Czyżby odwrót lewicy i lewactwa w Europie ale nie tylko?

Seria wyborów w Europie pokazuje, że społeczeństwa mają dość papki podawanej przez media lewicowo-liberalne i zaczęła odwracać się od tej zgubnej dla Europy poprawno-politycznej polityki  i zaczęła myśleć kategoriami konserwatywno-narodościowymi, w którym interes własnych obywateli jest ważniejszy od poprawności politycznej.

Po Węgrzech, Polsce, Austrii, Słowenii , do tych krajów dołączyły Włochy. Włochy, które stały się bazą dla wszelkiej maści mafii i gangów, przemycających ludzi do Europy wraz z ludźmi opłacanymi przez Sorosa, które 3-5 mil od brzegów Libii na statkach czekały na emigrantów a lewicowy rząd włoski nie reagował na te kryminalne praktyki, wreszcie głosami suwerena powiedział basta.

Nowy rząd składający się z partii Ruch 5 gwiazd i Ligii Północy , jednym pociągnięciem skończył El dorado mafii i emigrantów i wydał zakaz zawijania do portów włoskich statków tzw. organizacji pozarządowych, które de facto były tramwajami do przewozu emigrantów do Europy.

Podobnie kanclerz Austrii z partii prawicowej, dąży do tego, żeby w tym kraju nie było muzułmańskiego społeczeństwa równoległego i na początek zamknął  7 meczetów  i wydalił kilku najbardziej radykalnych imamów , poza tym zmniejszył socjal  i zasiłki, dla których  tak de facto przyjeżdżali muzułmanie.

Jeżeli jeszcze kilkanaście miesięcy temu lewica mogła mówić o uchodźcach, chociaż w masie emigrantów stanowili 10-15%, to dzisiaj nikt nie ma złudzeń ,  ponieważ w zasadzie na Bliskim Wschodzie skończyła się wojna się wojna, to ci , którzy walą do Europy drzwiami oknami przez Włoch, są emigracją ekonomiczną nastawioną na socjal.

Boleśnie o tym przekonali się Niemcy, gdzie z około 1 mln emigrantów pracuje tylko około 15% a reszta jest na socjalu i zasiłkach, gdyż są to przeważnie niewykwalifikowani pracownicy, o których lewica mówił, że są to inżynierowie i lekarze.    
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

12-06-2018 [13:14] - xena2012 | Link:

Proszę sie tak zbytnio nie cieszyć.Mafia czerpiąca kolosalne zyski z przemytu ludzi tak łatwo nie odpuści i będzie dziurawić łodzie już na innej trasie.Kraje tak chętnie i z otwartymi ramionami przyjmujace imigrantów zechcą teraz wypchnąć ze swojego terenu słabo asymilujacych się ,,gosci''.Zaraz pożądliwym wzrokiem zaczną zerkac na Polskę i wojować w Brukseli by Polska podzieliła się tym ,,skarbem''.Znowu się zacznie gadka o spełnianiu chrzescijańskiej powinności,naciski,sankcje........

Obrazek użytkownika Andy51

12-06-2018 [13:58] - Andy51 | Link:

Nie uważam, żeby tak było.

Obrazek użytkownika Zunrin

12-06-2018 [16:03] - Zunrin | Link:

Hiszpania już "zareagowała z oburzeniem" na krok Włoch. Pewnie demonstracyjnie przyjmą kilka statków rozmieszczając emigrantów w Katalonii, a potem będą próbować przepchać ich dalej.

Obrazek użytkownika Andy51

12-06-2018 [16:51] - Andy51 | Link:

Socjalista u władzy, nie ma co się dziwić.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

13-06-2018 [04:04] - wielkopolskizdzichu | Link:

Pocieszny tytuł gdy weźmie się pod uwagę sytuację w Polsce.
Oto obecnie rządząca w Polsce partia:
1. Uzależnia szerokie masy od rozdętego programu socjalnego.
2. Dąży do całkowitej kontroli nad aparatem sądowniczym i jednocześnie palestrą, o aparacie ścigania nie zapominając
3. Chce przejąć pełną kontrolę nad wynikami wyborów samorządowych 
4. Obciąża społeczeństwo zbędną administracją i przerostami stanowisk w spółkach państwowych jednocześnie wmawiając społeczeństwu że zyska ono na obniżeniu płac posłom, senatorom i radnym.
5. Manipuluje informacjami w podległych sobie mediach i dąży do narzucenia mediom niepaństwowych ustalonego w gabinetach partyjnych obowiązującego przekazu..
6. W sposób oszukańczy wykorzystuje symbole religijne i tradycję z jednoczesnym zafałszowywaniem historii.
7. Ogranicza rozwój rodzimego przemysłu na rzecz uzależnienia polskiego PKB od  niemieckich inwestycji w montownie i amerykańskich w handel i politykę finansową.
8. Przeciwników polityki obecnego rządu nazywa  np cywilizacją śmierci lub komuną, 
9. Odmawia obywatelom RP nie głosującym za PiS prawa do nazywania się Polakami.

