Żywa gotówka, nadzwyczajną kastą wśród niepełnosprawnych

Never  ending story  w wykonaniu mamusiek od żywej gotówki trwa.  Ponadto okazuje się , że wzorem sędziów i sędzin wśród osób niepełnosprawnych a zwłaszcza ich mamusiek  wytworzyła się nadzwyczajna kasta niepełnosprawnych.

Je nie interesują inni niepełnosprawni ich zrzeszenia i organizacje, ma być tak jak one chcą, tylko 500 zł gotówki do ręki. Pani Hartwich kłamała i kłamie jak swego czasu sędzia Żurek.

Kłamała gdy mówiła, że jej syn szuka od 2 lat pracy, a okazało się, ze jest zatrudniony, a PFRON dopłacał do jego pensji, tylko jest obecnie na dłuższym urlopie, widać najprawdopodobniej za namową mamuśki, pieniądze i zajęcie jest mu niepotrzebne.

Niewyjaśniona jest też sprawa stowarzyszenia „Mam przyszłość” , które założyła i prowadziła pani Hartwich.  

Bloger Matka Kurka ( Marek Wielgucki) nazywa wręcz panią Hartwich oszustką i wynika z tego, ze pani Hartwich jest niezła „agentką”.

Pani Hartwich zachowuje się jak „ Bolek” , on mówił ja,ja, ja, a pani Hartwich zdaje się mówić tylko my, my, my.  

Coraz bardziej widać, że protest jest „ dęty” i staje się protestem politycznym, a kosztami tego protestu w tym 3 posiłki dziennie , powinna ponieść pani Joanna SW, lub protestujące.
 
 
https://wpolityce.pl/polityka/395720-tylko-u-nas-minister-rafalska-zaprasza-protestujacych-w-sejmie-do-cds-kompromis-to-nie-jest-jedna-sciana-albo-druga-sciana
http://kontrowersje.net/10_prostych_pyta_do_pani_polityk_iwony_hartwich_kt_re_ch_tnie_powt_rz_w_s_dzie
https://wrealu24.pl/bloger-matka-kurka-sklada-zawiadomienie-do-prokuratury-na-protestujacych-w-sejmie-polityk-iwona-hartwich-to-oszustka/
 
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

24-05-2018 [16:25] - xena2012 | Link:

To my-obywatele powinnismy żądać przywrócenia powagi Parlamentu.Roszczeniowe kobiety nie mogą terroryzować wszystkich chcąc przeciagac ten protest.Co rusz słyszymy o kolejnych awanturach w sejmie,żądaniach opuszczenia przez pracowników kuchni ktorą uważaja za swoją,,zapewne zażądają oddania im na wyłączność równiez toalet.Pani hartwich wspierana przez Wielgusową chce decydować o gospodarce kraju żądając zaprzestania inwestycji które zapoczatkował rząd (tak,tak ) uważając to za warunek i podstawę rozmów o kompromisie .Pani Ochojska zaczyna wycofywac się rakiem z możliwości negocjacji widząc polityczne tlo protestu.Ciekawe czy zauważyła kłamliwe listy do Brukseli i donosy do różnych organizacji swiatowych. Tylko jak w tak absurdalnych warunkach negocjować.Przecież one bedą wysuwać coraz to nowe ,,postulaty''aby protest nie miał końca.

Obrazek użytkownika Andy51

24-05-2018 [16:36] - Andy51 | Link:

Coraz więcej obywateli tego żąda, czas empatii dobiega końca, proponuje zamknąć prysznice, przestać karmić na nasz koszt , zostawić jedną toaletę dla niepełnosprawnych i w końcu obciążyć Joannę kosztami tej hucpy.

Obrazek użytkownika xena2012

24-05-2018 [17:28] - xena2012 | Link:

Przecież istnieje Regulamin Sejmu który wyraźnie mówi o przestrzeganiu jego punktów.W każdym innym parlamencie na świecie zasady sa respektowane,u nas można poszarpac ministra zwracajac sie chamsko ,,won'',grozic premierowi ,że jego dni sa policzone,rzucac jajkami w podobizny polityków,wieszac banery. Doprawdy podziwiam cierpliwość marszałka Kuchcińskiego.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

24-05-2018 [17:38] - Imć Waszeć | Link:

A co ma do tego marszałek sejmu? Istnieje prawo, które powinno już dawno samo zadziałać, a marszałek może jedynie apelować o wyrozumiałość. Cierpliwość to ma naród, który widząc takie rujnowanie autorytetu państwa i kpiny z prawa, łudzi się, że w kolejnej kadencji może będzie inaczej.

