Jak nazwać wykorzystywanie osób niepełnosprawnych do niecnyc

Jak nazwać wykorzystywanie osób niepełnosprawnych do niecnych czynów ?
 
Ostatnimi czasy została przekroczona kolejna granica. KODowska  banda pod sejmem wykorzystuje niepełnosprawnego do rzucania jajkami w polityków w tym w PAD, Marszałka Kuchcińskiego i Marszałka Karczewskiego.

Towarzyszy temu rechot i namawianie do celniejszego rzucania. Chciałbym się spytać tej dziczy, czy tak wygląda poparcie dla osób, które okupują korytarz sejmowy?

Ten wianuszek debilów i debilek bo tylko tak można nazwać dających niepełnosprawnemu  jajka do rzucania w polityków, przy niemal piknikowej atmosferze nie mieści się w ramach kanonu cywilizacyjnego.

Ostatnimi czasy trzepnięta Joanna SW chciała wprowadzić tę KODowsko- Ubewatelsko RPowską hołotę wprowadzić do sejmu, wówczas się nie udało, w zamian ta sama osoba wprowadziła osoby niepełnosprawne czego efektem jest to co nie mogłoby zdarzyć się w angielskiej Izbie Gmin, amerykańskim Senacie , niemieckim Bundestagu, itd.

Zastanawiam się gdzie była Straż Marszałkowska gdy te  osoby wnosiły materace co jednoznacznie wskazywało na to, że te osoby planują okupację pomieszczeń sejmowych.   
 
Nakłanianie osoby o ograniczonych możliwościach rozpoznania czynu jest nie tylko moralnym znęcaniem się nad niepełnosprawnym, ale i czynem karalnym. Chyba ktoś powinien się tym zająć z urzędu.
 
https://dorzeczy.pl/kraj/64877/Jeszcze-w-Dude-Zachecali-niepelnosprawnego-do-rzucania-jajkami-w-portrety-politykow-PiS.html
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika gorylisko

21-05-2018 [11:00] - gorylisko | Link:

jawne skurwysyństwo...

Obrazek użytkownika Andy51

21-05-2018 [13:17] - Andy51 | Link:

I tak delikatnie.

Obrazek użytkownika xena2012

21-05-2018 [16:02] - xena2012 | Link:

Media z uporem milcza na temat tego incydentu -dlaczego?Żeby nie kompromitować protestu i politycznych jego barw i nie wzbudzać niecheci do jego organizatorów i uczestników? Niepełnosprawny nie rzucał jajkami z wrogosci do prezydenta czy marszałków,namówiły go do tego rozwrzeszczane mamuśki i usłużne panie z KOD-u i Nowoczesnej.

Obrazek użytkownika Andy51

21-05-2018 [16:10] - Andy51 | Link:

Jak napisałem, takie zachowanie podlega pod paragraf.

Obrazek użytkownika xena2012

21-05-2018 [16:52] - xena2012 | Link:

No więc skoro podlega pod paragraf to trzeba było to zrobić a nie wyciszać sprawę.Przeciez to nie niepełnosprawni, a ci co ich do tego namawiali powinni odpowiadać.

Obrazek użytkownika Andy51

21-05-2018 [18:01] - Andy51 | Link:

Pozostaje pytanie kto ma to zrobić? może prokuratura z urzędu?

Obrazek użytkownika Marek1taki

21-05-2018 [22:09] - Marek1taki | Link:

"Jak nazwać wykorzystywanie osób niepełnosprawnych do niecnych czynów ?"
Profeska.
Polacy pod przewodem swoich polityków zajmują się tą szopką i drugą zrobioną z użyciem Fulopa, a Wielkie Sprawy d z i e j ą się w Polsce.

Obrazek użytkownika Andy51

22-05-2018 [09:32] - Andy51 | Link:

Dobrze się czujesz?

