Stowarzyszenie Kukiz 15 czyli ni to pies ni to wydra.

Wszyscy , którzy mieli nadzieję , że Kukiz 15 to nowa jakość, mam nadzieję, że po wczorajszym głosowaniu w sprawie votum nieufności dla premier Szydło i minister Rafalskiej,  stając w jednym szeregu z totalniakami  i głosując za ich odwołaniem, pokazał z kim identyfikuje się to towarzystwo.

Chociaż jest kilku rozsądnych posłów w Kukiz 15, to jaki jest koń każdy widzi.

Za odwołaniem wicepremier Beaty Szydło opowiedziało się 189 posłów, 235 było temu przeciwnych, a czterech wstrzymało się od głosu. 

Za głosowało 124 posłów PO, 21 – Kukiz'15, 20 z Nowoczesnej, 17 z PSL-UED oraz siedmiu niez.; przeciw było 226 posłów PiS, czterech niezrzeszonych oraz pięciu WiS. Wstrzymało się trzech parlamentarzystów Kukiz'15 i Ryszard Galla (niez.). 

Podobnie było z głosowaniem za votum nieufności min. Rafalskiej, a stanięcie w jednym szeregu z paniami z .N poseł Ścigaj z Kukiz15 w okupacji sejmu przez mamuśki wskazywało, w którą stronę przechyli się wajcha.

Jak widać z wyniku głosowań, klub Kukiz 15 był drugą siłą po PO głosującą przeciwko rządowi i za votum nieufności, co powinno dać do myślenia partii rządzącej i pokazuje, że na Kukizowców nie ma co liczyć.
Zakręceni są na jednomandatowych okręgach wyborczych i do znudzenia za swoim przewodniczącym mówią o partiokracji.

W przekazie medialnym próbują pokazywać się jako zdystansowani do obu ugrupowań, ale jak dojdzie co do czego to często, gęsto głosują jak totalniaki i w sprawach zasadniczych, PO, gumofilce i .N może na nich liczyć.
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika smieciu

07-06-2018 [13:00] - smieciu | Link:

Najśmieszniejsze jest że przecież to PiS odsunął Szydło... Ostawili ją na bok zostawiając jedynie jako listek zakrywający niewyraźną twarz rządu gdzie dominuje Unio Wolnościowe towarzystwo. Ciekawym pytaniem jest czy w ogóle w PiSie komuś na serio zależy na Beacie. Kto wie czy za niedługi czas proces jej zanikania nie rozkręci się tak czy owak, bez interwencji Kukiza...
Ogólnie typowe bezprzedmiotowe bicie piany. W wykonaniu PiS i reszty. Jakieś tam deliberacje nad pionkami bez znaczenia ale fajne dla medialnego szumu. O ile w ogóle dla kogoś ma to jakieś znaczenie.

Obrazek użytkownika Andy51

07-06-2018 [13:31] - Andy51 | Link:

Odsunąć to możesz kwiaty na parapecie w oknie jak ci zasłaniają widok.

Obrazek użytkownika gorylisko

07-06-2018 [13:00] - gorylisko | Link:

nie wiem kogo...ale mnie to nie dziwi nic a nic... kukiz został wystrugany przez służby od samego początku...dostał rozkaz z którego się wyiwązał.... a że moc jest z nami a nie z nimi... mokra robota, ojciec prać.... ;-) po prostu trzeba przejąć kontrolę na służbami do końca wtedy kukiz i jego komanda będzie głowować jak trzeba...
 

Obrazek użytkownika Andy51

07-06-2018 [13:30] - Andy51 | Link:

Mi to towarzystwo też brzydko pachnie, chociaż przez chwilę miałem wrażenie, że jest tam kilku rozsądnych posłów.