Jak tak dalej będzie, to powiem Pani co będzie w następnej kadencji, o ile "zjednoczone prawica" wygra wybory. Prezesem rozstawiającym polityków będzie Gowin (chyba tak to właśnie widzą nasi "przyjaciele" z Palestyny i NY), o ile nie premierem, a PIS będzie przystawką partii Gowina i Dudy.

Obrazek użytkownika xena2012

24-05-2018 [17:53] - xena2012 | Link:

Wcale bym się nie zdziwiła na taki scenariusz,przecież Gowin z dumą o sobie mówi,że jest najbardziej proizraelskim politykiem w Polsce nawet przy tak silnej konkurencji jaką reprezentują inni nasi politycy.Dlatego taka cisza w eterze ,nikt nie śmie nawet pisnąć i tylko słychać głuchy odgłos bicia sie w polskie piersi.

Obrazek użytkownika Andy51

24-05-2018 [18:04] - Andy51 | Link:

Już bardziej stawiałbym na Ziobro.

Obrazek użytkownika Andy51

24-05-2018 [18:04] - Andy51 | Link:

Nie wierzę.

Obrazek użytkownika angela

25-05-2018 [07:40] - angela | Link:

@ImcWaszec, dokladnie tak. Caly czas trzymaja sie razem, ale badaja teren.Teraz Kukiz zaczyna dogadywac sie z ....no wlasnie, powiedzmy ze ze Zjednoczona Prawica.
Morawiecki prxejdzie do partii tatusia, dolaczy Duda i Gowin, tylko i az tylko.... z Polakami moze byc problem.
Oni dobrze wiedza jak konczyli rozlamowcy, a  Polacy szczegolnie nie cierpia zdrajcow.
Jaroslaw obserwuje,  ida wybory, mysle, ze Polacy nie zawioda.
 

Obrazek użytkownika Andy51

24-05-2018 [18:03] - Andy51 | Link:

Masz rację.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

24-05-2018 [18:07] - zbieracz śmieci | Link:

Internet wiele powie o takich działaczkach jak iwonka a szczególnie gdy obnoszą się u pejsowatego.
Czekam niecierpliwie aż Wielgucki wreszcie skończy manewry z owsiakiem i napisze do skarbówki aby rozliczyła jego spółki ,ministra kultury aby sprawdził fundacje i napisał do prokuratury o popełnionych przestępstwach o których ma wiedzę .Co było niemożliwe za poprzedniego nierządu od trzech lat nic nie staje mu na przeszkodzie.

Obrazek użytkownika Guildenstern

24-05-2018 [20:22] - Guildenstern | Link:

Obrona budżetu przed harcowniczkami o .niemieckojęzycznych nazwiskach skojarzyła mi się dzisiaj z obroną Głogowa w 1109 r.. Czasy mamy inne, machiny oblężnicze w postaci mediów bardziej zaawansowane. ale dziś tak samo jak wtedy zakładnikami są polskie dzieci, pchane na pierwszą linię frontu. Pan poseł Żalek  miał skojarzenia słuszne tylko zaoszczędził na gostku od tekstów i wyszło jak wyszło. Dziś na parapecie machiny oblężniczej miał być wywieszony młody Hartwig, który sam już wcześniej niż jego Mutti zrozumiał, że sprawa się rypła i robienie z siebie większej ofiary niż jest to musztarda po obiedzie. Zwłaszcza, że nawet pani Ochojska trochę chyba niechcący (i innymi słowy) zauważyła, że niepełnosprawnym trzeba dać wędkę, czasem tę wędkę przytrzymać lub zakręcić kołowrotkiem... a nie karmić "żywą rybą"... oops gotówką, niczym farmer gęś. Przywołała postać pana Janka Świtaja, który po wypadku motocyklowym został sparaliżowany, chciał umrzeć a później jakoś tę chęć życia odzyskał. Bo się... kurtka, uspołeczniał poprzez pracę, co dla pani Hartwig nie jest nic warte. Gdzie pan Świtaj napisał książkę dmuchając przez rurkę jak Stephen Hawking a możliwości młodego Hartwiga są znacznie większe.
Ten protest pokazuje również jak brudna potrafi być polityka i do jak zgniłych prowadzi kompromisów. Pani Anna Dymna, skądinąd robiąca wiele dobrego ani słowem się nie zająknęła o sukcesie jakim było uratowanie od eutanazji pana Świtaja. To był m. in. jej sukces ale psułby narracje totalniaków z .N.
P.S.: Kolejne skojarzenie to obrazek, jaki jeszcze w okolicach zeszłej wigilii zobaczyłem na osiedlowym targowisku. Młoda, na oko piętnastoletnia Romka żebrząca o pieniądze, wysłana tam zapewne przez rodziców, którzy się pracą nie zhańbią. Ładna dziewczyna, której godność bezpowrotnie wystawiono na sprzedaż. Ostre? A gdzie godność skruszonego (a może zdruzgotanego moralnie) Adriana Glinki, który przy milionach świadków musiał matce przyznać, że bez jej zaradnych rąk jest nikim? 

