razy równali mózgi do zadanego działania, wiedzą że i teraz to zrobią. I że tandetna głupota będzie nawet lepsza. Jak w dzisiejszym kinie. Po co się starać skoro i tak lud to kupi? Wszystko.

Obrazek użytkownika Marek1taki

26-06-2018 [07:24] - Marek1taki | Link:

"Tak się pewnie pogubili jak w Polsce kiedy pozwolili przegrać Bulowi by wygrał nasz prezydent... nasza partia..."
Dobre

Obrazek użytkownika Andy51

26-06-2018 [09:12] - Andy51 | Link:

Wniosek jest jeden, powinieneś dawać nauki z uprawiania polityki.

Obrazek użytkownika Czesław2

26-06-2018 [20:26] - Czesław2 | Link:

Ja też nie wierzę w to, że Merkel sobie tak z głupia frant chlapnęła o imigrantach a potem się coś komuś przez pomyłkę nie wyszło. Patrząc na stada lewackich rządów w Europie jedynym wytłumaczeniem tego stanu jest zlecenie zniszczenia Europy które przyszło z zewnątrz. I na ten temat nie widziałem nigdzie poważnego opracowania.

Obrazek użytkownika Andy51

27-06-2018 [09:08] - Andy51 | Link:

To jest wielce prawdopodobne.