Obrazek użytkownika Es

08-06-2018 [12:42] - Es | Link:

A to my mamy jakieś służby?Jakieś już przyjęliśmy? O jakiej mocy piszesz bo ja widzę jedynie truchtające nasze tym razem lemingi znieczulone 500+ i propagandą Kurskiego.To czysty matrix

Obrazek użytkownika ruisdael

07-06-2018 [13:26] - ruisdael | Link:

Na temat JOW najdosadniej i najtrafniej wypowiedział się Pan Krzysztof Karoń w ostatniej wypowiedzi u p. Roli w realu 24. Karoń rzeknie i wszystko jasne- bez komentarzy!!!

Obrazek użytkownika Andy51

07-06-2018 [14:49] - Andy51 | Link:

Niestety nie słyszałem wypowiedzi pana Karonia.

Obrazek użytkownika spike

07-06-2018 [15:00] - spike | Link:

Nie będę ukrywał, że wolę z naszą panią Premier stracić, niż z Kukizem zyskać, który do znudzenia opowiadając o JOWach, nie mając pojęcia o nich, może je sobie w duupę wsadzić.
Przyznam się, na początku, nim zaczął kandydować (o zgrozo) na prezydenta, miałem o nim lepsze zdanie, ale jak wyszło "szydło z worka" kto mu kampanię sponsorował, straciłem do niego zaufanie, potem wyszły inne cechy jego wrednego charakteru.
W następnych wyborach bym chciał, by PiS uzyskał większość konstytucyjną, ale mam poważne obawy, głownie przez żydowskie konotacje, żydostwo nie tylko w Polsce, to V kolumna działająca w myśl talmudu:
"Musi być krwi przelewanie na świecie i podczas tego zamieszania odbierzemy zgubę naszą, za którą się teraz uganiamy.
Podobnież, gdy woda mętna, wtenczas dobrze ryby łowić. Tak też, gdy się świat krwią zaleje, będziemy mogli ułowić rzecz, która do nas należy."
"Skoro zejdzie zorza i poranek Abrahamowy, żadna władza nie pozostanie w ręku tych, którzy ją teraz posiadają"

Obrazek użytkownika Andy51

07-06-2018 [16:31] - Andy51 | Link:

Mam podobne odczucia jak TY.

Obrazek użytkownika angela

07-06-2018 [16:07] - angela | Link:

I tak nie dopieli swego, a sytuacja sie klaruje.
Mlodzi nareszcie zobacza, co podstarzaly rockmen moze im zaoferowac.

Obrazek użytkownika Andy51

07-06-2018 [16:33] - Andy51 | Link:

Kukiz gaśnie jak meteoryt, co rozsądniejsi od niego odeszli jak np poseł Marzec czy Andruszkiewicz.

Obrazek użytkownika xena2012

07-06-2018 [20:34] - xena2012 | Link:

Kukiz wcale nie gasnie tylko puszcza oczko do opozycji.Pewno dotarły do niego zamierzenia złączenia całej opozycji w jedność i niebawem go zobaczymy sciskajacego raczki pani Lubnauer,Schetyny i Nowackiej i przysuwajacego się do ,,obozu opozycji'' Czarzastego.Przyjaźń ,wspolne glosowania i jedzenie z dzióbków  potrwa do chwili wyłaniania władz zjednoczonej w milosnym uscisku opozycji,przecież każdy bedzie chciał zostać wodzem.A czym  motywował głosowanie przeciw Szydło i Rafalskiej?

Obrazek użytkownika Andy51

08-06-2018 [09:15] - Andy51 | Link:

Powtórzę to jeszcze raz , wydawało mi się , że poseł Grabowski i Jakubiak to rozsądni posłowie ale się pomyliłem, a co do samego duce Kukiza, to 100% oportunista, na którego nie można i nie należy liczyć.

