Masakracja Joanny SW przez red. Mazurka

Spirytus movens  i szwarc charakter tego strajku pani Joanna SW została zmasakrowana przez red. Mazurka. Okazuje się, że nagle zapałała miłością do osób niepełnosprawnych.

Ale ta miłość jest tylko przed kamerami TV, ponieważ okazuje się, że  Na 67 interpelacji i 47 zapytań, nie ma ani jednego na temat niepełnosprawnych.  

Rodzi się pytanie skąd ta nagła miłość i troska o niepełnosprawnych ? Wszystko to jest ustawka, świadczyć o tym może działanie WSI 24 , które na dwie kamery , jednej zewnątrz , drugiej wewnątrz były nacelowane , na okno, z którego mamuśki  próbowały wywiesić baner.

Mało tego , Joanna SW przepychała się razem z mamuśkami , ze Strażą Marszałkowską  w walce o wywieszenie banneru. Co na to Marszałek Kuchciński, co na to Kancelaria Sejmu i co na to Komisja Etyki?

Joanna SW jak złośliwa mucha brzęczy mamuśkom za uszami i podburza mamuśki. Wreszcie żenujący spektakl  Joaśki z Ryśkiem , pokazujący się w świetle kamer jak pchają wózki z niepełnosprawnymi.

Podupadła „gwiazda” parlamentaryzmu Joanna SW , krzycząca „ precz z dyktaturą kobiet” popierająca aborcje kobiet będące w ciąży z dziećmi , którym badania pokazują, że dzieci mogą urodzić się niepełnosprawne , nagle poczuły mięte przez rumianek do dorosłych niepełnosprawnych dzieci, wykorzystują cynicznie ich matki.

A jeżeli chodzi o mamuśki to sfilmowana scena , kiedy syn Iwonki w czasie przepychanki prosi mamę, żeby ta odpuściła, za co ta zamyka mu ręką usta, nie wymaga komentarza.

Ciągły pobyt Joanny SW wśród protestujących świadczy o charakterze tego protestu, który przestał być merytoryczny a stał się polityczny.

Niestety wydająca się rozsądna posłanka Joanna Ścigaj  z Kukiz 15 przebywa razem z Joanną SW co nie za bardzo dobrze świadczy o niej.

http://tysol.pl/a19639--Video-Mazurek-zaoral-Scheuring-Wielgus-Zajmowala-sie-dworcem-w-Grudziadzu-a-nigdy-niepelnosprawnymi
https://dorzeczy.pl/kraj/65422/67-interpelacji-ani-jednej-o-niepelnosprawnych-Mazurek-obnazyl-hipokryzje-Scheuring-Wielgus.html
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Bona

25-05-2018 [14:41] - Bona | Link:

wyslicie tę durnowata Wielgus schojring czy  jak jej wraz z tą opętana Hartwig może na dłuższe wczasy. może Dominikana.A któraż to Matka (nie te dewiantki z sejmu z niepełnosprawnym dzieckiem stać na wczasy w Chorwacji i wymalowane paznokietki.... Hańba tym babbskom

Obrazek użytkownika Andy51

25-05-2018 [18:08] - Andy51 | Link:

Tak hańba.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

25-05-2018 [19:03] - zbieracz śmieci | Link:

Jak tam zaraz hańba ,to folklor !

Obrazek użytkownika gorylisko

25-05-2018 [15:22] - gorylisko | Link:

kogoś dziwi obecność kukizowców ? bo mnie wcale... należy przypomnieć del petru z kukizem kiedy sobie podawali dłonie, zdaje się, że prowadzący kukiza i petru są z tego samego wydziału wojskówka

Obrazek użytkownika Andy51

25-05-2018 [15:41] - Andy51 | Link:

W zasadzie nie dziwi.

Obrazek użytkownika xena2012

25-05-2018 [15:28] - xena2012 | Link:

Nic dziwnego że na 67 interpelacji i 47 zapytan nie było ani jednego dotyczacego problemu osób niepełnosprawnych.Ale to nie znaczy że poruszane przez Nowoczesną tematy w sejmie nie były ważne.Wprost przeciwnie z mównicy płynęły z ust posłów interpelacje o ,,kluczowym'' znaczeniu-wnioski o przerwę.Niektóre nawet wykrzyczane i poparte groźnym machaniem piąstką..Wszystkie działania pani Wielgus odbywaja się w obecności kamer TVN-u wyrastajacych jak spod ziemi.Redaktor Mazurek nie miał wiec trudności z ustaleniem ,,inicjatyw'' tej dziwnej osoby.Może byłoby rozsądniej zbadać jakim sposobem mając reputację awanturnicy zdołała wbrew regulaminowi  przekonac Kancelarię Sejmu do akcji protestacyjnej opłacanej przez sejm.A pani Ścigaj-no cóż ,poslowie Kukiz15 zawsze byli zawsze na ,,za a nawet przeciw'' zawczasu sie asekurując.

Obrazek użytkownika Andy51

25-05-2018 [15:42] - Andy51 | Link:

W tym wypadku " Wart Pac pałaca a pałac Paca".

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

25-05-2018 [18:50] - zbieracz śmieci | Link:

Ścigaj i joasię łączy wiele obie pracowały i tylko gdzieś w stowarzyszeniach czy fundacjach i to cały ich posag jaki wniosły do sejmu.
Ścigaj ma jedna zaletę ,mówi ,mówi mówi i nigdy nie wiadomo o czym ,zapraszają wszędzie właśnie z tego powodu ,mówienia o niczym a może mówi rzeczy ważne tylko dotrzeć do jej przekazu nie sposób.
Tyszka ,marszał polny mniejszy ale nie koronny ,ten to potrafi powalić głębią myśli i wiedzy,jak posłucham wywiadu z tyszką to słabuję co najmniej 24 h ,on jest gorszy niż petru !

Obrazek użytkownika Andy51

25-05-2018 [19:12] - Andy51 | Link:

Również skłaniam się ku temu stwierdzeniu, że poza kilkoma posłami cała reszta w Kukiz 15 to mizeria.