Obrazek użytkownika Marek1taki

22-05-2018 [19:52] - Marek1taki | Link:

Rzeczywistość nie zależy od mojego samopoczucia, ani od mojej oceny - przeceniasz mnie. Faktem jest sojusz konstruktywnej władzy z prezydentem i z destrukcyjną opozycją w wielu sprawach sprawach, na czele z zamilczaniem problemu agresji USA i Izraela pod żydowskim przewodem. Nie mam na myśli, że razem tajnie knowają. Nie. Są pod wpływem tego samego ośrodka władzy, która stosuje polityczną trójpolówkę. Nie tylko oni nami manipulują, lecz również sami są manipulowani.

Obrazek użytkownika Guildenstern

21-05-2018 [22:57] - Guildenstern | Link:

O ile przynajmniej jedno z podopiecznych znajdujących się na proteście jest niepełnoletnie, to zapewne jakiś paragraf już należałoby uruchomić. Poza tym mówimy o osobach "niezdolnych do samodzielnej egzystencji", tak swój protest reklamowały mamuśki niepełnosprawnych. W świetle tego faktu a także dramatycznej wypowiedzi Adriana Glinki (tej o czynszu i butach) stwierdzam, że na proteście panuje atmosfera niczym w sekcie, gdzie Iwona z Torunia pełni rolę guru. W efekcie dochodzi do czegoś co z całą odpowiedzialnością mogę nazwać przemocą psychiczną/moralną. Niezdolni do samodzielnej egzystencji niepełnosprawni nie mają szans przeciwstawić się swoim mamuśkom. Adrian Glinka, "wracający ze skruchą do mamy" jest niezłym aktorem lub osobą skrzywdzoną w świetle kamer przez własną rodzicielkę (może i jedno i drugie). Matka pokazała mu:"beze mnie jesteś nikim". Podobnie do porządku przywołano matkę, która przechodziła kryzys. Tak działa sekta.
Boli fakt,że żaden z PiS-owskich posłów, również tutejszych blogerów nie ujął się za panią poseł Krynicką, pod której wypowiedzią sam bym się podpisał (wiemy, że sama wychowuje niepełnosprawne dziecko). Czuję też niesmak z powodu parasola ochronnego jaki nad mamuśkami roztoczyły wszystkie niemal media od prawa do lewa. Nie zająknął się na temat tego zjawiska psychicznej/moralnej przemocy żaden psycholog (z socjologów tylko Wielgucki). Wstyd.
P.S.: Gdzie są kuratorzy zajmujący się pomocą tym rodzinom? Gdzie raport opieki społecznej? Podobnie w przypadku "jajecznych snajperów". Może Rzecznik Praw Dziecka by się wypowiedział. No i wreszcie, czy któryś z tzw.. dziennikarzy śledczych już wie ile pani Iwona z Torunia wyszarpała z PFRON-u?

Obrazek użytkownika Andy51

22-05-2018 [09:33] - Andy51 | Link:

Bardzo słuszne uwagi.

Obrazek użytkownika xena2012

22-05-2018 [10:26] - xena2012 | Link:

Bardzo celna uwaga odnosnie podobieństwa z sektą i guru. Tu bowiem nie liczy się czlowiek niepełnosprawny/chory jako jednostka tylko jako element calości. Każde zdanie ,kazde rozwiazanie proponowane przez rzad jest odrzucane z automatu bo guru wie lepiej..Dla opiekunów niepelnosprawnych bardziej liczą się głosy przybywajacych do sejmu ,,gości'' z infantylnymi gestami przytulania natomiast chamsko atakowane są glosy rozsadku.Teraz mamuski zaatakowały marszałka Karczewskiego który jako lekarz przestrzego przed przedłużajacym się pobytem w miejscu do tego nie przystosowanym. Niepelnosprawni skupieni w jednym miejscu ,osłabieni malo komfortowymi warunkami sa bardziej podatni na choroby i infekcje,zwłaszcza poprzez odwiedziny z zewnatrz różnych osób.Kto będzie odpowiadał jesli którys z nich lub kilkoro zachoruje? Przecież nie przedsiebiorcze mamuśki,które zwala to na rząd.

Obrazek użytkownika Andy51

22-05-2018 [13:19] - Andy51 | Link:

Guru to chyba ta Hartwich, pytanie, kogo ona słucha?