J…bać Kaczyńskiego, a pederasta i Budyń ani mru, mru

W ubiegłym tygodniu w Gdańsku  odbyła się manifestacja zwołana przez Budynia i jego zwolenników przeciw faszyzmowi.

Na starym mieście koło ratusza zebrali się ci co szukają w Polsce faszyzmu, w czasie agitki o walce z faszyzmem, do mikrofonu dorwał się jakiś uczestnik tego zgromadzenia i krzyczał „ j…bać Kaczyńskiego” , stojący za nim prezydent Gdańska Budyń i pederasta Szumełda  nie zareagowali na tę mowę miłości w wykonaniu jakiegoś czuba.

Pan Szumełda , który lubi jak kogoś je…ie, albo jak ktoś go je..ie , piszę tak bo nie znam preferencji Szumełdy , puścił to mimo uszu, tak jak stojący koło niego Budyń.

Budyń szuka faszyzmu u innych, ale jemu chyba jest bliżej do tej ideologii , skoro pocztę w centrum miasta nazwał postamt , jedno z rond  nazwał rondem „ Wolnego miasta Gdańsk” , a jeden z tramwajów przemalował na kolor , który był w wolnym mieście Gdańsk, i żeby było bardziej faszystowsko nazwał go nazwiskiem  Adolfa Friedricha Johanna Butenandta, który podpisał przysięgę niemieckich profesorów na wierność Hitlerowi i z własnej woli zapisał się do NSDAP.

Jeżeli chodzi o faszyzm, niech Budyń szuka go we własnych szeregach , nie u innych.

Obóz poprawności politycznej nazywa wszystko faszyzmem, co nie jest po ich myśli. Nie jestem fanem ONR, ale jest to organizacja legalna i ma prawo demonstrować, skoro sam Budyń przyznał im zgodę na manifestacje.

Wszelkiej maści cioty, pederaści i wszelkiego rodzaju przebierańcy mają prawo do swobody wyrażania swoich preferencji, tylko nie ONR, bo dla nich to jest faszyzm.   

https://www.tvp.info/36898846/jc-kaczynskiego-manifestacja-antyfaszystowska-w-gdansku
https://www.youtube.com/watch?v=jh8j4ppPtkE
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika matt

23-04-2018 [16:24] - matt | Link:

oczywiście popieram, ale ja tu w innej sprawie...otóż- niezależna, tv republika, tvp , ( nie mówiąc o tvn), wszyscy absolutnie zgodnie milczą w sprawie ustawy 447/1226 w sprawie roszczeń ż...owskich , które UWAGA!!! JUTRO CZYLI 04.23.2018 będą przegłosowywane w kongresie USA... i teraz najlepsze !! na niezależnej np. jest kompletna cenzura w tym temacie..próbowałem ja, próbowali inni--- nie można zamieścić żadnej informacji na ten temat pod jakimkolwiek artykułem....albo informacji, ze kluby gazety polskiej, z Sakiweiczem na czele, rozbijają patriotyczne środowiska polonijne w stanach i w Wlk.brytanii i DOSŁOWNIE !! torpedują ruch polonijny zmierzający do przedziwdziałanie czy niedopuszczeniu żeby te ustawy były przegłosowane....i TO JEST DOPIERO SKANDAL !!!! rozumiecie to ??? PIS zainstalował nam tu po prostu Polin, a my podzielimy los Palestyńczyków

Obrazek użytkownika Andy51

23-04-2018 [18:04] - Andy51 | Link:

Pełna zgoda co do ustawy 447/1226, co do Sakiewicza zgadzam się z Tobą częściowo.,

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

23-04-2018 [22:54] - Imć Waszeć | Link:

Niepokojące wiadomości z USA. Amerykańscy kongresmeni mają w trybie przyspieszonym głosować nad tzw. ustawą 447 -- https://wpolityce.pl/swiat/391...

Polecam komentarze.

Obrazek użytkownika Andy51

24-04-2018 [08:13] - Andy51 | Link:

Dziwi mnie milczenie rządu.