Obrazek użytkownika Andy51

24-05-2018 [21:11] - Andy51 | Link:

Prawdziwe i pouczające.

Obrazek użytkownika xena2012

24-05-2018 [21:16] - xena2012 | Link:

A po co wedka po co praca jak sie ma przedsiębiorcza mamuśkę?Przecież one z tego sejmu nawet nie zamierzają wyjść,bedą urzadzać  prowokacje, awantury licząc na dziennikarzy z kamerami,wsparcie Onetu(wystarczy obejrzeć ,,wstrzasające'' sceny z sejmu na uzytek zagranicznych mediów.) słać donosy stopniując jednoczesnie żądania.

Obrazek użytkownika Guildenstern

25-05-2018 [00:27] - Guildenstern | Link:

Na koniec dnia dodam jedynie, że zdjęcie pani Iwonki, kneblującej "temi ręcami" własnego niepełnosprawnego syna obejrzałem dopiero przed chwilą. To jest po prostu sopel lodu położony na kręgosłupie na wysokości serca. Tak mnie zmroziło... Co to babsko musi wyprawiać w domu, gdzie nikt nie widzi? I pomyśleć, że oburzałem się na wieść, że funkcjonariuszowi Straży zrzucono czapkę. Posłom Żalkowi i Krynickiej należą się przeprosiny. A tej rodzinie kurator i to rzetelnie traktujący swoją pracę.
Powie ktoś,że kobietę poniosło, sytuacja była dramatyczna. No ale jak kogoś ponosi i to tak, że traci kontrolę nad rękoma to nie powinien się kreować na pełnomocnika żadnej grupy społecznej. Nawet jeśli ją jako matkę ponosi, gdyż w tym momencie walczy o przyszłość swojego dziecka, to nie powinna naruszać tegoż dziecka godności.

Obrazek użytkownika Marek1taki

24-05-2018 [23:40] - Marek1taki | Link:

Żywa gotówka dalej przykrywką gotówki z martwych.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

25-05-2018 [06:07] - zbieracz śmieci | Link:

Jedno jest dla pewne po obejrzeniu wczorajszej zadymy ,że nigdy przenigdy bym nie zatrudnił Jakuba ani Adriana z powodu ich matek a i ich samych .Zatrudnienie to na bank pewne nie wychodzenie z sądu z ich powództwa o odszkodowanie gdyby okazali się nieprzydatni do pracy.

Obrazek użytkownika angela

25-05-2018 [07:25] - angela | Link:

Usunac z sejmu harcownikow,to  zaden problem, tylko swiat by zobaczyl, w "odpowiednim" przekazie polskojezycznych mendiow, jak to Polski faszystowski rzad zneca sie nad biednymi kalekami.
Chca siedziec, ograniczyc wszystko do minimum i faktycznie na ile sie da, odgrodxic skutecznie od reszty sejmu. Bez poklasku wyjda szybko. Juz z tego co widac po zachowaniu, sa drazliwe wulgarne popelniaja bledy, to ze zmeczenia, a rzad spokojnie pertraktuje.
I tak trzymac.
 

