Janusz Lewandowski wzorzec donosiciela, zdrajcy i zaprzańca

Janusz Lewandowski  albo jak niektórzy mówią Aaron Langman jest niczym, wzorzec metra w Sevres, wzorem zaprzańca, zdrajcy, donosiciela, itd. Nikt tak jak on nie szkodzi Polsce poza kapusiem Boni, Różą Pancerfaust czy w mniejszym stopniu Dżuliet od dorsza.

Człowiek, który dzięki łaskawości sądów nie poszedł siedzieć za prywatyzację Krakchemii czy innych tzw. prywatyzacji, które służyły głównie cwaniakom, gangsterom, czy kapitałowi zagranicznemu, temu by zrujnować polski przemysł, lub wyeliminować konkurencyjne w stosunku  do przemysłu w krajach zachodnich gałęzi przemysłu polskiego.

Wczoraj w PE ta menda przerosła sama siebie, apelując do Timmermansa by KE zajęła się stanem praworządności  i jej łamaniu w Polsce.

Ten  antypolak, reprezentujący interesy nie wiadomo kogo, posunął się do takiego bezeceństwa, żeby w dyskusji  obsmarować  szambem nazwisko św. pamięci  Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, próbując go wmanewrować w skandaliczny wyrok niewinnie skazanego za zabójstwo  i gwałt 16 letniej dziewczyny,  pana Komendy.

W XVIII w. za zdradę karano wieszaniem zdrajców , co pokazał na pięknie namalowanym obrazie  Norblin „ Wieszanie zdrajców”. Wieszani byli głównie targowiczanie, obecnie targowiczanie wybierani są do PE, pewnie przez podobnych do nich.

45 lat komunizmu zrobiło swoje,  dziesiątki tysięcy żydów ale nie tylko pracujących w MBP pozmieniało swoje nazwiska. Teraz uważają się za Europejczyków czego dobitnym przykładem jest rodzina Cimoszewiczów.

Polsce wychodzi bokiem brak weryfikacji i lustracji i zakaz zajmowania  stanowisk rządowych na okres 10 lat, jak to miało miejsce w wielu krajach postkomunistycznych, jeżeli do tego dodamy niezmieniony skład sędziów, którzy suchą stopą przeszli okres reformacji, co jest wynikiem dogadania się części elit Solidarności ( Geremek, Michnik, Kuroń) z reguły pochodzenia żydowskiego  z działaczami PZPR.
   
 
https://wpolityce.pl/polityka/399454-nie-dosc-ze-donosza-to-jeszcze-zwyczajnie-klamia-zaden-z-przykladow-represji-podanych-przez-lewandowskiego-nie-jest-prawdziwy
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

14-06-2018 [11:23] - Imć Waszeć | Link:

Niech zgadnę.  I znów nie znalazł się ani jeden europoseł PIS, żeby dać odpór kłamstwom tego szczurka i obsmarować jego oraz jego kolesiów. Siedzieli zadowoleni z diet poselskich oraz z diety bogatej w kawior i kiwali nogami. Tak, najwyraźniej 45 lat komunizmu robi dalej swoje.

Obrazek użytkownika Andy51

14-06-2018 [11:45] - Andy51 | Link:

Nie wiem może się znalazł.

Obrazek użytkownika ASPAL

14-06-2018 [16:51] - ASPAL | Link:

Jak sobie pomyślę,że ta szuja nosi takie samo nazwisko jak moja skromna osoba,że nie wspomnę o Robercie Lewandowskim piłkarzu....no nóż się w kieszeni otwiera!

Obrazek użytkownika Andy51

14-06-2018 [17:54] - Andy51 | Link:

Starsi bracia w wierze, zawsze starali się nosić piękne polskie nazwiska.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

14-06-2018 [18:51] - Imć Waszeć | Link:

Nie starsi tylko młodsi o parę wieków. No chyba, że chodzi o wiarę w mamonę.

Obrazek użytkownika Andy51

14-06-2018 [18:57] - Andy51 | Link:

Jak zwał, tak zwał.