Dla lewicy ważniejsze, muszki, ptaszki, zwierzątka, nie mały

Dla lewicy ważniejsze, muszki , ptaszki, zwierzątka, nie mały chłopiec

Gdzie się podziali obrońcy praw człowieka? Gdzie podziała się wrażliwość lewicy? Można protestować w ochronie, żabek, żuczków, karpi, itd. , ale nie w obronie życia dwuletniego ciężko chorego chłopca. Co innego, gdyby to było dziecko lesbijek lub pederastów, co innego, gdyby to było dziecko somalijskie, arabskie, erytrejskie, lub czarne.

Ale to jest mały biały chłopiec, którego nie obejmuje lewicowa wrażliwość. Obrońcy praw człowieka jakby zapadli się pod ziemie.

Jeżeli słowa największego autorytetu na świecie papieża Franciszka nie docierają do decydentów, to co może dotrzeć?

Gdzie podziała się empatia do dzieci? Gdzie podziało się współczucie? Jak widać po sprawie małego Alfiego, te deklaracje , to wszystko pic na wodę.

Kilkuset letnia demokracja brytyjska działa jak jakieś państwo totalitarne, a demokracja stawiana jako przykład, jest guzik warta.

To smutna konstatacja, europejska cywilizacja i kultura z pędem zmierza ku cywilizacji śmierci i jeżeli w Europie nie nastąpi otrzeźwienie i nie będzie powrotu do wartości, to już nie długo Europa stanie się kalifatem.  

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/391770-polacy-solidaryzuja-sie-z-malym-alfiem-evansem-kwiaty-maskotki-i-swieczki-przed-brytyjska-ambasada-w-warszawie-zdjecia
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika ASPAL

26-04-2018 [18:17] - ASPAL | Link:

Nastąpi to prędzej niż nam się zdaje..Jak wieść gminna niesie Ciaputowicz w le figaro powiedział,że jakąś liczbę tej brunatnej swołoczy RP przyjmie(podaję za  Witoldem Gadowskim).....Wystarczy warszawiakom zajrzeć do Arkadii i sprawdzić ile tam owych "ciapatych"się kręci ...

Obrazek użytkownika Andy51

27-04-2018 [08:20] - Andy51 | Link:

Mieszkam w Sopocie, tu ich za bardzo nie  widać. O Warszawie nie mogę się wypowiadać.