Rafalala vs dziecko, Kamiński vs Wojtunik

W ostatnim czasie miały miejsce dwa wydarzenia. Pierwsze w zasadzie o charakterze obyczajowym, drugie, w zasadzie o charakterze politycznym.

Gwiazda TVN, innych postępowych mediów,  lansowana również  przez funkcjonariuszkę medialną z Polsatu Gozdyrę pochodząca ze środowiska kochająca miłość i tolerancje, coś takiego co nazywa  się Rafalala pokazała co w tym środowisku znaczy, miłość i tolerancja. Okazuje się , że miłość i tolerancja musi być w stosunku do nich, oni zaś takiej tolerancji i miłości nie muszą  okazywać.

To coś zaatakowało kilkunastoletnią dziewczynkę, która być może źle spojrzała na to coś, co spowodowało atak wściekłości tego czegoś , popychanie Bogu ducha winnej dziewczynki , szarpanie i oblanie jakimś płynem. Dziewczynka była przerażona , co spowodowało chyba orgazm u tego czegoś. Wszystkie postępowe media, które, tak się oburzały na domniemane oplucie Turczynki( co jest naganne jeżeli miało miejsce),  jakoś podkuliły ogony i udawały że takie zdarzenie nie miało miejsca. Dopiero po kilku dniach Rzecznik Praw Dziecka wypowiedział się na ten temat, a RPO schował się do mysiej dziury.

Inne zdarzenie miało miejsce w Białobrzegach gdzie na spotkaniu z mieszkańcami  Mariusza Kamińskiego, całkiem przypadkiem zjawił się były szef  ABW  Wojtunik, który wyrzucił Kamińskiego ze służby,  wraz ze wspierającą go ekipą TVN.  

Wojtunik , któremu prawie odebrało mowę na przesłuchaniu przed komisją  do spraw Amber Gold, nagle w Białobrzegach odzyskał mowę i zadał pytanie o premie, które otrzymali ministrowie w rządzie Beaty Szydło.

Myślę, że odpowiedź Mariusza Kamińskiego poszła w pięty Wojtunikowi, który wygarnął postawę Wojtunika w czasie jego kierowaniem ABW. Przy oklaskach sali dla Kamińskiego, Wojtunik czuł się jak niepyszny. I po co to panu było panie Wojtunik?

https://www.cda.pl/video/217746110
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

17-04-2018 [17:14] - xena2012 | Link:

Głęboki smutek,bo cóż innego można powiedzieć o tych zdarzeniach? Przykre,że w przypadku zaatakowania dziecka musiał interweniować aż sam minister,tak wszyscy boją się oskarżeń o homofobię i nietolerancję.Zaraz zresztą zlecą się na protest czarne wrony z parasolkami,Kijowskim i chamami z RP żądając wycofania sprawy.W drugim zdarzeniu były szef CBŚ i CBA zachowuje sie jak chłystek z towarzyszacą mu ekipą TVN.Nie do uwierzenia,że ten osobnik ongiś piastował wysokie stanowiska i był gwiazdą CBŚ.

Obrazek użytkownika Andy51

17-04-2018 [18:08] - Andy51 | Link:

Bardzo celne uwagi.