Order od prezydenta Komorowskiego dla łapówkarza

27 października Mirosław Przedpełski został odznaczony przez  prezydenta  Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski,  niecałe  trzy tygodnie później został zatrzymany przez CBA . Jest wniosek Prokuratury o tymczasowy areszt dla  Przedpełskiego. Mirosław Przedpełski  lubił się pokazywać w towarzystwie Komorowskiego i Tuska, nie krył dobrych relacji z politykami PO.   Zarówno  Komorowski jak i Tusk ,ogrzewali się w blasku sławy prezesa po zdobyciu  przez  siatkarzy złotego medalu mistrzostw świata. Przedpełski był jak  mr  Jekyll i mr Hyde.

Człowiek sukcesu biznesmen znajomy najważniejszych polityków w państwie i przyjaciel władzy, okazał się pospolitym łapówkarzem. Rodzi się pytanie, dlaczego odpowiednie służby nie  poinformowały prezydenta przed wręczeniem orderu o toczącym się śledztwie?

Komorowski nie ukrywa swoich dobrych relacji z Palikotem , byli pezetpeerowcy są jego doradcami (np. Nałęcz), o przyjaciołach z WSI nie wspomnę takie jest jego otoczenie.
Popuśćmy wodzy wyobraźni, co by propagandziści i przemysł pogardy zrobili ze św. pamięci  Prezydentem Lechem Kaczyńskim , gdyby zdarzyła mu się taka wpadka ?

http://niezalezna.pl/61412-prz...