Wniosek jest jeden, skrajne lewactwo to PiS i jego stali wyborcy. 
 

Obrazek użytkownika Andy51

13-06-2018 [09:04] - Andy51 | Link:

Teza podobna do twierdzenia , że ziemia jest płaska.

Obrazek użytkownika xena2012

13-06-2018 [10:52] - xena2012 | Link:

Pocieszny wpis wielkopolskiegozdzicha choc z taką powagą i w punktach poprowadzony.Chociazby tak punkt 9:to nie glosowanie przeciw PiS-0wi a krecia robota opozycji w kraju i Brukseli stawia pod znakiem zapytania ich polskość i troskę o dobro kraju.PiS  dąży do kontroli niewydolnego i skorumpowanego aparatu sądowniczego to źle? Lepiej żeby nadal był skorumpowany,obsadzony ludźmi nie nadajacymi się do pełnienia takich funkcji,na telefon jak sedzia Milewski?I w jakiz to sposób fałszuje sie historię i oszukuje symbolami religijnymi?Jak juz się pisze taką epistołę to chyba trzeba to uzasadnić choćby jednym argumentem.

Obrazek użytkownika Andy51

13-06-2018 [13:14] - Andy51 | Link:

Chłop się pogubił, nie warto na niego zwracać uwagi.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

14-06-2018 [02:49] - wielkopolskizdzichu | Link:

1. Przeciwników polityki PiS jest znacznie więcej niż zwolenników Nowoczesnej i PO, poza tym mainstream i nowo mianowane elity nazywają w sposób obraźliwy i deprecjonujący ogół obywateli Polski nie głosujących na PiS, odmawiając im prawa do nazywania się Polakami.
W protestach przeciw zmuszaniu kobiet do rodzenia wbrew ich woli oraz przeciw przejęciu przez kamarylę pisowską sądów uczestniczyli Polacy, a nie przedstawiciele cywilizacji śmierci i wnuki przywiezionych na ruskich tankach. a jeśli nawet to stanowili oni niewielki procent. 
Zresztą skoro  tacy jak Kryże, Piotrowicz, Wolski, Czabański, Targalski są nowo mianowaną elitą to Mazguła demonstrujący na ulicy nie powinien przeszkadzać Prawdziwym Polakom.

2. Rad bym się dowiedział jaki ma związek sędzia Milewski lub Tuleya z zapędami PiS do ręcznego sterowania sądami.
Jest jakiś powód dla którego Ziobro ma decydować o wyrokach?

4. Jeśli władze tłumnie uczestniczą w fetowaniu kolejnych pseudobohaterów z NSZ, którzy to nawet, w kartotekach londyńskich nazwani są bandytami, i jednocześnie władza obojętnie przechodzi wobec grobów tysięcy Polaków, którzy zginęli walcząc z Niemcami od Lenino do Berlina to zasługuje to, na nazwanie podłością i oszukiwaniem.
 W tym obszarze mechanizm tzw polityki historycznej PiS niczym się nie różni od polityki wczesnego PZPR. Urabianie mózgów i kastrowanie z chęci dociekania prawdy jest łącznikiem pomiędzy PiS a PZPR. 
Ale okazało się że możliwości PiS ograniczają się tylko do tutejszego grajdołka.
Na arenie międzynarodowej PiS z powodu chęci wsadzania do więzień za sprzeczne z wytycznymi partyjnymi poglądy, został wybatożony i  pisząc wprost, na klęczkach jęczy o zmiłowanie ze strony Izraela i USA. 

5. W Niemczech ogłupieni wyborcy Hitlera przyjęli sposób narracji narzucony przez rząd, co umoźliwiło  partii wprowadzenie terroru, myśleli że rządzić będą przez 1000 lat, podobnie myśli teraz PiS i jego stały elektorat.
A przecież wystarczy wygaszenie paru zakładów niemieckich w Polsce  i zmiana polityki Trampka by ta pisowska Polska dla Prawdziwych Polaków rozprysła się szybciej niż III Rzesza.

Mam nadzieję że ten wpis przejdzie przez sito cenzorskie, poprzedni faktycznie mógł wywołać zejścia śmiertelne Prawdziwych Polaków z powodu niepohamowanej wścieklicy.