Obrazek użytkownika ExWroclawianin

09-06-2018 [05:13] - ExWroclawianin | Link:

@Andy51

Ja juz od ponad 3 lat twierdze ze Kukiz i do tego Pawel jest WYDMUSZKA komunistycznych WSI i to Nr 3. Numerem 1 byl Sp. Andrzej Lepper ktory posiadal tak wielka wiedze ( niby skad tak dokladnie wszystko wiedzial??? Z "Gazety Wymiotnej" chyba nie) o roznych ciemnych interesach politykow ze gdy zaczal z niej korzystac (slynne wystapienie w Sejmie) to musieli go zlikwidowac. Ciekawe dlaczego dzisiejsza wladza PiS-u nie chce wrocic do wyjasnienia tej ale i innych ZBRODNI takich jak gen. Slawomir Petelicki czy ksiadz Jerzy Popieluszko??? Dlaczego PiS "nabral wody w usta" i nic nie robi w tej sprawie. Wydmuszka WSI nr 2 byl Janusz Palikot ktory dzisiaj powinien siedziec w wiezieniu za publiczne obrazanie Sp.Lecha Kaczynskiego oraz za wypowiedz ze Jaroslawa Kaczynskiego nalezy zabic i wypatroszyc mu flaki! Gdzie do jasnej cholery sa polscy prokuratorzy??? PiS odpowiada takze za "wypromowanie" zdrajcy PiS-u Adriana Judy na prezydenta Polski. ONI WSZYSCY SA W MNIEJSZOSCI ALE RZADZA POLSKA w intersesie swiatowego zydostwa a nie Polakow i Polski !!! Zawetowane przez Adriana Jude 2 ustawy praktycznie ZABLOKOWALY WSZYSTKIE REFORMY w Polsce !!!!!!! Ludzie tacy jak premier Beata Szydlo i minister Antoni Macierewicz czy profesor Jan Szyszko nie pasowali do tej ANTYPOLSKIEJ UKLADANKI!!! Ciekawe dlaczego prezes Jaroslaw Kaczynski "poswiecil wyjasnienie" zamachu smolenskiego i zabojstwo swojego brata blizniaka Leszka i zgodzil sie na zdrade i przeszedl na strone ktora NIE DZIALA JUZ W INTERESIE POLSKIM......KTO I JAK POTEZNE SILY STOJA ZA TYM ze nastapil ZWROT W POLITYCE rzadu Morawieckiego??? Dla nas dzisiaj sojusz z USA powinien byc wazniejszy niz cala Unia Jewropejska z lewakami na czele. Sukces projektu MIEDZYMORZA ktoremu patronuje USA a Polska "lideruje" jest smiertelnym zagrozeniem dla Niemiec, ktore straca na znaczeniu. Dlatego wyciagane sa wszystkie preteksty i "dziala" aby projekt Miedzymorza UKATRUPIC !!! POLSKA NIE MOZE SIE NA TO NIGDY ZGODZIC jesli chce rzadzic we wlasnym kraju !!! Kto o zdrowych zmyslach forsuje "Jedwabny Flak" z komunistycznym, stalinowskim czy maoistowskim panstwem jak Chiny ktore w "sposob demokratyczny" nadaly DOZYWOTNIA wladze komunistycznemu prezydentowi kraju ktory rocznie wykonuje ponad 10 000 wyrokow smierci.........na szczescie Bog zeslal Ameryce Prezydenta Trumpa ktory BACZNIE OBSERWUJE co Chiny wyprawiaja...... i nie tylko Chiny!

Zeby Polska kiedys mogla miec takiego Prezydenta jak Donald John TRUMP......

Pozdrawiam ze stanu New Jersey w USA

Obrazek użytkownika Dorota M

07-06-2018 [23:32] - Dorota M | Link:

Wydaje mi się, że Kukiz nadal ma poparcie, nawet wśród niby naszych dziennikarzy, którzy mają wpływ na opinię wyborców. Mówię o panu Roli z Realu 24, który bardzo aktywnie występuje przeciwko PIS, gloryfikując Kukiza, a jest aktywny i słuchany, ze względu na zapraszanych na wywiady gości. W Gadowskiego, Sumlińskiego i wielu innych popularnych ciekawych ludzi.Ta ewentualna zmasowana koalicja niezbyt dobrze rokuje w związku ze zbliżającymi się wyborami. 

Obrazek użytkownika Andy51

08-06-2018 [09:16] - Andy51 | Link:

Mimo wszystko jestem optymistą.