Obrazek użytkownika Andy51

25-05-2018 [09:07] - Andy51 | Link:

Jestem również tego zdania , żeby wszystko ograniczyć do minimum, a zwłaszcza żywienie na nasz koszt.

Obrazek użytkownika Lektor

25-05-2018 [10:43] - Lektor | Link:

protestujących należy pozostawić w sejmie. Skoro kierownictwo sejmu nic nie robiło od początku aby temu zapobiec, to niech teraz żrą ten bigos. Gdyby ci ludzie byli mądrzejszy to ogłosiliby w tym roku letnią przerwę urlopową na czerwiec i lipiec, i niech mamuśki siedzą tam dwa miesiące jeśli chcą.
Dopuki ich postulat o niegłosowaniu na PIS w wyborach samorządowych jest aktualny, nie należy z nimi rozmawiać na żaden temat. Należy im grzecznie wyjaśniać, aby poczekali do wyborów, a potem mogą rozmawiać z ewentualnymi zwycięzcami z PO, Now. , PSL.

Obrazek użytkownika Andy51

25-05-2018 [13:07] - Andy51 | Link:

Może i masz rację.

Obrazek użytkownika xena2012

25-05-2018 [10:56] - xena2012 | Link:

Sytuacja w sejmie zmienia się dynamicznie proporcjonalnie do przewidywanego posiedzenia NATO.Mimo wszystko niewiele sie mówi jakim sposobem do tej okupacji sejmu doszło.Jak w zwiazku z tym ocenić Kancelarie Sejmu,bo przecież wg istniejacych przepisów do sejmu nie moze wchodzic kazdy kto chce.Przeciez z tymi osobami wniesiono materace,garnki,pościel,banery i transparenty.Czy na wnoszenie nieprzewidzianych osobistych przedmiotów i na wejście znacznej ilości osób nie sa potrzebne przepustki?Czy szeregowy poseł jak J.Wielgus ma prawo wprowadzać kogo chce wg swojego uznania?Widzę tu bezradność ,nieumiejetnośc wypełniania obowiązków o ile nie niechlujstwo Kancelarii Sejmu.Przecież ju na samym początku nalezało zareagować w myśl istniejacych przecież przepisów i regulaminu,teraz jest a późno a okupujace sejm kobiety czuja się panami sytuacji.Pytanie skąd mają ulotki które zamierzają rozrzucać na sesji NATO? Ktos wnosi je zzewnątrz czy okupują sejmowy sprzęt do powielania?

Obrazek użytkownika Andy51

25-05-2018 [13:11] - Andy51 | Link:

O poruszanych przez Ciebie tematach pisałem w moich notkach. Co robiła Straż Marszałkowska, gdy wnoszono materace na 68 m2 pani Hartwich, co robił SM gdy wnoszono baner , który nie można wsadzić do kieszeni, te pytania i inne same się cisną do ust.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

25-05-2018 [13:15] - Imć Waszeć | Link:

Pewnie tak. Myślę, że jakby Korwin przekornie wprowadził do szejmu Araba okręconego sztuczną bombą, to też nikt by nawet się nie zainteresował. A może w tych materacach już jest jakaś bomba? Niemożliwe? Szczyt NATO, paru ważnych polityków, głupi za strachu PIS - Putin z KGB mógłby pomyśleć, nic tylko brać okazję jak dają. Jak nie teraz to następnym razem może będzie, bo Ruscy i Araby, a zwłaszcza Niemcy i tym bardziej szantażyści kamieniczni tacy głupi jak nasi politycy oraz służby nie są.

Obrazek użytkownika Andy51

25-05-2018 [15:02] - Andy51 | Link:

Ta bomba to nie teoria, jak poseł Kukiz 15, dawniej PiS, wniósł na mównice kanister, to się wszystkiego można spodziewać. 

Obrazek użytkownika xena2012

25-05-2018 [15:34] - xena2012 | Link:

A tera prosze sobie wyobrazic sytuację jak kazdy z posłów zechce z sobą kogos przyprowadzić.

Obrazek użytkownika Andy51

25-05-2018 [16:17] - Andy51 | Link:

To już będzie tłum.